Tadeáš CHROUST
  • 60 59:52
    2

Kanonýři Kladno - BUTCHIS 3:4
branky: 20. Lukáš Spurný, 58. Kryštof Krbec, 59. Matyáš Bachmaier - 16. Štěpán Novák, 35. Jan Wald, 39. Matyáš Kalina, 50. Jan Waldhauser; rozhodčí: Milan Baloun - Jiří Jelínek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Jan Hlinák 8, Eduard Vladař 20; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:52 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
59:43 Velmi vypjatá poslední minuta si vyžádala zlomenou florbalku ale i vyloučení dalšího hráče.
59:07 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
58:45 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #70 Vojtěch Novák (3:4)
58:45 Kladnu se odvolání brankáře vyplácí a dále snižují náskok Butchis, stále hrají v 6.
57:44 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec z trestného střílení (2:4)
57:06 svůj premiérový zápas dnes hraje Karel Frýba, který sice tuto třetinu tráví na střídačce ale za tak jistě velmi stresují zápas nezaznamenal žádnou větší chybu.
56:03 Kladno odvolává brankáře.
55:54 Timeout Kanonýři Kladno
55:47 Nebezpečný Chroust jen trefuje tyčku.
55:25 Buly z kladenského rohu pro Butchis Novák ale Šubrta nenechá chvíli osamotě.
54:49 Osamocený Novák před brankou domácích posílá tutovku na Janouška, ten je všude s míček helmou posílá za mantinel.
51:45 Rozehrávka hostů u mantinelu ohrozila Janouška v brance, naštěstí je velmi pohotový a míček odráží dopředu.
51:25 Jandova střela se dostala přes obranu hostů až k Vladařovi za něho ale už ne.
49:02 GÓL BUTCHIS! 1:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #16 Šimon Pavlíček (1:4)
49:02 Pavlíček s Waldhauserem využili chyby domácí obrany před brankou a krásnou souhrou tak zvyšují náskok domácích.
47:12 Janoušek sbírá velmi nebezpečný skákavý míček a posílá Nováka dopředu kde je zastaven Novákem ze strany Butchis.
46:17 Procházka se krásně proskličkoval dopředu, na brankou byl ale zfaulován na mantinelu.
43:01 Čika překvapil ze zadu Nováka na středu a těsně před ním mu ukradl příchozí nahrávku, v útoku už se bohužel neprosadil.
40:27 Jandovi nesedla nahrávka od Čiky a běží tak uklidnit situaci do obraného pásma.
40:00 Buly pro Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:39 Pavlíček prokličkoval od obranné poloviny k brance domácích jako mezi kuželi, Janoušek však tentokrát nepustil.
38:51 GÓL BUTCHIS! 1:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (1:3)
38:30 Čika z první od Nováka střílí míček jen do těla Kaliny.
37:26 Po více jak roční pauze se na hřišti ukázal také kladenský Krbec.
36:46 Butchis v plném počtu.
35:59 Stůj posílá míček za mantinel a ukočuje tak šanci Kladna.
34:46 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky
34:46 Kladno jde do dnešní první přesilovnky, uvidíme jestli zládne odpovědět a vyrovnat skóre.
34:21 Kuchynka vybojoval u mantinelu na středu hřiště výhodu pro Kladno, měl jediné štěstí že rozhodčí neslyšel jeho nadávku.
34:11 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #88 Jan Wald, asistoval #38 Antonín Šubrt (1:2)
32:45 Velmi nadějná akce útoku hostů, Novotný ze středu hřiště kam si ve mžiku doběhl pro míček pálí jen do Janoučkova břicha.
30:58 Janoušek pohotově vymrštil své ruce a hostům tak nedává možnost zvýšit skóre.
28:01 Procházka při postupu vpřed na Stůje který v běhu posílá míček vysoko nad mantinel.
26:45 Bachmaier na středu velmi efektině sebral míček Waldovi a ihned míří do protiútoku.
25:45 Kalina posílá Nováka přes celé hřiště kde se ovšem nestihl přes kladenskou obranu dostat do zakončení.
24:05 Velmi nebezpečná akce od Blažeje který přes střed nahrál na obsazeného Spurného si naštěstí nevyžádala ani zakročení Janouška.
22:53 Bachmaier přes šířku hřistě vysílá Nováka do rohu kam se dostává do souboje s Waldem.
20:59 Nahozený míček Frýbou přes celé hřiště si sbírá Novák ve velkém brankovišti, přes Vladaře ale už neprošel.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Eduard Vladař družstva BUTCHIS
20:00 Buly pro Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:15 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #98 Šimon Procházka (1:1)
19:15 Krásná akce kladenských mladých, Procházka za brankou donutil Hlináka vylézt z branky, břed tou už čekal Spurný, který jen sklepl nahozený míček.
15:39 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #99 Jakub Černý (0:1)
15:39 Butchis na sebe nenechají čekat a velmi rychle odpovídají na vyloučení Kladna.
15:37 Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
15:03 Kladno oplácí stejnou mincí a také velmi aktivně napadá, Fojtíkovi se podařilo vybojoval míček, nicméně výhoda se vrátí hostům.
11:50 Velmi aktivní napadání hostů stresuje Kladno a Butchis tak využívají jejich chyb.
11:12 Bachmaier od mantinelu jen těsně míjí tyčku.
08:48 Spurný před brankou pálí míček jen do břevna a Kladno tak zůstává stále na nule.
07:54 Souboj v rohu hostů si vybojoval Drastich který ihned míří vpřed.
05:43 Waldhauser zpoza Janouškovy brány pohotě na Walda sbíhajícího ze středu, Janoušek ale nezklamal.
03:35 Čika si už našel volný prostor v brance, Kalina stihl jen tečovat za mantinel.
02:35 V obraně Stůj s Blažejem si nenechají míček jen tak sebrat a hledají pravou chvíli kdy ho vyslat dopředu.
00:51 Čika si našel volného Jandu na středu, Wald byl ale rychlejší.
00:00 Úvodní buly po delším souboji pro Butchis.
00:00 Dobrý večer, dovolte mi přivítat Vás na 7. kole Poháru Českého florbalu. Domácí Kanonýři Kladno nastoupí proti superligovému týmu Butchis. Utkání za několik minut začne. Přejeme příjemnou zábavu.