• 40 39:43
    2
    Matěj PECHA

FbŠ Bohemians C - Medojedi Sedlčany 8:3
branky: 1. Patrick Smutný, 6. Martin Janoušek, 11. Matěj Gubien, 12. Lukáš Vrbka, 26. Matěj Pecha, 30. Vít Hlaváček, 35. František Zub, 35. Matěj Gubien - 9. Jan Lhota, 12. Jan Lhota, 18. Václav Podlipský; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michael Zelený ? - Antonín Valsa ?; po třetinách: 4:2, 2:1, 2:0
40:25 Bohemka si dogázala i ve 4 vytvořit dobrou útočnou akci.
39:43 Vyloučen hráč #20 Matěj Pecha družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za bránění ve hře
34:48 GÓL FbŠ Bohemians C! 8:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #92 Matěj Gubien, asistoval #69 Oldřich Pliska (8:3)
34:25 Krásná kombinace na jeden dotyk v podání Bohemky a Zub pak neměl problém uklidit balónek do prázdné brány.
34:24 GÓL FbŠ Bohemians C! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #6 Martin Jakubec (7:3)
33:18 Vyloučen hráč #64 Dominik Sosnovec družstva Medojedi Sedlčany na 2 minuty za sekání
30:20 Medojedi na nic nečekají a hned od začátku třetiny mají útočné choutky.
29:45 GÓL FbŠ Bohemians C! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #7 Adam Čapka (6:3)
29:00 Brankář Medojedů má zatím dobře postavenou bránu, protože opět zvoní tyč
25:21 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha, asistoval #41 Ondřej Uchytil (5:3)
24:56 Hráči už si mezi sebou vyměňují kousavé poznámky
24:35 Vyloučen hráč #97 Marek Švec družstva Medojedi Sedlčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:13 Hra se začíná přitvrzovat a hráči nedávají nic zadarmo.
17:17 Bohemka si nepohlídala Podlipského a ten se z brejku nemýlil.
17:08 GÓL Medojedi Sedlčany! 4:3
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #94 Václav Podlipský, asistoval #46 Jan Lhota (4:3)
13:30 Zub z dobré pozice označkoval pouze břevno.
12:45 Vyloučen hráč #5 Ivan Grin družstva Medojedi Sedlčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:43 GÓL Medojedi Sedlčany! 4:2
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota, asistoval #5 Ivan Grin (4:2)
11:30 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #21 Lukáš Vrbka, asistoval #74 Vít Hlaváček (4:1)
10:39 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #92 Matěj Gubien, asistoval #29 Martin Janoušek (3:1)
10:36 Komentář bránícího hráče Medojedů "Na půlce ho máš prostě faulovat"
10:35 Gubien si na půlce prohodil hráče Medojedů a pak nekompromisně zavěsil do pravé šibenice.
09:20 Smutný hledal před bránou Zuba ale bohužel se míček k němu nedostal přes bránící hráče Medojedů
08:32 GÓL Medojedi Sedlčany! 2:1
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota z trestného střílení (2:1)
07:40 Hráči Bohemky občas ztrácí balón hodně lacino
05:01 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek, asistoval #6 Martin Jakubec (2:0)
05:01 Vyloučen hráč #5 Ivan Grin družstva Medojedi Sedlčany na 2 minuty za sekání
00:40 Bohemka trochu zaskočila Medojedy a hned po 35 vteřinách vidíme první gól utkání.
00:35 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #69 Oldřich Pliska (1:0)
00:00 Zdravíme všechny příznivce hobby florbalu. Tímto zápasem Vás bude provázet Michal Janoušek