5:7
    Vojtěch VÝBORNÝ
    ()

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Sokol Jaroměř 5:7
branky: 2. Jan Keyzlar, 19. Martin Dolejš, 32. Petr Dolejš, 37. Martin Dolejš, 46. Martin Dolejš - 3. Marek Hejcman, 9. Tomáš Hejzlar, 18. Jiří Lhotský, 26. Michal Nožička, 40. Jiří Hofman, 59. Patrik Horčička, 60. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2 + Jan Keyzlar OS:1; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Luboš Zeman 21 - Dušan Völgyi 13, Šimon Špaček 11; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Velice tvrdé a vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro nás. Děkuji soupeři za hru a divákům za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Gratulace soupeři k postupu. Předvedl výborný výkon v obraně a v útoku byl produktivní. Nám chyběla přesnost a agresivita v koncovce. Máme týden na to vše zlepšit a v sobotu si dáme reparát. Jedeme dál!!
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:25 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
59:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný bez asistence (5:7)
58:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Horčička, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (5:6)
57:30 Po vydařeném oslabení se Milevsko snaží střílet do branky co nejvíce. Jaroměř zatím úspěšně brání.
56:02 Timeout TJ Sokol Jaroměř
53:55 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
53:55 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
53:20 Došwich si udělal z branky hostů střelnici. Využívají každé šance proniknout za golmana.
50:47 Hráči zvažují každý krok a každou střelu ve vyrovnaném stavu. Jaroměř se snaží více bránit.
45:08 Po velké tlačeniny Milevsko zaskórovalo do soupeřovy branky a dorovnává stav.
45:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (5:5)
45:07 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
43:15 Třetí třetina začíná stějně jako končila ta druhá, plná soubojů a pressu. Rozdíl není malý, každá chyba se počítá.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #77 Michal Nožička (4:5)
37:14 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
36:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (4:4)
34:25 První přesilovka dnešního utkání. Milevsko má nyní šanci dotáhnou náskok Jaroměře.
34:24 Vyloučen hráč #16 Tomáš Urban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:24 Po dlouhé době nezdaru, Milevsko dotahuje náskok hostů.
31:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (3:4)
29:48 Sportovní hala je plná napětí. Oba týmy hrají tvrdě, občas na hranici faulů.
25:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #22 Marek Hejcman (2:4)
24:28 Do druhé třetiny nastoupili hráči více agresivní a přibyly osobní souboje. Touha po gólu je opravdu velká.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
17:46 Po rozehrávce před brankou domácích, Jaroměř navyšuje náskok.
17:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (1:3)
16:01 Hosté překvapili a drží se na míčku teď oni.
10:49 Domácí jsou více na míčku. Hosté se ho snaží urvat, ale Došwich odolává.
08:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (1:2)
05:55 Po prvních rychlých gólech se oba týmy zklidnili a bojují o míček.
02:09 Druhá minuta patřila hostům a také proměňují ve svůj prospěch.
02:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #4 Patrik Horčička (1:1)
01:03 Došwich v první minutě tvrdě útočil a padl z toho první gol pro jejich tým.
01:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #32 Adam Dvořák (1:0)