• 56 55:07
    2
    Adam PIEKNIK

1.MVIL Ostrava - FBS Olomouc 3:10
branky: 24. Tomáš Ševčík, 25. Matěj Münster, 31. Martin Myška - 11. Bohdan Kopelec, 12. Matěj Romanovský, 16. Igor Macháček, 18. Tomáš Jelínek, 20. Jakub Jurkulák, 22. Tomáš Jelínek, 34. Igor Macháček, 38. Igor Macháček, 40. Jan Kratochvil, 46. Igor Macháček; rozhodčí: Radek Vybíhal - Matyáš Grzymek; vyloučení: 4:1 + Vojtěch Bistrý 4; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Petr Pospiech 2 - Martin Navrátil 15; po třetinách: 0:5, 3:4, 0:1
60:00 Komentář hostů Kočiřík Lukáš (Trenér): Pro nás zajímavý zápas přípravy na ligu, pohár je pro nás příležitost odzkoušet širší kádr a dát šanci mladým puškám. Po povedené první třetině, jsme rádi , že jsme byli schopni kontrolovat zbytek zápasu. Jsme si však vědomi, že další zápas s Mvilem bude začínat 0:0 a může to být úplně jiná bitva. Začátek sezony je sice pozitivní , ale víme kolik práce nás ještě čeká .... přeci jen obměna kádru byla velká a pro nás je to začátek práce, kterou tomu chceme věnovat do posledního člena A-týmu. Soupeři přejeme hodně štěstí do sezóny a za týden se tešíme na další kolo.  #hot16family
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas začal hororově a prvni třetina podle toho vypadala až do konce kdy nás soupeř úpně rozebral. O pauze jsme si řekli, že č výhry z minulého víkendu jsou pryč a je podle toho začít makat a hrát to co jsme si domluvili. Ve druhé třetině první půlka fajn, ale po 3 vstřelených opět uspokojení a soupeř školil. 3. třetina již slušná, ale florbal se hraje 3x20. Dnes jsme dopadli na zem a věřím, že se zítra vrátíme na halu a jdeme makat. Děkuji všem co dorazili a vážím si veškeré podpory.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
57:00 Do konce zápasu zbývají poslední 3 minuty.
55:07 Vyloučen hráč #14 Adam Pieknik družstva MVIL Ostrava na 2 minuty za držení
54:27 Dlouhé oslabení zvládli hostující hráči z Olomouce ubránit, skóre se proto nemění.
50:28 Mvil dostává 10 minut před koncem zápasu čtyřminutovou přesilovku za faul loktem do obličeje.
50:27 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Bistrý družstva FBS Olomouc na 2+2 minuty za hrubost
45:57 GÓL FBS Olomouc! 3:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #47 Bohdan Kopelec (3:10)
45:00 Mvil z kraje třetí třetiny v tlaku a obstřeluje hostující branku zleva, zprava.
43:24 Výborná akce Mvilu na jeden dotyk, ale ještě lepší zákrok Navrátila proti střele Kořínka.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:59 Druhá třetina přinesla podobný obraz hry jako ta první, ale s lepším využíváním šancí na obou stranách.
39:07 GÓL FBS Olomouc! 3:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #88 Jakub Godla (3:9)
38:47 Vyloučen hráč #6 Miroslav Besta družstva MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
37:37 GÓL FBS Olomouc! 3:8
35:15 Vyloučen hráč #88 Stanislav Brožek družstva MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
33:03 Přesilovky využívají prozatím oba týmy na 100%.
33:02 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #49 Kryštof Novák (3:7)
31:51 Vyloučen hráč #55 Jan Kafna družstva MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
30:20 GÓL 1.MVIL Ostrava! 3:6
Branku družstva MVIL Ostrava vstřelil #10 Martin Myška, asistoval #8 Jan Adamík (3:6)
30:09 První přesilovku v utkání si vyzkouší domací Mvil.
30:08 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
28:37 I když se hra přiostřuje, stále jsme ještě neviděli žádné vyloučení.
24:21 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:6
Branku družstva MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster z trestného střílení (2:6)
24:20 Po nedovoleném bránění v prostoru před brankou dostávají domácí šanci vrátit se do zápasu v podobě trestného střílení.
23:25 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:6
Branku družstva MVIL Ostrava vstřelil #66 Tomáš Ševčík bez asistence (1:6)
23:24 Svůj střelecný účet si v tomto utkání otevírá také Mvil, a to Ševčíkovou střelou pod horní tyč Navrátilovy branky.
21:57 Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem hosté své šance využívají lépe.
21:06 GÓL FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 První třetina končí rozdílem bůra, ovšem z pohledu šancí to určitě takovým rozdílem nevypadalo.
19:09 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #33 Matěj Pecha (0:5)
17:11 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #9 Vojtěch Bistrý (0:4)
15:14 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček bez asistence (0:3)
15:13 Po individuální akci Macháčka se hosté ujímají už tříbrankového vedení.
11:25 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #25 Ladislav Vašák (0:2)
10:15 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (0:1)
10:14 Po ztrátě míčku na středu hřiště se hosté v půlce první třetiny ujímají vedení.
08:16 Po pěkné krosové přihrávce trefuje hostující Jurkulák pouze boční síťku.
04:32 První velká šance zápasu, ale Besta nedokázal přehodit ležícího brankáře hostů.
00:01 Dobré odpoledne, vítejte u druhého kola Poháru Českého florbalu, ve kterém domácí Mvil přivítá soupeře až z daleké Olomouce.