3:15
    Jakub BOHUSLÁVEK
    (Juha)

FB Hurrican Karlovy Vary - ACEMA Sparta Praha 3:15
branky: 15. Michal Klápa, 49. Michal Klápa, 57. Michal Klápa - 4. Mikuláš Krbec, 4. Jan Peška, 8. Marek Zouzal, 17. Daniel Fišer, 30. Martin Pražan, 34. Jan Peška, 37. Matěj Čermák, 38. Jiří Curney, 39. Matěj Čermák, 40. Josef Juha, 41. Mikuláš Krbec, 44. Martin Pražan, 52. Robert Košir, 55. Mikuláš Krbec, 57. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 148; zásahy brankářů: Daniel Váradi 15, Kryštof Ernst 10 - Martin Beneš 17; po třetinách: 1:4, 0:6, 2:5
60:00 Komentář domácích Závora Miroslav (Trenér): Dnes se nám bohužel vůbec nedařilo, doufám, že si všichni vezmou k srdci co jsme si řekli v šatně o druhé přestávce. Jestli bych chtěl dnes něco vyzdvihnout, tak je to fantastická podpora fanoušků, kteří nás podporovali po celý zápas i za nepříznivého stavu. Děkujeme.
60:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Vedoucí): Chtěli jsme do zápasu dobře vstoupit a to se nám povedlo. Pak už jsme chtěli jen udržet nasazení a koncentraci po celých 60 minut. Jsme rádi, že všechny tři lajny se výrazně podílely na vysoké výhře. Děkujeme domácím za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
56:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:15
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #10 Josef Juha (3:15)
56:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:14)
54:46 Sparťanská elitní formace si dělá z Haly míčových sportů exibici a Krbec střílí další.
54:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:14
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #3 Martin Pražan (2:14)
51:35 Košir nadvakrát využívá přesilovou hru.
51:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:13
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #14 Marek Zouzal (2:13)
51:18 Vyloučen hráč #17 Matěj Švarc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky
48:25 Klápa z pravého křídla alespoň kosmeticky upravuje skóre.
48:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:12
47:46 Vyloučen hráč #36 Daniel Fišer družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
47:00 Hosté kontrolují míček a nyní se nikam neženou.
43:28 Domácí jsou zralí na ručník a Pražan bez problémů přidává dvanáctý gól.
43:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:12
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #22 Robert Košir (1:12)
42:52 Hosté zatím neubrali nic ze svého tempa a dál tlačí domácí pětku.
40:13 Parádní kombinace hostů končí další brankou Krbce.
40:12 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:11
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #22 Robert Košir (1:11)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #84 Kryštof Ernst družstva FB Hurrican Karlovy Vary
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:10
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (1:10)
38:29 Beneš dlouhým výhozem vyslal do samostatného úniku Čermáka a ten se nemýlil.
38:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:9
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #30 Martin Beneš (1:9)
37:57 Curney střelou pod nohu využívá trestné střílení.
37:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:8
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (1:8)
37:30 Dnešní utkání sleduje 148 diváků.
36:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:7
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #24 Jan Marvánek (1:7)
33:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #33 Jan Peška, asistoval #10 Josef Juha (1:6)
33:09 Fišer z první vysoko nad.
30:46 Rozhodčí nejprve ukázal domácí vyloučení, po konzultaci s kolegou však usoudili, že k vyloučení neni důvod a pokračuje se 5 na 5.
29:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:5)
28:30 Klápa teď zůstal v klinči s Prunerem a ani jeden nevypadal, že se chce pustit, nakonec oba míří na své střídačky.
27:26 Smolka backhendem nedokázal usměrnit míček pod padajícího Beneše.
26:54 Váradi vychytal v samostatném úniku Krbce.
24:10 Krbec ani Péc se o změnu stavu nepostarali.
21:38 Na hřišti je teď spoustu emocí, viděli jsme několik drobných roztržek.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:59 Peška v poslední vteřině tečoval před Váradim, tentokrát mimo.
18:04 Péc se dobře vrátil a zabránil rodícímu se přečíslení.
16:44 Podobnou akci jako před chvílí předvedli domácí teď zopakovali hosté a Fišer bez problémů zvyšuje na 1:4.
16:43 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #81 Matěj Čermák (1:4)
15:44 Střela Pražana z levého křídla minula branku.
14:05 Křižná přihrávka Korbela na Klápu, který z první střílí úvodní domácí gól.
14:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (1:3)
12:15 MArvánek pouze do boční sítě.
10:10 Domácí trochu hru vyrovnali, tak uvidíme, zda jim to přinese efekt.
09:04 Strachota backhendem nad.
07:42 Šmajda tvrdě vypálil a poprvé do akce musel Beneš.
07:19 Zouzal zůstal zcela nepokrytý před brankou a nadvakrát trefuje přesně.
07:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:3)
05:57 Domácí se zatím k ohrožení branky nedostali.
04:27 Dobrý blok Rosy proti Krbcovi.
03:25 Dvě chyby domácích v rozehrávce a hosté vedou 0:2.
03:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
03:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
01:43 Skvělý zákrok Váradiho proti Kosovi.
00:35 První lajna Sparty zakládá úvodní útok.
00:01 První buly dnešního zápasu pro hosty.