Zprávy

Holba Fantasy Play-Off 2023
dnes
Souhrn

Vypjaté play-down pokračuje, Otrokovice podruhé hrají s Vary

Podaří se hostům zvýšit náskok v sérii, nebo přijde srovnání? Ve druhém kole play-down Livesport Superligy bojují Otrokovice s florbalisty Karlových Varů, kteří v sobotu uspěli 7:4. Jaký výsledek přinese nedělní odveta, sledujeme online v tomto článku.

1 minuta

dnes
Souhrn

Vítkovice se pokouší vyrovnat sérii, pokračuje také play-down

Druhý den semifinále florbalové Extraligy žen je tady. Na druhé vítězství pomýšlí Tatran Střešovice, který v sobotu na úvod série zaskočil Vítkovice. Chodov čelí Ostravankám a hraje se také play-down, v němž drží náskok v zápase Mladá Boleslav.

1 minuta

včera
Souhrn

První liga mužů zná prvního finalistu, postupují BUTCHIS! Sérii prodloužilo Kladno

V sobotu pokračovalo v 1. lize mužů semifinále play-off, ve kterém si postup do finále vystříleli BUTCHIS. Kladno porazilo Ústí. V play-down pak Start98 vyřadil Klobouky a Chomutov vybojoval mečbol.

2 minuty

včera
Souhrn

Karlovy Vary obraly Otrokovice na jejich půdě a berou v sérii první bod

V sobotu odstartovalo druhé kolo play-down Livesport Superligy, v němž se utkaly celky Otrokovic a Karlových Varů. První bod v sérii urvali hosté z Varů.

1 minuta

včera
Souhrn

Tatran zbořil všechny předsudky a obral Vítkovice o neporazitelnost! První bod bere také Chodov

Extraliga žen se konečně dočkala bojů o superfinále, které hned v prvních zápasech nešetřily na obrovská překvapení! Dosud neporažený celek Vítkovic v nich padl proti Tatranu a Chodov porazil ostravské FBC a první body v sérii tak berou oba pražské týmy. V play-down se utkaly Pantherky a Boleslav.

3 minuty

24.3.2023
Mládež

Dorostenci poznají složení MČR, junioři finalisty

V plném proudu je také play-off v mládežnických soutěžích. Síto poměrně dost prořídlo v 1. lize dorostenců. Mezi juniory dokonce můžeme poznat i finalisty.

2 minuty

24.3.2023
Souhrn

Národní liga již zná skoro všechny finalisty i dva nováčky. V Divizi probíhají napínavé boje o postup!

Obě skupiny Národní ligy již vyhlížejí své první finálové bitvy, na posledního postupujícího se čeká jen ve východní skupině, kde si to o přímý postup do něj rozdá v pátém rozhodujícím duelu Kopřivnice s havířovským Torpedem. Vítěz se utká o postup do 1. ligy s Opavou. V západní skupině již oba finalisty známe, staly se nimi plzeňská Slavia a Orka Čelákovice. Ve čtvrté nejvyšší soutěži právě probíhají boje o postup do Národní ligy. Několik divizních týmů si již účast v jejím příštím ročníku zajistilo, další mančafty o ni ale stále svádí tuhé bitvy.

4 minuty

24.3.2023
Souhrn

Semifinále extraligy: Vítkovice favoritem. Expertky čekají dlouhou sérii Chodova s Ostravou

Již v sobotu se naplno rozběhne semifinále ženské extraligy. Ve dvou semifinálových sériích dojde vždy na souboj Prahy s Ostravou. Kdo si zajistí místenku do BigBoard Superfinále florbalu 2023? Na názory jsme se zeptali bývalých hráček Denisy Billé, Elišky Vrátné, Dity Ondrejkové či trenérky Karolíny Šatalíkové, která dovedla ženskou reprezentaci k dosud jedinému medailovému úspěchu.

6 minut

24.3.2023
Preview

Superligu i extraligu čekají semifinálové boje, 1. liga mužů může poznat finalisty

Florbalový program před sebou má další zajímavý víkend, v němž se rozjedou semifinále ženské extraligy a druhá kola vyřazovacího play-down. Na úvod týdne pak odstartují také semifinálové série Livesport Superligy, v nichž jsou naplánována hned dvě televizní utkání.

3 minuty

23.3.2023
Podcast

Floor Talk Light #4: Superligu čeká semifinále! Kdo vyzval Adama Delonga na souboj na buly?

Čtvrtý díl podcastu Floor Talk Light je věnován dění v nadstavbových částech Livesport Superligy. Semifinále čeká na florbalisty z Vítkovic, s jejichž oporou Adamem Delongem jsme si povídali. V přehledu novinek se dozvíte o tom, kdo už má jisté místo v BigBoard Superfinále 2023 či která ikona ukončila svou kariéru.

1 minuta