2:5
    Richard PLANDOR
    (Zimmer)

FBC Spartak Bílovec - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 2:5
branky: 14. Jakub Melecký, 59. Radim Richtár - 6. Ondřej Smékal, 41. Pavel Barabáš, 43. Martin Najvar, 45. Martin Filka, 60. Richard Plandor; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2 + Vojtěch Vavrečka 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Roman Fučík -5 - Jiří Škrobák -2; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:4
60:00 Komentář hostů Barabáš Pavel (Trenér): Dobrý zápas, ve kterém nám fungovala hlavně obrana. Na hře dopředu musíme zapracovat. Zápas rozhodl začátek třetí třetiny, kdy jsme soupeři odskočili. Byly to spíše vybojované góly než vypracované. A pak jsme zvládli kontrolovat hru a nepustit soupeře, aby nás přitlačil. Děkuji soupeři za dobrý zápas, který nás prověřil a odkryl, co funguje a nefunguje.
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): 2 třetiny vyrovnaný zápas, který se zlomil ve 3. třetině po individuálních chybách. Díky soupeři za kvalitní zápas a klukům za dobrou příprabu v uplynulých zápasech poháru.
59:51 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva FBK Sršni vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #42 Denis Zimmer (2:5)
59:39 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva Spartak Bílovec na 2+2 minuty za hrubost
59:14 Vyloučen hráč #9 Matěj Hedvíček družstva Spartak Bílovec na 2 minuty za špatné střídání
58:33 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:4
Branku družstva Spartak Bílovec vstřelil #71 Radim Richtár, asistoval #77 Šimon Kouba (2:4)
58:18 Vyloučen hráč #98 Martin Filka družstva FBK Sršni na 2 minuty za vysoká florbalka
52:10 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva FBK Sršni na 2 minuty za opakované přestupky
44:49 Timeout Spartak Bílovec
44:49 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:4
Branku družstva FBK Sršni vstřelil #98 Martin Filka, asistoval #97 Martin Najvar (1:4)
42:06 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva FBK Sršni vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #42 Denis Zimmer (1:3)
40:35 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva FBK Sršni vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #94 Tomáš Kremel (1:2)
39:23 Trestné střílení družstva Spartak Bílovec neproměnil #17 Ivo Dohnal.
34:01 Vyloučen hráč #3 Ondřej Smékal družstva FBK Sršni na 2 minuty za sekání
14:24 Vyloučen hráč #26 Vít Hruška družstva Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
13:00 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva Spartak Bílovec vstřelil #87 Jakub Melecký, asistoval #27 Tomáš Wachtarczyk (1:1)
05:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva FBK Sršni vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (0:1)