2

1

3.

SK Alien Nation Černošice - FbŠ Bohemians C 6:5pn
branky: 14. Alexandr Pavlovský, 18. Miroslav Koníček, 22. Dominik Ottomanský, 28. Martin Jirka, 44. Alexandr Pavlovský, N Martin Jirka - 19. František Zub, 30. Patrick Smutný, 30. Martin Janoušek, 36. František Zub, 45. František Zub; rozhodčí: David Kozlík - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Štěpán Martin ?; po třetinách: 1:0, 3:3, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč #96 Jan Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #75 Martin Jirka a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč #92 Matěj Gubien , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation Černošice hráč #6 Miroslav Koníček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians C hráč #29 Martin Janoušek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:14 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #8 Václav Pechman (5:5)
43:52 GÓL SK Alien Nation Černošice! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #96 Alexandr Pavlovský, asistoval #89 Tomáš Badin (5:4)
42:38 Vyloučen hráč #5 Martin Schejbal družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za hrubost
35:51 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #5 Martin Schejbal (4:4)
34:30 Vyloučen hráč #15 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
29:58 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #29 Martin Janoušek, asistoval #24 Martin Novák (4:3)
29:43 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #94 Patrick Smutný, asistoval #6 Martin Jakubec (4:2)
27:59 GÓL SK Alien Nation Černošice! 4:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #75 Martin Jirka, asistoval #89 Tomáš Badin (4:1)
21:14 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #79 Dominik Ottomanský bez asistence (3:1)
18:04 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #94 Patrick Smutný (2:1)
17:37 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:0
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #42 David Ryvola (2:0)
13:22 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #96 Alexandr Pavlovský bez asistence (1:0)
05:20 Vyloučen hráč #6 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hra bez florbalky