(Rada)
  • 57 56:55
    Zlín

Hornets Brno ZŠ Horní - Zlín Lions 7:5
branky: 19. Dominik Šollar, 24. Dominik Šollar, 24. Jan David Šamánek, 29. Kryštof Kopečný, 47. Jiří Žák, 55. Jáchym Navrátil, 57. Jiří Žák - 8. Michal Kundrata, 35. Jakub Holiš, 36. Jakub Vít, 47. František Tvrdoň, 55. Tomáš Ručka; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Dominik Franc ? - Jan Šauer -7; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Velmi dobré utkání na začátku sezóny, které mělo i slušné tempo. Až na drobné výpadky se nám dařilo eliminovat soupeře, navíc jsme měli slušnou produktivitu. Soupeři přejeme hodně štěstí do Národky a my se těšíme na start ligy i další pohárové pokračování.
60:00 Šamánek ještě řeší detaily s rozhodčí, všem už je to ale jedno. Tohle velké drama končí ve prospěch hornetů. Děkujeme, borci! Děkujeme i soupeři za krásné utkání napínavé až do konce. Od online přenosu se s Vámi loučí Ondra Foltýn.
59:45 Tohle už Zlín nezvládne! Do konce je 15 vteřin a na tabuli stále svítí 7:5. Horneti jdou dál!
59:20 Na míčku Zlín a Šauer opět opouští brankoviště.
59:00 Horneti stále dží míček! Minuta do konce!
58:11 Domácí drží míček a nedávájí soupeři prostor ke hře v šesti, zbývají necelé dvě minuty!
57:30 Šollar posílá kopec na druhou stranu hřiště.
57:20 Zlín má 3 minuty na stáhnutí dvoubrankové ztráty. Už sáhli po powerplay bez brankáře.
56:55 Timeout Zlín Lions
56:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 7:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #89 Michal Rada (7:5)
56:55 Akce 2 na 1 zvládnutá velmi dobře, Žák poslal domácí do dvoubrankového vedení. To vyprovokovalo trenéra hostí k timeoutu. Už vidíme hru v 6!
56:31 Navrátil měl dobrou šanci, trefil ale pouze Šauerovu nohu.
55:37 Kundrata se po zákroku Obertana nechápavě podíval na rozhodčí. Ty jsou ale dneska velmi klidné.
54:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Jáchym Navrátil, asistoval #83 Adam Obertan (6:5)
54:57 Navrátil bežel běžel a bežel, až z otočky vystřelil a DÁVÁ GÓL! Domácí se ujímají vedení a na bohunickém Tatranu se slaví. To jsou nervy!
54:32 GÓL Zlín Lions! 5:5
Vlastní branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka (5:5)
54:32 Ručka dnes nemá svůj den. Sice dobře zastavil přihrávku před bránou, pak ale míček sám nohou usměrnil za Francovi záda. 5:5, dámy a pánové.
54:01 Asi nikomu se teď nelíbilo, jak zlínský bek zastavil střelu Šamánka zezadu florbalkou. Žádné vyloučení se ale nekoná.
53:01 Reibl poslal kopec dopředu, nenašel lepší možnost jak se zbavit tlaku svých soupeřů.
52:20 Lacina mohl poslat Slámu do breaku, jeho nahrávku ale zachytil na poslední chvíli zlínský bek.
51:15 Vít si našel pozici na středu, jeho střela šla těsně nad. Všem v hale zatrnulo.
51:00 Hra nabírá ještě větší obrátky, fanoušci ženou domácí za vítezstvím, hosté tlačí. V následujících deseti minutách se rozhodne.
50:02 Burešův backhand kryje Franc. Zasahuje i proti následné střele Blažka.
49:23 Trenérovi domácích se pořád nelíbí některé rozhodnutí rozhodčích. Ze střídačky se ozývá: "ALE TO JE DVOJKA!" a Zvednuté ruce.
48:01 Franc předvedl ukázkový přesun a rána, která by tak skončila pod víkem trefila pouze jeho masku. Fanoušci, domácí střídačka i náš pořadatelský stolek slaví.
47:20 Domácí fanoušci požadují po svém týmu gól. Kundrata si ještě něco vyříkával s Šamánkem.
46:31 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #11 Jakub Holiš (5:4)
46:31 Zlínská otočka zpoza brány skončila na síti brány, nevím ovšem jestli za brankovou čarou. Brána totiž byla o něco posunutá. To se nelíbí domácím, hosté naopak chtějí hrát. Posudek rozhodčích nakonec nic nezvrátilo. Stav je tedy 5:4 a zápas jde do tuhého.
46:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #88 Jan David Šamánek (5:3)
46:09 Šamánek hezky našel Žáka na středu, ten se nemýlil.
45:26 Časoměřič Paťa nehodnotí rozhodnutí Kopečného u mantinelu při přečíslení vůbec hezky. Zvedni hlavu!
45:12 Radovi se nelíbí, že se nikdo ze zlínských nepřiznal k odraženému balonu. Otázkou je, jestli by někdo vůbec měl.
44:21 Tak tenhle Slámův výraz jste měli vyfotit. Nikdy jsem neviděl nikoho více znechuceného kvůli úsudku rozhodčích.
44:10 Hra je nyní o něco klidnější - ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Klidnější jsou ale i fanoušci a to domácím vůbec nesvědčí. Trošku života do toho!
43:15 Na míčku domácí.
41:55 Trenérovi domácích se vůbec nelíbí zákrok na jednoho ze svých svěřenců. Rozhodčí ale zůstávají koidné.
40:20 Franc kryje zlínské nahození. Svoje emoce vyjádřil pěstičkou.
40:01 Třetí třetina začíná! Buly pro Lions.
40:00 O přestávce se na hřišti prohání mládež hornetů, kteří své florbalky mají od klubového partnera EXEsport. S klubovou slevou si všechny tyto věci můžete zakoupit o čtvrtinu levněji. A to se vyplatí!
39:56 Šollar se po dobré akci těsně před sirénou pokusil o střelu, zlínský golman ale chytá. Ve druhé třetině jsme mohli vidět rychlé góly domácích a postupné dotahování hostů. Třetí třetina tak rozhodne o vítězi. Buďte u toho.
39:33 Kopečný měl dobrou možnost na střelu, trefil pouze blok.
39:11 Sláma se po divném kontaku s jedním ze zlínských drží za rameno. Na hřišti k tedy opět k vidění Lukáš Flídr, který děla svou práci více než dobře.
38:36 Slámův příklep neskončil tam, kde by si představoval. Míčku se tedy opět ujímá tým hostí.
37:49 Kundrata pouze do bloku.
37:05 Hra se uklidnila, na míčku hostě.
36:31 Fanoušci zase usnuli a na domácím týmu je to znát. Zase by to chtělo nějakou atmosféru!
35:47 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít z trestného střílení (4:3)
35:47 Vítův únik na poslední chvíli zahasil Franc ukázkovým lachtaním skokem pod nohy. To rozhodčí vyhodnotili jako nedovolené. Z druhé šance, tedy trestného střílení, se už bohužel nemýllil.
35:47 Haša Weinsteinovu přihrávku zblokoval daleko za mantinel a míčku se tak opět ujímají domácí.
34:40 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #22 František Tvrdoň (4:2)
34:40 Žlutočerná obrana teď zaspala a Holišův náběh na střed zůstal úplně nepokrytý. Pak už si jen vymíchal domácího golmana. Obertan nevěřícně kroutí hlavoul.
33:31 Reibl si dobře obhodil zlínského beka, tento balon už ale nedoběhnunl a mičku se tak ujímají lvi ze Zlína.
33:01 Holišovu střelu likviduje Franc, který následně pokryl i skákavý balon. Joukl nevypadal zrovna šťastně z toho jak zlínští tlačili na jeho brankáře a dal to taky náležitě najevo.
31:59 Sláma měl dobrou pozici na střelu od mantinelu. Trefil ale pouze pupek zlínského brankáře.
31:01 Žák vyložně poslal Blažka na mantinel, následně se omlouval. Rozhodčí však nařídily jen volný úder.
30:10 Šollarovi dnes bránění moc nejde. Po propadnutí na půlce zlísnkého útočníka jentaktak zastavil hokejkou zezadu. Sám se divím, že rozhodčí zůstaly klidné.
29:30 Růžička se sklouznul po palubovce, odehrál míček, nicméně ten zvuk hezký nebyl... To muselo bolet.
28:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (4:1)
28:21 Situaci 2 na 1 vyřešili domácí ukázkově. Tuto akci zakončil do prázdné branky Kopečný, kterého ukázkově našel Obertan. Domácí se tak ujímají již tříbrankového vedení.
27:55 Kundrata to zkusil z otočky, Franc ale ukázkovým zákrokem chytá.
27:05 Atmosféra ožívá a s ní i florbal mezi mantinely. Hra se přelívá nahoru dolů, oba týmy mají šance. U toho jste měli být!
25:24 Obertan zápěstím ze středu prověřil Šauera. Ten ale chytá.
24:57 Kopečný si poradil s Vítem, poslal dobrý kros na Šollara. Ten ještě hledal do prázdné zpět na Kopečného, jeho nahrávku ale zblokoval zlínský bek.
23:20 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #23 Filip Barus (3:1)
23:20 Jako bych to právě nenapsal! Jen o 8 sekund později se prosazuje Šamánek! Ještě pár pokřiků a můžeme jít domů. Fanoušci jsou jako kdyby právě vypili energy drink.
23:12 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Dominik Šollar bez asistence (2:1)
23:12 Takhle se vyhrává přes online! Fanoušci a zapli a zaply i hokejky domácích! Šollar ukázkovou střelou o tyč posílá hornety do vedení!
22:55 Navrátil se pokouší o dobrý pres, Horník své nesnáze těsně zvládnul.
22:31 Šollar poslal nahrávku hostí za mantinel. Na míčku tak stále Lions.
22:05 Domácí fanoušci mě vyslyšeli! Z haly se ozývají pokřiky a klaksony! Jen tak dál!
20:30 Druhá třetina začíná! Šanci domácích likviduje zlínský golman. Hra 4 na 4 více svědčí domácím.
19:56 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
19:56 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
19:56 Na sklonku třetiny jsme mohli vidět souboj Kopečný x Vít. Vyloučení nakonec dostali oba za hrubost. To se nelíbí domácímu kapitánovi, který se ještě snaží zvrátit rozhodnutí rozhodčích. Ty jsou ale neúprosné a na začátku druhé třetiny tak bude k vidění hra 4 na 4.
18:59 Haša přímo komicky upadl při své střele, kde se mu ani nepovedlo zasáhnout míček. Kolega u stolku tuto situaci okomentoval: "Nehodaaaa!"
18:12 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Dominik Šollar, asistoval #83 Adam Obertan (1:1)
18:12 A je tu první gól domácích! Šollar odčinil svoji chybu a propálil golmana hostí. Divácí se ale zmohli jen na chabý pokřik jeho jména...
18:01 Konečně se nám plní i tribuny. Na zápas se sice přišlo podívat hodně diváků (právě Vy jste tu mohli být taky, přišli jste o hodně) ale příznivci domácích, jakoby neměli šťávu. První třetina se tedy dohrává v klidném duchu.
16:33 Konečně i šance domácích, svoji nepřesnou střelou zkontroloval pozornost Šauera Obertan. Jeho rána ale končí na zadním mantinelu.
14:32 Haša svého "jezevčíka" 20 nad led neposlal tak jak by si představoval. Tento pokus tedy neohrozil skóre zápasu.
13:30 Šollarův velmi vysoký nákop končí na středu hřiště. Z následné střely není nic, protože žlutočernou branku kryje dnes skvělý Franc.
12:32 Franc bezpečně chytá míček a dává svému týmu prostor na klidnou rozehrávku.
11:49 Žák při návratu na střídačku vypustil z úst nepěkné slovíčko. Co mu ale zkazilo den, se můžeme pouze domnívat.
11:15 Samohýlovu střelu kryje Franc. Dobře, Domčo! Ozývá se z tribun.
10:49 Weinsteinovo nahození likvidují zlínští beci a ujímají se míčku.
10:01 Navrátil se snaží o pres, Vít si však pokryl balonek a může rozehrávat.
09:29 Tvrdoň si vyloženě poslal Ručku. Ne úplně světlý moment domácího beka.
08:25  Růžička dobře zblokoval zlínskou střelu. Tam bude pěkná beruška.
07:26 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #4 Michal Kundrata, asistoval #71 Jakub Haša (0:1)
07:26 Šollar svoji kličku do středu nezvládl tak jak by chtěl, z toho vznikl vyložený námaz pro Kundratu, který už měl celkem jednoduchou práci a otevírá skóre dnešního utkání.
06:46 Žůrkův únik a následnou střelu kryje domácí golman Franc! Dnes je ve skvělé formě!
05:09 A náš vyhlášený zdravotník Lukáš Flídr v akci! Ránu domácího útočníka totiž zlínský bek zblokoval rozkrokem. AU! Náš vyhlášený chladicí sprej ale naštěstí potřeba nebyl.
05:00 Horneti také nemůžou najít recept na onen kýžený gól, ze střídačky se tedy ozývá posledních 10 sekund z domácí přesilovky.
04:10 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
03:05 Lacinova známá finta z prvního kola se tentokrát nepovedla. Ačkoliv opět měl dobrý náběh z trestné lavice, přihrávka Kopečného neměla parametry na to, aby vznikl break. Nicméně horneti přežili svoje oslabení.
02:41 Kopečný dobře sbírá čas držením balonku vepředu.
01:55 Zlín zatím nenašel recept na gól z přesilovku, přestože základní suroviny již mají.
01:05 Vyloučen hráč #33 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za opakované přestupky
01:05 A je tu první vyloučení! V čase 1:05 se sekerama za sebou provinil Lacina, hned po startu utkání si tedy půjde popovídat s námi u stolku na 2 minuty.
00:01 Úvodní hvizd je tu! Čekáme vyhrocené a energické utkání, ve ktereém si týmy nenchají ani centimetr hřiště.
00:00 Krásné nedělní odpoledne! Začíná 3. kolo poháru ČF ve kterém se na bohunickém Tatranu střetnou týmy Zlín Lions a domácí Hornets Brno. O průběhu celého utkání vás formou online přenosu bude informovat Ondra Foltýn. Přeji příjemný zážitek.