• 58 57:52
    7:6
    (Janeček)

TJ Sokol Jaroměř - FBC Česká Lípa 7:6
branky: 4. Daniel Kroupa, 11. Michal Janeček, 15. Michal Janeček, 16. Michal Nožička, 24. Tomáš Hejzlar, 30. Michal Janeček, 58. Patrik Horčička - 4. Ladislav Pekárek, 33. Ladislav Pekárek, 37. Vladimír Trčka, 43. Tomáš Pšenička, 56. Ladislav Pekárek, 57. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Lukáš Picek - David Richter; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 18 - Marek Netopilík 18; po třetinách: 4:1, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): Dnešní zápas jsem odjeli od začátku do konce, ve vyskokém nasazení. Z toho bylo v poslední třetině vidět, jak nám docházejí síly. Děkuji hráčům, že nic nevypustili a předvedli obětavý výkon. Díky soupeři, divákům, pořadatelům za zápas.
60:00 Komentář hostů Trčka Vladimír (Trenér): Dnes bohužel pokračovala pohárová blamáž a možná dobře, že už končíme a budeme se moct soustředit pouze na Superligu. Absolutně otřesná první třetina nás stála zápas. Pochvala za návrat do zápasu ve třetí třetině, ve které jsme byli dominantní. Laxním přepnutím do obrany v době, kdy jsme diktovali tempo hry, jsme soupeři věnovali vítězství. Jaroměři gratulace a hodně štěstí dále. Pro nás doufám budíček před důležitými zápasy.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:59 Poslední sekundy zápasu a Jaroměř získává sladkou výhru nad Superligových týmem.
57:55 Hosté bez gólmana přesně na toto jsme čekali
57:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Horčička, asistoval #11 Michal Janeček (7:6)
57:51 Záblesk naděje na výhru Jaroměře Patrik Hořčička se objevil z čista jasna o dostává svůj tým opět do vedení
57:40 Toto utkání začíná nabírat úplně jiných obrátek a Česká Lípa se dostala do tempa, které Jaroměř není schopno stíhat
56:31 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #20 Antonín Stárek (6:6)
56:30 Opět gól a opět Ladislav Pekárek tentokrát se objevil před brankou úplně volný a srovná dnešní utkání na 6:6
55:05 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (6:5)
55:04 Ladislav Pekárek si doslova vychutnal gólmana Dušana Volgyho a snižuje stav na 1 brankový rozdíl
54:55 Atmostféra se dá krájet, není slyšet vlastního slova a diváci fandí co to jde
54:00 Tomáš Hejzlar si vybojoval příležitost ke střele bohužel jí nevyužil
53:14 Timeout FBC Česká Lípa
53:13 Uvidíme hru v 6? Česká Lípa si vybrala svůj oddechový čas a přemýšlí nad nebezpečnou strategii
52:34 Michal Janeček teď zachránil svůj tým od inkasování branky když doslova skočil do střely a nechal se trefit soupeřem
51:35 Michal Nožička v obrovské příležitosti nedokázal skórovat
49:48 A další vyloučení Jaroměř si očividně přeje dramatické utkání jelikož toto je nejideálnější možnost pro snížení stavu
49:40 Opět zmatky na obou stranách jak v obraně tak i v útoku Jaroměř skáče kde může aby nepustily za svá záda branku Lípě se zase nedaří pořádně zakončit
48:47 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:45 Nebezpečná ztráta po získaném balónku od Michala Janečka
47:15 1. minuta po trestu Daniela Kroupy zatím bez větších šancí
46:15 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
46:14 4 přesilová hra pro hostí a Jaroměř opět v potížích
45:03 Daniel Kroupa teď úplně zbytečne clonil gólmanovi ve výhozu a za to bude postrestán 2 trestnými minutami
44:43 Nebezpečná hra vysokou holí, kterou byl zasáhnut Michal Nožička hra je přerušena
43:43 Česká Lípa zrychlila svou hru a tempo což očividně je lék na Jaroměř
42:49 GÓL FBC Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #7 Václav Vavruška (6:4)
42:48 Přihrávka z rohu hřiště našla svůj cíl Tomáše Pšeničku, který snižuje náskok domácích
41:04 Teď riskantní střídání u týmu hostí kdy poslední hráč se snažil vystřídat a napadající Tomáš Hejzlar znepříjemnil toto střídání
40:01 3. třetina nám začala a Jaroměř si zahraje hnedka oslabení
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:54 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
39:53 Česká Lípa si zahraje na začátku 3. třetiny přesilovku již 3 v tomto utkání
39:00 2. třetina se chýlí ke konci a balónek mají v režiji domácí
38:12 Česká Lípa zkouší nahazované balónky přes celé hřiště ale tato kombinace není úspěšná
37:12 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #11 Michal Janeček.
37:12 Michal Janeček si vzal špatnou hokejku na 2 trestné střílení balónek mu sjel z hokejky a Marek Netopilík chytá
36:17 GÓL FBC Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #20 Antonín Stárek (6:3)
36:16 Krásné rozebrání Jaroměřské obrany, která nevěděla kam dříve skočit a Česká Lípa snižuje
35:25 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
35:24 Nebezpečné naráz soupeře za mantinel znamená pro Michala Nožičku již druhý 2 minutový trest
34:42 Mantinely padají jako domino a hra je přerušena
33:29 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
33:28 Sporná situace teď z pohledu týmu hostí kdy Albert Kouba z pohledu rozhodčí zablokoval hokejku Jirky Lhotského kdy se celá pětka byla zmatená co se stalo a Jaroměř hraje již 3 přesilvoku
32:30 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #17 Vladimír Trčka (6:2)
32:29 Opět stejný scénář jako při první přesilovce hosté si prakticky dělají co chtějí a těží maximum
31:24 Vyloučen hráč #21 Daniel Kellermann družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:23 Trošku vyhrocená situace mezi Danielem Kellermannem a Michal Nožičkou znamená další přesilovou hru pro domácí
30:11 Jaroměř se brání zuby nechty a hosté nemájí zatím odpověď na krásný defenzivní florbal Jaroměře
29:10 A první přesilovku si zahrají také hosté uvidíme jak si s touto situaci poradí domácí
29:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček bez asistence (6:1)
29:03 Samostatný únik Michala Janečka znamená 5 brankový náskok domácích a pro něho hattrick v tomto utkání
28:25 Hosté hrají v plném počtu a Filip Cobl zabráníl situace 3 na 2
27:20 Oslabení České Lípy nedělá problém hrát ve 4 svého soupeře roznáší na kopytech a nemají málo šancí na zakončení
26:25 Vyloučen hráč #30 Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
26:24 Špatné střídaní na straně hostí znamená první přesilovku tohoto zápasu
25:10 Česká Lípa více a více chybuje při vlastní rozehrávce a Jaroměř to trestá sice zatím neúspěšně ale domácí stále zkouší své štestí
23:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (5:1)
23:17 Osamostatněný hráč s číslem 61 Tomáš Hejzlar si našel volné místo uprostřed hřiště a navyšuje náskok domácích
22:41 Patrik Hořčička našel balónek před brankou ale mijí
21:30 Zatím vidíme hodně zatažený florbal od domácích kdy vyčkávají na chybu soupeře, ale zatím chybu soupeře nemáme šanci vidět
20:45 Krásné uklidnění situace z pohledu kapitána Michala Nožičky
20:01 2. třetina nám začala a divácí nám skandují od samého začátku, ale zatím slyšíme převážně fanoušky hostí
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:01 Poslední minuta 1. třetiny kdy oba celky zapnuly přídavné motory a hraj rychlá a hraje se ze strany na stranu
18:23 Krásná akce předvádí domácí kdy se prvně Marek Hejcman dostal až na velké brankoviště a vystřelil a o několik vteřin pozdějí si svůj gól mohl připsat i Filip Krigovský kdy nedokázal trefit prázdnou branku
16:40 Česká Lípa nemám zatím odpověď na hru domácích kdy převážně trefují svého soupeře
15:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #22 Marek Hejcman (4:1)
15:28 Marek Hejcman našel skulinu mezi nohy soupeře volného Michala Nožičku, který se tentokrát nemýlil a dává domácím 3 brankový náskok
14:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček z trestného střílení (3:1)
14:58 "Trestné střílení to je moje" Michal Janeček předvádí své umění poklidného postupu při trestném střílení a dostavá svůj tým do 2 brankového vedení
13:50 Tomáš Veinfuter se snaží sebevíc dostat do útočného pásma, soupeři ho nepouští
13:10 Česká Lípa zatím útočně i střelecky zatím mlčí a trefuje spíše bloky soupeřů a tyčky
11:40 Velká škoda pro Filipa Krigovského kdy mohl jít společně s Danielem Kroupu jít do protiútoku 2 na 1 ale míček mu ujel
10:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:1)
10:20 Nádherné zorientování ve velkém brankovišti kde Tomáš Hejzlar našel úplně volného Michala Janečka, který vrací 1 brankové vedení Jaroměři
09:32 Michal Janeček z otočky našel volného Filipa Krigovského, který vystřelil a trefil gólmana do helmy
07:12 Krásné otočení na balónku teď předvedla Jaroměř v útočném pásmu kdy se dokázali přetočit a být stále nebezpečný
06:02 Rychlé přesunutí z jedné strany na druhou kdy Jaroměř byla v nebezpečném útoku 3 na 2 kde se o střelu pokoušel Michal Nožička, která mu bohužel nesedla
05:10 Menší strkanice u střídačky České Lípy kdy Michal Nožička byl natlačen skoro až na lavičku
04:30 Po chybě Tomáše Veinfutera se do velké šance dostal Tomáš Pšenička ten však trefuje tyč
03:58 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
03:57 Vedení nebylo příliš krátké kdy útočící hráč dokázal najít přihrávkou volného Ladislava Pekárka, který po necelé půl minutě srovnává stav
03:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (1:0)
03:18 Důraz před brankou soupeře byl dostatečný k oslavám domácích k úvodní brance zápasu
02:40 Fotbalové zpracování v podání Filipa Krigrovského na hruť a odkopnutí pryč
02:10 Nóžova střela mimo
01:49 Hráč s číslem 21 Daniel Kellermann přepadává přes mantinel za obranou soupeře
01:23 Lípa na balónku, snaží se najít skulinu v obraně Jaroměře, ale zatím neúspěšně
00:05 Lípa hnedka po buly nalítla do obrany Jaroměře a už od začátku jim ukazuje svou rychlost a sílu
00:01 Úvodní buly pro tým domácích
00:01 Krásný úterní večer vám přeji dámy a pánové u online přenosu z 5. kola Poháru Českého Florbalu kde si své sílý poměří domácí TJ Sokol Jaroměř proti superligovému soupeři FBC Česká Lípa. Doufáme ve velice zajímavé utkání a spousty gólů na obou stranách.