0

0

0.

ACEMA Sparta Praha C - SK Florbal Benešov B 3:2pn
branky: 14. Michal Pokorný, 24. Jakub Ucháč, N Jan Kos - 6. Štěpán Vácha, 25. Štěpán Vácha; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adriano Košťál ? - Ondřej Hnátek ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #23 Tomáš Pícha , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #26 Jan Kos a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #40 Patrik Houštecký , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #6 Dalibor Borovička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #37 Adam Balík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #25 Vítek Pištěk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #23 Tomáš Pícha a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #42 Michal Pokorný a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
24:21 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #8 Štěpán Vácha, asistoval #23 Tomáš Pícha (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:49 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #46 Jakub Ucháč, asistoval #6 Dalibor Borovička (2:1)
18:50 Vyloučen hráč #46 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání
13:20 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #42 Michal Pokorný, asistoval #21 Miroslav Hnojský (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:35 GÓL SK Florbal Benešov B! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #8 Štěpán Vácha, asistoval #37 Adam Balík (0:1)