0

0

0.

Florbal TJ Kobylisy C - FBC VŠTJ Ekonom Praha 6:5pn
branky: 25. Roman Svrček, 26. Ondřej Kunc, 27. Ctirad Malina, 30. Ondřej Kunc, 36. Jan Bartůněk, N Jakub Živčák - 11. Jan Daněček, 24. Jan Daněček, 31. Marek Halas, 31. Jan Daněček, 35. Marek Halas; rozhodčí: Marek Jeřábek - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Martin Ziba ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 5:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #10 Petr Pohl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #81 Jakub Živčák a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #17 Jan Daněček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy C hráč #98 Tomáš Procházka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #6 Kamil Jiránek a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:17 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #44 Jan Bartůněk, asistoval #11 David Ledvinka (5:5)
34:51 Timeout Florbal TJ Kobylisy C
34:08 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 4:5
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #4 Marek Halas, asistoval #13 Michal Trunkát (4:5)
33:43 Vyloučen hráč #20 Lukáš Vinter družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání
30:49 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 4:4
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #17 Jan Daněček, asistoval #6 Kamil Jiránek (4:4)
30:40 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 4:3
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #4 Marek Halas, asistoval #71 Matyáš Troup (4:3)
29:19 Timeout FBC VŠTJ Ekonom Praha
29:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #6 Ondřej Kunc, asistoval #98 Tomáš Procházka (4:2)
26:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #13 Ctirad Malina, asistoval #20 Lukáš Vinter (3:2)
25:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:2
24:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #11 David Ledvinka (1:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:15 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 0:2
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #17 Jan Daněček, asistoval #10 Petr Pohl (0:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:45 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 0:1
05:21 Vyloučen hráč #13 Michal Trunkát družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání