4:7
    Lukáš HÁJEK
    ()

FBC Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:7
branky: 19. Martin Nehera, 27. Jakub Kostelník, 41. Jakub Kostelník, 56. Tomáš Janek - 3. Lukáš Hájek, 7. Rostislav Gattnar, 25. Rostislav Gattnar, 26. Rostislav Gattnar, 39. Rostislav Gattnar, 53. Lukáš Fukala, 60. Lukáš Hájek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 5:3; využití: 2:3; zásahy brankářů: Martin Sklář 24 - Denis Jasiok 21; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:2
60:00 Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Dnes těžký zápas s velmi motivovaným soupeřem, který na hřišti nechal všechno a hodně nás potrápil. My jsme měli poměrně dobrý vstup do zápasu, nicméně postupem času se v naší hře objevovali skulinky a chvilkové výpadky, které dokázal soupeř trestat. Nás ze začátku podržela přesilovka, ale nakonec jsme museli rvát do poslední minuty. Byl to někdy více boj než velká krása, ale i díky vynikající divácké kulise to byl zápas jak se patří. Jsme rádi za postup a díky moc soupeřům.
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Trenér): Dnes míří obrovská pochvala do kabiny, dokázali jsme hrát vyrovnané utkání s jedním z nejlepších týmů v republice. V první třetině jsme nastoupili zbytečně s velkým respektem a soupeř nás jednoznačně přehrával. Od druhé třetiny byla hra naprosto vyrovnaná ale soupeř dokázal trestat naše oslabení. Ve třetí třetine vyrovnaná hra, ale soupeř jako Vítkovice si dokážou výsledek pohlídat. Děkujeme fanouškům za skvělou podporu a soupeři za krásné a férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
60:00 Dnes těžký zápas s velmi motivovaným soupeřem, který na hřišti nechal všechno a hodně nás potrápil. My jsme měli poměrně dobrý vstup do zápasu, nicméně postupem času se v naší hře objevovali skulinky a chvilkové výpadky, které dokázal soupeř trestat. Nás ze začátku podržela přesilovka, ale nakonec jsme museli rvát do poslední minuty. Byl to někdy více boj než velká krása, ale i díky vynikající divácké kulise to byl zápas jak se patří. Jsme rádi za postup a díky moc soupeřům.
59:53 Je rozhodnuto, za dnešní výkon se ale domácí vůbec nemusí stydět !
59:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek bez asistence (4:7)
58:50 Kostelník byl blízko snížení !
58:28 Domácí v šesti.
58:27 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
57:44 Matador Kresta vybojoval zdánlivě ztracený míček !
57:16 Toman byl hodně blízko snížení !
55:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #5 Jakub Kostelník (4:6)
55:47 Žákovská chyba Hataly, kterou trestá Kostelník s Jankem !!!!
55:15 Galia trefil Skláře a jde si sednout.
55:14 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za hrubost
54:29 Nehera z otočky pouze do Jasioka !
53:01 Zátopek byl blízko snížení !
52:23 Gattnat střelou z otočky navyšuje.
52:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (3:6)
51:42 Domácí ubránili oslabení a derou se dopředu.
51:03 Domácí si i v oslabení vytvořili menší šanci.
49:38 Vyloučen hráč #20 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za opakované přestupky
49:05 Kostelník sahal po hattricku !!!!
48:52 Sklář opět zachraňuje Haškovským stylem !
48:32 Kresta prověřil Jasioka.
47:10 Sklář zázračným zákrokem zachraňuje a poslal Janka do brejku.
45:00 Monsport učebnicově vyřešil situaci 1 na 2 !
43:21 Sklář zachránil skokem do střely domácí !
42:11 Vojta Frýdl bojuje jako lev !
41:41 Michna obětavuje blokuje !!!
40:58 Nehera našel Kostelník a ten vytáhl svůj klenot !
40:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #7 Martin Nehera (3:5)
40:01 Buly lépe pro tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:59 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:47 Nenápadná akce a je to o tři.
38:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #27 Michal Pažák (2:5)
37:51 Kostelníkův dělobuch Jasiok tak tak vyrazil.
36:31 Muži ubránili oslabení a napadají.
36:06 Muži skvěle brání !
34:33 Nehera opět sporně vyloučen.
34:31 Vyloučen hráč #7 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:00 Socha faulovaný ve výběhu !
32:57 Kostelník sahal po dalším gólu !
31:44 Domácí v čele s Neherou teď mačkají Vítkovice !
30:29 Sklář si vyjel a zachránil jistý gól Vítkovic !
29:59 Hra je teď vyostřená na obou stranách.
28:48 Domácí žene plná tribuna !
26:53 Kostelník snižuje !
26:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (2:4)
25:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #44 Lukáš Hájek (1:4)
25:30 Gattnar kompletuje hattrick !
25:11 Sporné vyloučení Jirky TOmana.
25:06 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
24:22 stejná situace, stejní hráči  jako v první přesilovce a je to o dva.
24:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
23:25 Kostelník přehnal svou agilitu a jde se schladit.
23:24 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
22:53 Toman faulovaný v rohu.
20:52 Junior Kuffer projel hřištěm jako nůž máslem.
20:30 Domácí opět aktivní při napadání.
20:01 Buly lépe pro tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:31 Domácí gól nakopl !
18:06 Kostelník milimetrovou nahrávkou přes půl hřiště našel Neheru a ten vymetl vše co mu stálo v cestě !!!
18:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #5 Jakub Kostelník (1:2)
17:45 Kostelník opět skvěle stejně jako Jasiok !
16:34 Michna natáhl od mantinelu, Jasiok chytá.
15:39 Na hřiště nabíhá přesilovková formace.
15:38 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za hrubost
14:58 Monsport zkusil z poloviny.
14:19 Domácí si vytvořili pár menších šancí, ty se jim, ale stále nedaří přetavit na gól.
12:59 Kostelník s Jankem skvěle kombinovali, ale útok skončil v rohu.
12:10 Hráč Vítkovic před prázdnou bránou vedle !
10:22 2 na 1 a Janek v pěkné pozici mimo !
09:35 Bratři Tomanovi teď nadvakrát ohrozili svatyni soupeře !
08:48 Jirka Toman ve skvělé pozici nad !
08:28 Holáňov střela zblokována !
07:45 Sklář je dnes v pernamenci.
06:58 Sklář chytá a skvěle posunul na Janka !
06:43 Křižná přihrávka na Gattnara a ten se nemýlil.
06:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
06:37 Vyloučen hráč #7 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za opakované přestupky
05:59 Nehera z výběhu trefuje pouze svého bývalého spoluhráče.
05:44 Honza Toman teď nebezpečně.
05:32 Lichnovský skvěle blokuje !
03:54 Kostelník se bez respektu dral dopředu, jeho střela končí v rukou soupeřova gólmana.
03:11 Sklář si dobře postavil branku a útočník Vítkovic pouze do tyčky.
02:28 Domácí teď ohrozili branku soupeře.
02:01 Hájek naznačil nahrávku a vymetl.
02:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #27 Michal Pažák (0:1)
01:36 Šebesta chybuje a Holáň okamžitě napadá.
00:49 Domácí hrají aktivně.
00:20 A Sklář si připisuje první zákrok.
00:01 úvodní buly lépe pro domácí !