2:10
    David ŠIMEK
    (Boček)

ACEMA Sparta Praha - ESA logistika Tatran Střešovice 2:10
branky: 18. Martin Pražan, 26. Marek Zouzal - 2. Jakub Kolísko, 11. Milan Meliš, 20. Matěj Havlas, 21. Marek Beneš, 23. David Šimek, 28. Marek Beneš, 42. Milan Meliš, 48. Jonáš Kreysa, 51. Marek Beneš, 53. David Šimek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 305; zásahy brankářů: Martin Beneš 21 - Tomáš Jurco 22; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:4
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:44 Sparta se konečně dostala do útočného bloku, teď už je ale pozdě.
57:50 Sparta se stále snaží, ale překonat Jurca se jim ne a nedaří.
55:09 Sparta se na míčku udrží vždy jen chvilku.
53:40 Sparta se na balonu moc neohřála a Tatran znovu kombinuje na útočné polovině.
53:04 Sparta znovu v šesti.
52:43 Timeout AC Sparta Praha
52:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #17 Jakub Boček (2:10)
52:43 Tady to už pro Spartu nevypadá vůbec dobře.
51:27 Curneymu se podařilo propálit Jurca, ten ale i přesto gólu zabránil.
51:05 Sparta to zkouší v šesti.
50:53 Košir zkusil Jurcovu pozornost.
50:01 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:9)
50:01 Beneš stál na brankovišti a jednoruč doklepl nához Hanáka.
47:21 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #88 Martin Šindelář (2:8)
46:22 První lajna domácích, která je zvyklá poslední dobou mít na svém kontě aspoň pět gólů za zápas je teď velmi frustrovaná.
43:01 Začátky třetin dnes Spartě opravdu nejdou. Uvidíme zda jim půjde tak dobře konec utkání, aby otočili vývoj.
41:02 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #37 Matěj Havlas (2:7)
41:02 Něco kloudného vymyslel Havlas, který vyvezl balonek, který pak předal Melišovi, který dává gól v oslabení.
40:44 Sparta je postavena v přesilovkovém postavení a snaží se něco kloudného vymyslet.
40:01 Úvodní buly pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
39:14 Sparta má další možnost snížit v přesilové hře.
39:13 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
39:13 Realizační tým Tatranu se velmi nevybíravě vyjadřuje k výkonu rozhodčích. Ty zatím zachovávají chladnou hlavu.
37:56 Tatran měl teď hned dvě možnosti zvýšit si náskok, Beneš to ale odmítl.
37:34 Zdá se témeř nemožné pro Spartu teď dostat míček do branky.
36:18 Košir sám na Jurca také nevyzrál.
34:40 Jurco teď vůbec nevěděl kde se nachází míček, jeho obránci ho ale našli včas.
33:44 Beneš si vyřizoval po hvizdu nějaké účty s Marvánkem. Už to vypadalo na vyloučení, ale nakonec z toho sešlo.
32:28 Zouzal obstřelil hráče, Jurco připravený.
31:23 Tatran po navýšení dále tlačí.
27:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (2:6)
27:50 Beneš se ocitl sám na středu a mohl si vybrat, kam se trefí.
26:32 Trochu strkanice před domácí střídačkou, rozhodčí vše uklidňují.
25:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #40 Jiří Curney (2:5)
25:51 Velmi rychle proměněná přesilovka, uvidíme zda to Spartě dá nový nádech.
25:42 Vyloučen hráč #17 Jakub Boček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
24:47 Rozhodčí mají ruku nahoře a Sparta je bez golmana.
22:25 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:5
22:25 Spartě začátky třetin moc nejdou.
20:48 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (1:4)
20:48 Hned ze začátku Beneš překvapil svého jmenovce a navyšuje náskok hostů.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:07 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (1:3)
19:07 Havlas ze středu propálil Beneše.
18:55 Košir se měl už k vyrovnání, nakonec byl ale zbaven míčku tatranskou obranou, podle domácí střídačky nedovoleně.
17:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:2)
17:27 Velmi bizarní gól. Pražan vyslal přízemní střelu na Jurca, který vypadal, že si s ní lehce poradí. Najednou mu ale balonek skočil, až ho přeskočil a skončil v bráně.
16:25 Pruner se dostal ke střele. Ta mu ale moc nesedla.
14:51 Jurco zatím moc práce nemá, všechny šance Sparty končí u obránců
14:22 Tentokrát na balonu střídá Sparta.
12:26 Tatran působí velmi klidně a drží si balonek na svých čepelích.
10:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (0:2)
10:00 Beneš se ani nestihl ohlédnout a míček se mu dostal za záda.
09:40 Tentokrát měl na své hokejce vyrovnávací gól Pražan. Jurco míček ale stihl uloupit dříve, než se dostal za brankovou čáru.
08:49 Beneš zkusil dlouhým výhozem vyzvat Čermáka. Ten ho bohužel nestihl zachytit včas.
08:11 Čermák teď jen o pár centimetrů minul vyrovnávací branku.
07:14 Kreysa zátahem zkusil.
06:25 Spoustu soubojů jedna na jedna, poslední slovo měli domácí.
05:26 Sparta se snažila o vyrovnání, Tatran však napadá velmi aktivně.
04:07 Sparta teď po delší době získala balon a snaží se kombinací dostat dopředu.
04:05 Čermák z otočky pouze do Beneše.
02:22 Havlas vyzkoušel střelu zátahem. Beneš tentokrát připravený.
01:21 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #88 Martin Šindelář (0:1)
01:21 Kolísko si připisuje první střelu a také první gól.
00:35 Krbec vyslale nebezpečnou střelu, avšak mimo Jurcovu branku.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává Tatran.