• 45 44:55
    7:3
    (Hošek)

FBC Žraloci Příbram - BLACK ANGELS C DASTA 7:3
branky: 6. Marek Roubíček, 7. Martin Kalous, 39. Jan Petřík, 40. Dominik Černý, 41. Martin Novák, 44. Marek Roubíček, 45. Dominik Černý - 15. Michal Biskup, 32. Michal Biskup, 39. Jan Slosiarik; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Šimon ? - Lukáš Zápotocký ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 5:2
44:55 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #17 Michal Hošek (7:3)
43:56 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #14 Michal Hosírek (6:3)
43:50 Timeout BLACK ANGELS C DASTA
40:26 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #7 Martin Novák, asistoval #24 Jan Petřík (5:3)
39:24 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý, asistoval #7 Martin Novák (4:3)
38:27 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #47 Lukáš Franče (3:3)
38:14 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #24 Jan Petřík bez asistence (3:2)
31:49 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #88 Michal Biskup bez asistence (2:2)
26:58 Vyloučen hráč #4 Marek Hausmann družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hrubost
14:36 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #88 Michal Biskup, asistoval #4 Marek Hausmann (2:1)
13:28 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS C DASTA neproměnil #87 Jan Slosiarik.
06:30 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #13 Martin Kalous bez asistence (2:0)
05:39 Martin Zabilánský nekompromisně odstavil hráče a zabránil brankové šanci domácích
05:15 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #84 Vít Kožíšek (1:0)
00:00 Vítám vás u posledního utkání dnešního dne na této hale. Máme několik minut do začátku, a díky tomu můžu psát tyhle nesmysly, které stejně nikdo nečte. Užívejte zápas!
00:00 Bodování v týmu domácích vede Míša Soukup s 60 body. V týmu hostů hraje skvělý obránce Martin Zabilánský, který ke střele nepustí žádného hráče