8:2
    Adam LANGER
    (Němčík)

1. SFK Havířov - SK Domaslavice 8:2
branky: 14. Václav Šimčík, 18. Dominik Brückner, 18. Václav Šimčík, 19. Šimon Jandák, 21. Jakub Čechal, 21. Lukáš Galla, 37. Alex Foltyn, 56. Matyáš Grzymek - 58. Adam Langer, 60. Adam Langer; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: René Nieslanik ? - Patrik Szczypka ?; po třetinách: 4:0, 3:0, 1:2
60:00 Komentář domácích: Do utkání jsme vstoupili s tím co nás čeká za hru od soupeře, což se naplnilo. Soupeř houževnatě bránil a hrál na brejky, Měl pár šancí, ale nás podržel brankář. My jsme postupně tlačili soupeře, až jsme dali důležitý gol a dostali jsme klid na hokejky. Dnes jsme ale zbytečně dělali chyby v rozehrávce a tím jsme se trápili v zakončení. Děkujeme soupři za utkání a divákům za návštěvu a podporu n n
60:00 Komentář hostů Uher Tomáš (Vedoucí): Do utkání jsme vstoupili s tím, že musíme začít odzadu a využívat brejky. Prvních deset minut se nám bránit dařilo, dopředu to bylo bohužel hodně slabé. Po pár chybách v první části dal soupeř čtyři góly a zaslouženě vedl. Na začátku druhé třetiny nás srazily dva inkasované góly a už nebylo o co hrát. Zbytek utkání se znaší strany jen dohrával, zatímco domácí si zahráli po celý zápas krásnou kombinační hru. Teď už se musíme připravit na sezónu a věřit, že to bude lepší než dnes. Zdravíme Vojtu na kapverdy a pištu domů, kterému se nechtělo.
60:00 Střely ve 3. části: 23:15
59:50 GÓL SK Domaslavice! 8:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #68 Ondřej Němčík (8:2)
57:19 GÓL SK Domaslavice! 8:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #23 Jan Szmek (8:1)
55:19 GÓL 1. SFK Havířov! 8:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #26 Matyáš Grzymek, asistoval #62 Jakub Čechal (8:0)
55:19 Po dlouhé době branka
54:27 Vyloučen hráč #7 Adam Langer družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
47:40 Poprvé v vzápase vypadá hra vyrovnaně
42:31 Vyloučen hráč #68 Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
36:07 GÓL 1. SFK Havířov! 7:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #45 Lukáš Galla (7:0)
35:25 Vyloučen hráč #44 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
33:50 Domací trefil konstrukci odkryté  branky.
30:08 Po dlohé době šance hostu.
28:12 Haviřov je pořad vtlaku. Hraje se jen na jednu branu.
23:51 Vyloučen hráč #44 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
20:59 GÓL 1. SFK Havířov! 6:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #45 Lukáš Galla, asistoval #7 Alex Foltyn (6:0)
20:24 GÓL 1. SFK Havířov! 5:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #62 Jakub Čechal, asistoval #23 Radek Stolárik (5:0)
20:00 Střely v 1. části: 15:5
18:59 GÓL 1. SFK Havířov! 4:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #45 Lukáš Galla (4:0)
17:40 GÓL 1. SFK Havířov! 3:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Václav Šimčík, asistoval #88 Vojtěch Petřík (3:0)
17:28 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #14 Jakub David (2:0)
15:45 První nebezpečná střela hostů. Bohužel jen do výstroje brankáře.
13:22 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
11:16 Hračí Hostů se ani v přesilovce nedostávají do útočného pásma.
09:27 Vyloučen hráč #17 Samuel Vraník družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za špatné střídání
03:36 Vyloučen hráč #99 Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
02:00 Hráči domácích nevyužili nebezpečnou standartku.