4:3
    Jaroslav JAROŠ
    (Svačinka)

FbC Barracudas Slaný - FBC Slavia Praha 4:3
branky: 5. Jiří Rafaj, 13. Tomáš Richtr, 17. Vojtěch Teslík, 37. Antonín Pertlík - 8. David Hanuš, 44. Radek Kubala, 60. Jaroslav Jaroš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 16 - Petr Kabelka 7; po třetinách: 3:1, 1:0, 0:2
60:00 Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Z naší strany bohužel moc opatrný vstup do utkání, klasicky nejsitá druhá třetina a poté už málo času na otočení zápasu. Je před námi ještě spousty práce, ale pozitivní je, že  jdou naše výkony vzestupně nahoru. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim hodně štěstí v přístím kole.
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): Zbyrtečně dramatické utkání, které bylo způsobeno nedodržováním toho co si řekneme v šatně. Děkujeme soupeři a diváků za zápas a vidíme se v dalším kole
60:00 Střely ve 3. části: 2:10
59:35 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Jaroslav Jaroš, asistoval #70 Lukáš Svačinka (4:3)
59:29 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Teslík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
43:07 GÓL FBC Slavia Praha! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #70 Lukáš Svačinka (4:2)
42:08 Vyloučen hráč #93 Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
40:19 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #69 Michael Pitek.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
38:19 Vyloučen hráč #14 Stanislav Prokop družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:56 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #19 Antonín Pertlík, asistoval #27 David Mistrík (4:1)
30:09 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 9:5
16:20 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:1)
12:19 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:1)
11:47 Vyloučen hráč #26 Martin Kadlec družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
07:27 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #6 David Hanuš, asistoval #26 Martin Kadlec (1:1)
04:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:0)