Magdaléna PLÁŠKOVÁ
    (Baldreichová)

Chodov oplatil FBC semifinálovou porážku!

Chodov po vítězství nad FBC Ostrava | foto: FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Repríza semifinále byla pěkná podívaná. Karty se obrátily a tentokrát z tohoto duelu vyšel vítězně Chodov, který tak FBC oplatil semifinálovou porážku. Jak probíhala ostatní utkání?

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:2 (2:0, 2:0, 4:2)

Chodov FBC nešetřil hned od první periody, kdy se dostal do dvougólového vedení, zatímco soupeřky nebyly schopené vstřelit gól. Stejný průběh měla i druhá třetina a do rozhodující části tak kádry vstupovaly za stavu 4:0. Ani poslední část však vítězkám semifinálové série z uplynulé sezony nepřinesla štěstí a i přes snahu dorovnat ztráty vedení Chodova stále narůstalo. Utkání skončilo 8:2 a Chodov zaslouženě urval všechny body. Na straně domácích se dvěma trefami blýskly Lucie Baldreichová a Barbora Vávrová.

Branky: 10. Baldreichová, 10. Břeská, 29. Vávrová, 40. Skoková, 50. Vávrová, 51. Prontekerová, 55. Baldreichová, 60. Plášková - 41. Bačová, 53. Sigmundová. Rozhodčí: Patera - Staňková. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Diváci: 110. Zásahy brankářů: Christianová 12 - Prátová 24. | MATCH CENTER

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11 (0:1, 1:6, 3:4)

Vítkovice ukázaly, jak umí hrát, když v druhé periodě nasázely brněnskému soupeři šest branek. Bulldogs se začalo dařit až ve třetí třetině, kdy ke konci zápasu snižovaly velký náskok Vítkovic. Na vítězství to ale nestačilo, neboť rytířky si své vedení pečlivě pohlídaly.

Branky: 37. Pešková, 46. Brucháčková, 58. Brucháčková, 60. Brucháčková - 12. Maroszová, 24. Kubečková, 25. Šponiarová, 30. Husková, 34. Kabelková, 38. Kubečková, 38. Husková, 47. Staňková, 48. Šponiarová, 48. Sovadinová, 55. Planková. Rozhodčí: Fuciman - Urbánek. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 77. Zásahy brankářů: Martina Franková 23 - Nikola Příleská 8. |MATCH CENTER

Crazy girls FBC Liberec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:5p (1:2, 2:1, 2:2 – 1:0)

Liberec a Znojmo hrály od začátku vyrovnanou hru. Znojemské hráčce Marii Bartuškové se dokonce podařilo zkompletovat hattrick. Nakonec ani tři periody nestačily na odhalení vítězek a utkání tak pokračovalo v prodloužení. V šedesáté druhé minutě rozhodla střela Markéty Žbánkové o vítězství Crazy Girls 6:5.

Branky: 10. Šmídková, 21. Muchová, 35. Nováková, 55. Rondošová, 56. Žbánková, 62. Žbánková - 7. Smutná, 20. Nečasová, 26. Bartušková, 41. Bartušková, 50. Bartušková. Rozhodčí: Reczai - Sidenberg. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. | MATCH CENTER