• 30 29:12
    2
    Jan DANDA

FBC Vokurky - FBC Kutná Hora B 4:9
branky: 15. Tomáš Bartoš, 19. Jan Müller, 22. Jan Müller, 25. Tomáš Bartoš - 5. Tomáš Tvrdík, 6. Jaroslav Bochníček, 11. Jaroslav Bochníček, 13. Petr Baťa, 16. Petr Baťa, 19. Štěpán Bochníček, 21. Jaroslav Bochníček, 22. Tomáš Tvrdík, 29. Štěpán Bochníček; rozhodčí: Danylo Abeliashev - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Kvasnička ? - Matěj Zmátlo -4; po třetinách: 0:3, 3:5, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
34:20 Utkání se už spíše dohrává, ani očekávané emoce se nekonají.
31:35 Přesilová hra Vokurek se vůbec nepovedla, Kutná Hora si i nadále v klidu drží pohodlný náskok a směřuje k jasné výhře.
29:12 Vyloučen hráč #10 Jan Danda družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání
28:52 GÓL FBC Kutná Hora B! 4:9
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #62 Štěpán Bochníček, asistoval #49 Jan Mašín (4:9)
28:15 Tempo utkání nám trochu opadlo. Jako by už Vokurkáři nevěřili v obrat.
24:24 A gólové hody pokračují..
24:19 GÓL FBC Vokurky! 4:8
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #12 Tomáš Bartoš, asistoval #53 Filip Čermák (4:8)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Někteří nerváci v týmu Vokurek začínají po některých výrocích rozhodčích docela bublat. Uvidíme, čeho se ve třetí třetině dočkáme.
23:00 Kutnou Horu opět drží produktivní dvojice bratrů Bochníčků.
21:40 GÓL FBC Vokurky! 3:8
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #21 Jan Müller, asistoval #8 Petr Pomajbík (3:8)
21:20 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:8
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #11 Tomáš Tvrdík, asistoval #10 Jan Danda (2:8)
20:48 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:7
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #68 Petr Baťa (2:7)
18:52 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:6
18:20 Nicméně Vokurky zbraně neskádají a určitě budou makat až do konce, přeci jen hrají o postup ze soutěže a body potřebují.
18:10 GÓL FBC Vokurky! 2:5
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #21 Jan Müller, asistoval #9 Michal Polák (2:5)
17:00 Zatím sledujeme poměrně jednoznačné utkání, ve kterém si jde KH důležitými za 3 body!
15:00 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:5
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #68 Petr Baťa, asistoval #49 Jan Mašín (1:5)
14:16 GÓL FBC Vokurky! 1:4
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #12 Tomáš Bartoš, asistoval #21 Jan Müller (1:4)
12:50 GÓL FBC Kutná Hora B! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #68 Petr Baťa, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (0:4)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:59 GÓL FBC Kutná Hora B! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček bez asistence (0:3)
05:34 GÓL FBC Kutná Hora B! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #62 Štěpán Bochníček (0:2)
04:46 GÓL FBC Kutná Hora B! 0:1
02:30 Vyloučen hráč #33 Martin Kotous družstva FBC Vokurky na 2 minuty za sekání