• 60 59:59
    5:14
    (Slunečko)

FBK Atlas Blansko - FLORBAL CHODOV 5:14
branky: 10. Jakub Fedra, 19. Lukáš Kučera, 42. Jakub Fedra, 43. Michal Bělaška, 54. Kryštof Indruch - 3. Matěj Netrefa, 10. David Horký, 18. Vojtěch Klápa, 19. Antonín Votava, 20. Matěj Jambor, 27. Martin Skřivánek, 31. Vojtěch Klápa, 31. Jakub Dufek, 33. Daniel Eremiáš, 37. Matěj Jambor, 57. Ondřej Štefek, 57. Vojtěch Petráň, 60. Matěj Netrefa, 60. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 380; zásahy brankářů: David Tenora 20, Jan Opletal 15 - Karel Hodík 17, Matěj Fridrich 6; po třetinách: 2:5, 0:5, 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
59:59 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:14
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Vojtěch Petráň, asistoval #19 Radim Slunečko (5:14)
59:59 Petráň dokazál v poslední vteřině utkání vstřelit gól.
59:57 Speciální poděkování patří Ultas Blansko, kteří i nad nepříznivé skóre pro domácí podporují svůj tým celým srdcem. #atlas.ultras
59:49 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:13
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa bez asistence (5:13)
56:29 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:12
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #91 Vojtěch Petráň bez asistence (5:12)
56:19 GÓL FLORBAL CHODOV! 5:11
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #10 Matěj Jambor (5:11)
55:47 Neuvěřitelný zákrok Opletala právě zamezil Chodovu zvýšit.
53:23 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #83 Kryštof Indruch bez asistence (5:10)
53:23 Indruch si vytvořil krásnou šanci, kterou využil a tak překonal výborného Fridricha.
52:10 Čermákova prskavka končí daleko nad brankou hostí.
50:48 Borek právě unikl obráncům Chodova a našel na druhé straně Janíka, kterýmu bohužel střela nevyšla.
47:30 Netrefa skvěle unikl obráncům Blanska, ale v cestě mu ještě stál Opletal, který samostaný únik chytil.
46:32 Matoušek proběhl s míčkem až na velké brankoviště, kde nahrál Petráňovi, který promáchl.
44:00 Ná dnešní utkání se přišlo podívat neuvěřitelných 380 diváků. Děkujeme!
42:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:10)
42:59 Kučera si prohodil bránícího hráče a nahrál Bělaškovi, který zakončuje do prázdné brány.
41:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:10)
41:01 Kučera našel Jakuba Fedru a ten snižuje náskok Chodova.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Matěj Fridrich družstva FLORBAL CHODOV
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
39:05 Krásná přihrávka na Bělašku, který ale svou střelu umístil jen na břicho Hodíka.
36:10 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #73 Adam Sláma (2:10)
36:10 Jabor si vytvořil zkušeně prostor na středu hřiště a zakončuje.
32:48 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #83 Antonín Votava (2:9)
32:48 Votava našel zpoza brány Eremiáše na velkém brankovišti a ten trefuje.
30:56 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #73 Adam Sláma (2:8)
30:56 Stejná situace jako při předešlém gólu, ale tentokrát vystřelil Dufek.
30:34 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #77 Daniel Eremiáš (2:7)
30:34 Tlak se nakonec Chodovu vyplatil a briliantní střela tahem od Klápy končí za zády Opletala.
29:59 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jan Opletal družstva FBK Atlas Blansko
29:59 V půlce utkání Tenora po úctihodném výkonu pustil do brány Opletala. Děkujeme Davide za skvělý výkon!
29:51 Chodov zatím neúprostně tlačí Blansko.
26:15 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Martin Skřivánek, asistoval #48 Lukáš Kafka (2:6)
26:15 Po chybě Keznikla Skřivánek trefuje růžek a míček končí v síti domácích.
23:20 Votava zkusil "Michigan", ale bohužel se mu nepovedl.
21:42 Svoboda se dostal rychlým únikem do nebezpečné pozice, ale obránce jeho střelu v klidu zablokoval.
20:01 První třetina se určitě lépe vyvedla hostujícímu týmu. Uvidíme co nám přinese druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 11:19
19:12 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #85 Jakub Dufek (2:5)
19:12 Po fatální chybě obránce domácích, kdy míček doskákal do předbrankového prostoru, Jabor pokořil Tenoru a tak zvyšuje skóre.
18:36 GÓL FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #89 Vojtěch Klápa (2:4)
18:36 Po prudké střele Klápy se míček ocitl na velkém brankovišti Blanska, kde bohužel nebyl dostatečný důráz a tak míček trefil Votava, který zvyšuje skóre na 4:2.
18:12 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #83 Kryštof Indruch (2:3)
18:12 Indruch krásnou přihrávkou našel Kučery a ten dokázál snížit dvoubrankový rozdíl.
17:36 Vyloučen hráč #10 Matěj Jambor družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:36 Díky chybě hostujícího týmu se právě Blansko dostalo do přesilovky. Uvidíme, jestli ji dokážou využít.
17:14 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:3
16:47 Polách se u mantinelu zamotal do Dufka a skončilo to pádem. Naštěstí se ani jednomu nic nestalo.
13:25 Zápas podle očekávání má rychlé tempo. Uvidíme jak se s tím oba týmy popasují.
10:38 První polovinu první třetiny dominoval v držení míčku Chodov, ale v druhé části se Blansko probralo.
09:19 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (1:2)
09:19 Blansku se povedlo dostat míček za zády Hodíka a snižuje náskok Chodova.
09:04 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #83 Antonín Votava (0:2)
09:04 Nebezpečným úníkem Chodov doklepl míček do prázdné branky a tím odskakuje soupeři o další branku.
06:59 Krásná akce Kučery a Jakuba Fedry, ale Hodík zakryl přesunem volný prostor.
02:01 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #73 Adam Sláma (0:1)
02:01 Sláma náhrávkou zpoza brány našel Netrefu a ten zakončuje ze vzduchu.
01:20 Užasný zákrok Tenory právě znemožnil hostojícímu týmu se dostat do vedení.
00:00 Dámy a pánové, chtěli bychom vás přivítat u osmifinále poháru ČF, kde se utkájí proti sobě Atlas Blansko a Florbal Chodov. Věříme, že si tenhle zápas všichni užijeme.