• 60 59:16
    7:2
    (Procházka)

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 7:2
branky: 7. Martin Fojtík, 23. Vojtěch Novák, 31. Matyáš Bachmaier, 33. Petr Blažej, 38. Matyáš Bachmaier, 40. Tadeáš Chroust, 60. Martin Fojtík - 52. Tadeáš Svozil, 53. Michal Valachovič; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - Matěj Faltus 33; po třetinách: 1:0, 5:0, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:55 Blažej míjí prázdnou bránu.
59:16 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #98 Šimon Procházka (7:2)
59:05 Buldoci to zkouší v 6.
58:55 Timeout Bulldogs Brno
58:50 Vidaillac se rovnou z trestné vydal před branku, kam dostal přihrávku po nepovedené Tomáškově rozehrávce. Z první trefil Ponomareva.
58:32 Valachovič svou rychlostí vybojoval balonek pro spoluhráče, ten střílí pouze do golmana.
57:36 Kros na Chrousta, ten střílí mimo., Tomášek pak přímo do náruče Faltuse.
56:29 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:05 Repka dává krosou přihrávku z rohu do malého brankoviště, Svozil míjí.
55:13 Továrek z efektivní otočky zpoza branky rozehrává.
54:40 Tomášek se dostal sám přes celé hřiště, ale při střele míjí branku.
53:56 Pešák a Vaverčák vyslali další 2 střely na Ponomareva, ten chytá.
52:25 GÓL Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michal Valachovič, asistoval #29 Filip Sedmera (6:2)
52:14 Kladno v šanci 3 na 1, Procházka trefuje golmana hostů.
51:31 GÓL Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #21 Michal Pešák (6:1)
51:20 Kladno drží balonek na hokejkách Fojítk si narazil s Pfaurem a dostal se sám na střed, střela šla do připraveného golmana.
50:26 Hugo v šanci sám na brankáře, Faltus však vykopává balonek nohou.
50:11 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky
50:08 Czemek vyslal Valachoviče, ten šel od mantinelu do rychlého výběhu, Ponomarev chytá.
47:15 Morávek dostal přihrávku z rohu na střed, branku míjí.
45:52 Timeout Kanonýři Kladno
45:52 Série několika střel Brna, kladenští blokují.
44:42 Tomášek dával krásnou krosovou přihrávku téměř přes celou délku hříště na Chrousta, následná přihrávka na střed se ale nepovedla
43:13 Svačinka zahytil rozehrávku soupeře, ale ze středu trefil jen Faltuse. To samé pak Stůj z půlky hřiště.
41:49 Procházka s Bachmaierem 2 na 1 , ale dostali se s míčkem až za branku soupeře.
41:15 Vaverčák se opět dostal do šance, tentokrát mimo.
40:01 Buly vyhrává Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:39 GÓL Kanonýři Kladno! 6:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #69 Hugo Hübner (6:0)
39:03 Prudilova schovaná střela málem Faltuse překvapila, ten ale pohotově vyráží.
37:58 GÓL Kanonýři Kladno! 5:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #70 Vojtěch Novák (5:0)
37:35 Tomášek dával krosovou přihrávku na Chrousta, ten z první do připraveného Faltuse.
36:22 Rozehrávka u střídačky hostů pro Kladno, do šance se dostal Tomášek.
35:38 Bachmaier dostal přihrávku z vlastní polovinu do předbrankového prostoru soupeře, po kličce do backhandu však střílí mimo.
34:33 Vaverčák se dostal do hezké šance, jeho střela však mířila pouze do náruče Ponomareva.
32:25 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Petr Blažej, asistoval #15 Matěj Čika (4:0)
30:52 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #8 Tomáš Svačinka (3:0)
30:52 Kanonýři využívají přesilovou hru.
30:33 Chroust po kombinaci střílí pouze do klína Faltuse.
29:47 Vyloučen hráč #69 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
29:47 Bachmaier padá k zemi a Vaverčák si jde odpočinout.
28:11 Kanonýři jsou na míčku, Buldoci je ale do vyložených šancí nepouští.
26:16 Bachmaier ze standardky v rohu soupeře hledal krosem Veselého, nahrávka ale neprošla.
25:26 Kanonýři opět kombinují na polovině soupeře.
23:24 Prudil nahrával zpoza branky na Fojtíka, střela byla soupeřem zblokována.
22:28 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (2:0)
22:28 K Ševčíkovi se dostal odražený balonek, střelu ještě tečuje Novák.
21:55 Tadeáš Chroust se ve druhé třetině dostává do hry.
20:25 Buly tentokrát vyhráli hosté a hned se dostali do šance, nicméně střela na branku z toho nakonec nebyla.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:02 Svozil sám před brankou domácích, než se ale stačil s míčkem otočit, byl u něj Stůj.
17:56 Hezká krosová přihrávka Svačinky na Prudila, ten ale nemohl vystřelit.
17:13 Bachmaier střílí do bloku.
15:10 Kanonýři opět na polovině hostů, několik nahození na branku ale neskončilo gólem.
13:20 Po delší době míček na čepelích Buldoků, akci ukončil Ponomarev.
11:50 Fojtík se opět dostal ke střele ze středu, tentokrát mimo branku.
10:44 Procházka krosovou přihrávkou z první těsně minul čepel svého spoluhráče, který mohl dávat do prázdné.
09:55 Kanonýři teď dlouho na vlastní polovině kombinují, Buldoci je nechtějí pustit dále než ke středové čáře.
08:05 Novákova střela ze standardní situace na půlce hřiště těsně míjí tyčku.
06:32 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #8 Tomáš Svačinka (1:0)
06:32 Svačinka nahrál z rohu na střed a Fojtík trefuje.
03:58 Domácí zatím hrají více na polovině hostů, nicméně Jan Morávek se dostal do brejku, Ponomarev jeho střelu v klidu chytá.
03:30 Odražený míček před brankou hostů se kanonýrům bohužel nepodařilo dorazit do branky.
01:41 Buldoci vyslali první střelu na branku domácích, Ponomarev chytá.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u textového zápisu ze zápasu 5. kola Poháru Českého florbalu mezi domácími Kanonýry Kladno a hostujícími Bulldogs Brno. Vítěz utkání v dalším kole nastoupí proti superligovému BUTCHIS.