60
  • 60 59:33
    2

Florbal Kladno - FBC Draci Říčany 1:11
branky: 9. Václav Linhart - 19. Marek Svoboda, 23. Jan Dušek, 29. Matěj Tabášek, 30. Vítězslav Špok, 44. Vítězslav Špok, 46. Jakub Blažek, 48. David Tománek, 51. Marek Honzák, 52. Vítězslav Špok, 57. Jakub Blažek, 59. David Tománek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Jaroslav Buben -10 - František Lerch ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:7
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Děkujeme soupeři  za utkání.
60:00 Komentář domácích Burda David (Vedoucí): My jsme dnes na zápase nebyli, soupeř ano. Děkujeme za zápas a hodně štěstí proti Ústí.
59:33 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za hrubost
58:32 GÓL FBC Draci Říčany! 1:11
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:11)
56:23 GÓL FBC Draci Říčany! 1:10
Branku družstva FBC Draci vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #49 David Tománek (1:10)
55:27 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
51:03 GÓL FBC Draci Říčany! 1:9
Branku družstva FBC Draci vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (1:9)
50:52 GÓL FBC Draci Říčany! 1:8
Branku družstva FBC Draci vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #4 Jan Dušek (1:8)
47:48 GÓL FBC Draci Říčany! 1:7
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (1:7)
45:09 Timeout Florbal Kladno
45:09 GÓL FBC Draci Říčany! 1:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:6)
43:53 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (1:5)
42:05 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za špatné střídání
36:53 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za zdržování hry
36:53 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
29:58 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
28:46 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #92 Matěj Tabášek bez asistence (1:3)
22:16 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #4 Jan Dušek bez asistence (1:2)
18:30 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci vstřelil #33 Marek Svoboda z trestného střílení (1:1)
15:19 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání
13:41 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:18 GÓL Florbal Kladno! 1:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (1:0)