5:4
    Matyáš KŘIVSKÝ
    ()

Andone SK Jihlava - FBC Štíři Č. Budějovice 5:4
branky: 6. Patrik Bratršovský, 33. Jan Beránek, 40. Patrik Bratršovský, 48. Jakub Horský, 57. Matyáš Křivský - 9. Josef Pojer, 15. Patrik Holý, 31. Vojtěch Fišer, 39. Roman Sedlák; rozhodčí: Petr Kos - Michal Pazderník; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 17 - Lukáš Bicek 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Začátek zápasu nám trochu trvalo se dostat do tempa. Od druhé se nám dařilo více tvořit hru a díky aktivní hře se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce. Dnes byla výborná atmosféra. Děkujeme za podporu a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Správný pohárový zápas. Pěkná divácká kulisa, bojovnější domácí a nakonec i jejich vítězství. Naši mládí hráči získali nové zkušenosti díky zápasu v bouřlivé atmosféře. Pro nás splnil účel pohár už ve vrcholové části, co si budeme povídat, jsme ve finále spokojení, že se v nabitém ligovém programu nemusíme plahočit někam do Jaroměře.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:34 Hosté jdou do šesti.
58:02 Nekonečná dorážená před bránou hostí, Bratršovský si skočil přes překážku (brankáře) a Horský Jan zkoušel přez něj dorazit.
56:17 GÓL Andone SK Jihlava! 5:4
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský (5:4)
54:50 Nervy tečou nejen na obou střídačkách, ale i na tribuně na i´které fandí neuvěřitelných 102 diváků. Všem divákům  velice děkujeme, že si našli čas podpořit dnes naše mužské áčko.
54:07 Horský měl před vyrovnávací střelou ještě jednu situaci na zlatém podnose. Svou opravnou střelu již proměnil.
53:46 Jsme lehce za polovinou třetí třetiny, hra se přelívá nahoru dolů.
52:31 Domácí mají velice dlouhé střídání, síly jim na posledních pár sekund vystačily.
50:39 Hynek Jirků trefuje tyč.
50:00 Vlk si fikaně počkal na Basíka a pak ho ochudil o míček.
49:32 Nečekanou střelu Horského Basík vychytal.
48:55 Oba týmy jsou ve hře velice aktivní a řežou se snad ještě více než ve druhé třetině.
47:06 GÓL Andone SK Jihlava! 4:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #25 Jakub Horský bez asistence (4:4)
46:13 Velice ofenzivní potyčka mezi Kasperem a Basíkem. Oba si posedí na trestné lavici.
46:01 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
46:01 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
45:29 Horský lehce nahodil na bránu hostů. Stačili centimetry a balonek se mohl odrazit do brány.
44:04 Basík nám láme mantinel vejpůl.
42:23 Hynkovi opět sjel balonek z čepele, ale kdyby někdo clonil před bránou, tak jsme mohli vidět ukázkovou dorážku.
41:50 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
41:35 Budeme opět vylučovat.
40:20 Vyskočil si instantně připisuje první zákrok v třetině.
40:01 Buly vyhrává opět Jihlava.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:59 Oba týmy se řežou co jim síly stačí. Každou chvíli se ozývá z tribuny heeeeeej a následné vuluč ho. Bude to perná třetí třetina, doufejme že se zranění nebudou opakovat.
39:57 GÓL Andone SK Jihlava! 3:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (3:4)
39:46 Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
38:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #39 Vojtěch Fišer (2:4)
38:30 Z hlediště se ozývá vyhod hoo.
38:05 Kůs nahozen na mantinel s rukou na rameni odchází ze hřiště.
37:22 Jihlava ubránila první střelu.
37:01 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za opakované přestupky
37:01 Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:54 Budeme vylučovt.
35:56 Střelu Horského odrazil Bickův beton.
35:03 Bratršovský se provinil nedovolenou vzdáleností.
33:54 Povím vám, dnes se nám sere technika na celém stolku. Začínám být z toho lehce (hodně) na nervy. :))
32:19 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
32:19 GÓL Andone SK Jihlava! 2:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #22 Kryštof Kůs (2:3)
30:42 Štíři momentálně na Jihlavu vyvíjí veliký tlak. Jihlava se s tím vcelku pere.
30:01 Neviděla jsem, nepovím.
30:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 Vojtěch Fišer, asistoval #69 Petr Ballák (1:3)
28:00 Štíři teď ve velmi dobré šanci. Před brankovou situaci však řeší Vlk.
27:12 Oba týmy byly nyní v nebezpečných breacích. Všechny střely však ostře mimo.
26:15 Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
25:08 Horský Jan znovu fauluje, na podobné zákroky si bude muset dávat pozor.
23:58 U brány domácích zvoní tyč.
22:29 Kůs zkouší dorážet, ale trefuje tyč.
21:49 Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
20:10 Buly vyhrává Jihlava.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
18:18 Nádherná kombinace Kasper - Vlk - Andrýsek však brankou nekončí.
17:32 Vlčí děti nám schodily řadu mantinelů za bránou Vyskočila.
16:42 Kasper si taky někdy rád zahraje baseball.
16:10 Hosté v plném počtu.
15:47 Voslář zkouší k bekend.
15:05 Kůs boří mantinel.
14:47 ,, Ty vole co to je ?? " komentuje jeden z diváků.
14:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #58 Vojtěch Basík (1:2)
14:10 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
12:54 Vyskočil čape jako kouzelník.
11:45 Malá technická závada s časomírou se nám vloudila do zápasu, vše je vyřešeno a jedeme dál.
10:24 Štíři si chytře přehráli lajnu Jihlavy, branka z toho však nespadla.
09:44 Hynkovi sjíždí balonek z čepele.
08:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil #74 Josef Pojer (1:1)
07:25 Vyskočil střílí od mantinelu, Bicek mezi nohami chytá.
06:05 Vyskočil zkušeně v posledním momentu co to šlo čapl míček z milimetrové vzdálenosti od brankové čáry.
05:29 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #45 Michal Beránek (1:0)
02:50 Hostí brejk překazil Beránek.
01:47 Horský Jan blokuje střelu Štírů.
01:14 Horský na slepo přihrává Vlku.
00:25 Bratršovský vyhmátl nahrávku sedláka.
00:10 Domácí do zápasu doslova skočily jako bojoví lvi a hned si vypěstovali velkou šanci.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00 Dámy a pánové, vítám vás u 4. kola poháru mužů. Dnes poměří své síly týmy FBC Štíři Č. Budějovice proti Andone SK Jihlava.