5:7
    Matěj GREGOR
    ()

FBŠ Všestary - FLORBAL LITOMYŠL 5:7
branky: 25. Libor Souček, 42. Jan Lankaš, 44. Vojtěch Bureš, 55. Vojtěch Bureš, 58. Filip Hušek - 14. Tomáš Boštík, 17. Jan Stuchlík, 26. Tomáš Boštík, 48. Ondřej Pakosta, 50. Marek Macek, 58. Jan Stuchlík, 60. Matěj Gregor; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 10 - Filip Lamař 32; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:4
60:00 Komentář domácích Vaňkát Oldřich (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:59 Litomyšl postupuje do dalšího kola, kde se utká s Jihlavou. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí v poháru. Oba celky se utkají hned ve druhém kole Divize D.
59:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor bez asistence (5:7)
59:34 Lamař fantasticky vychytal domácí a následně Gregor trefuje přes celé hřiště odkrytou branku.
58:40 Domácí v šesti mužích na hřišti.
57:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #51 Michal Háp (5:6)
57:54 Po odpískané vysoké holi vznikla diskuze na hřišti jak na trhu, domácí si nepohlídali únik a Litomyšl opět odskakuje. Zajímavý konec utkání.
57:22 GÓL FBŠ Všestary! 5:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Filip Hušek, asistoval #59 Jan Světlík (5:5)
57:22 Což se daří! Hušek dostal nabito na střed, tento štírek se z těchto míst obvykle nemýlí a dnes to není jinak!
57:01 Klasická třetí třetina ve Všestarech. Půlka haly křičí, hráči se hádají a vyrovnání visí ve vzduchu!
56:44 Po delší době hostující celek na balonku.
55:54 Bureš mířil na hattrick, radost mu ale pokazil dobrý blok obrany. Litomyšl se jenom brání a vyhazuje balonky do bezpečné vzdálenosti.
55:10 Skrovný měl na hokejce vyrovnání! Zkušený veterán v černém dresu využil zaváhání v obraně hostí, Lamař ale konečky prstů vyráží mimo hřiště.
54:56 Skrovný hledal v brankovišti Součka, ten ale o fousek nedosáhl.
54:21 GÓL FBŠ Všestary! 4:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #7 Filip Hušek (4:5)
54:21 A přesilová hra přinesla snížení! Svým druhým gólem v utkání se prezentoval Bureš, kterému asistoval prvním bodem ve Všestarech Filip Hušek. Lego Fílo!
53:57 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
53:57 Všestary mají další početní výhodu po špatném střídání hostujícího celku.
53:12 Litomyšl zkušeně teď drží a točí si balonek kolem hřiště.
52:14 Kuča předvedl skvělý výhoz, Souček byl ale včas dostoupen. Následně poslal Freiberg svého protivníka na zadinku a vysloužil si potlesk.
51:48 Kuča chytá, domácí na balonku.
51:11 Světlík se snaží, ale je velmi těsně a dobře bráněn hostujícím celkem.
50:41 Litomyšl opět v přečíslení, Háp ale netrefil ideálně.
50:09 Drobná roztržka v brankovišti hostí, Lankaš dostal přes párky. Emoce létají vzduchem.
49:39 Timeout FBŠ Všestary
49:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek bez asistence (3:5)
49:39 Nedáš dostaneš. Skrovný se dral do šance, ale po drobném faulu se přenesla hra na druhou stranu, kde vymetl všechny pavouky v šibenici Macek.
48:51 Ex-Náchodská útočná lajna ve složení Bureš-Světlík-Hušek rozjela florbalovou centrifugu, Lamař se svojí obranou ale odolává.
48:25 Hala má ruce v dlaních, Bureš po dorážce vzduchem nastřeluje břevno!
48:01 A mohlo být ještě hůře Boštík ale nabral balonek na vidle a z předbrankového prostoru přestřeluje.
47:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Pakosta bez asistence (3:4)
47:53 Studená sprcha pro domácí celek a obrovská vzpruha pro Litomyšl. Pakosta z nulového úhlu vrací hostujícím vedení.
47:36 Viktor Zeman si udělal výlet ze své třetiny až za branku hostujícího celku a vysloužil si potlesk diváků. Všem 68 divákům děkujeme!
46:46 Dvě velké šance na obou stranách, skóre se nemění.
44:50 Hra se poměrně vyostřila.
44:08 Zeman skvěle zabojoval na vrcholku kruhů a našel své kolegy, Souček ani Skrovný ale bez úspěchů.
43:23 GÓL FBŠ Všestary! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #59 Jan Světlík (3:3)
43:23 Předměřice na nohou! Bureš nadvakrát překonává Lamaře a ke včerejším narozeninám si naděluje vyrovnání! Gratulujeme a přejeme vše nejlepší!
41:47 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #4 Marek Stuchlík (2:3)
41:47 Mladík ve Všestarském útoku snižuje z dorážky. Balonek zametl jak se sluší a patří. Fanynky šílí, Lankaš skóruje!
40:58 Všestary se tlačí opět do útoku, Skrovný na Součka, tomu balonek v poslední chvíli přeskočil čepel.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:54 Macek z bezprostřední blízkosti na balkon.
39:20 Kuča si po delší době sáhl na kulatý nesmysl.
39:03 Nutno podotknout že na srpnové utkání je zápas velmi kvalitní.
37:52 Bureš neprostřelil hradbu těl, hostující celek v pěti mužích na hřišti.
37:13 Elitní formace roztáčí kolotoč, snipeři se ale zastřelují.
36:21 Na ledě zůstala druhá lajna, Zeman z vrcholu jen do bloku.
35:56 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
35:56 Píšemu byla při střele nedovoleně zblokována hokejka, Všestary mají příležitost na snížení.
35:18 Po delší době se dostávají domácí pod tlak, Litomyšl se ale po útočném faulu sama připravila o balonek.
34:37 Klemš si skvěle obhodil dva protihráče a hnal se do útoku, po drobném faulu rozehrávka pro Všestary.
34:18 Krejsa na Lankaše, ten v předklonu nevystřelil ideálně.
33:23 Filip Píše rychlou střelou ze standarní situace nastřeluje spojnici!
32:57 Skvěý ťukec druhé lajny domácích, Součka ale výborně vychytal Lamař.
32:07 Litomyšl těží z rychlých protiútoků, na které si zkušeně čeká.
31:26 Klemš v rohu sroloval mantinely, Všestary na balonku.
30:46 Krejsa příklepem donutil Lamaře k dobrému zákroku.
29:47 Všestary se snaží pálit ze všech pozic, hostující obrana teď neví kde jim hlava stojí.
29:21 Nebezpečná standardní situace, Bureš do Lamaře.
28:50 Bureš snížil, ale pro postavení v brankovišti nebyla branka uznána. Domácí fans teda nesouhlasí. Všestary opět aktivnější.
28:01 Lankaš bojuje jako lev, utkání je plné emocí, vše ale v rámci pravidel a fair-play.
26:49 Souček opět v šanci, toho ale teď vychytal Lamař.
26:29 Freiberg našel crossovou nahrávkou Skrovného, ten pálí, Souček doráží těsně vedle!
26:12 Píše označkoval botu.
25:01 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (1:3)
25:01 Tlak domácích ale rozbouralo přečíslení Litomyšle, které dokonale využil Boštík. Kuča skákal, ale na tento pokus byl i se 193 cm krátký.
24:41 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Libor Souček, asistoval #17 Jan Freiberg (1:2)
24:41 Zvýšená aktivita se domácím vyplácí! Všestary opět zavřeli Litomyšl v pásmu, lodivod Všestar nastřelil balonek na bránu, kde byl dobře zaparkovaný Souček, který ztečoval mimo dosah Lamaře.
23:57 Švédský obránce v barvách Všestar těsně nad, Bureš ani Světlík následně nepropasírovali balonek za Lamaře.
23:23 Moravec poslal centr na Lankaše, ten balonek ale nestihl doběhnout. Lamařovi balonek vypadl, ale kolem nebyl nikdo v černém.
22:36 Druhá Všestarská lajna zamkla Litomyšl na vlastní polovině, Skrovný těsně vedle pravé tyče!
22:14 Souček opět v dobrém pokusu, Lamař se štěstím kryje.
20:34 Karlík schoval svoji střelu a moc nechybělo ke skórování.
20:02 Prostřední pasáž zahájena, buly pro Litomyšl
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:34 Bureš od mantinelu pouze do rukou hostujícího strážce svatyně. Ze stejného místa i Hušek. První třetina nám skončila. Od pořadatelského stolečku zdravíme do vzdáleného Amsterodamu, kuci užívejte!
18:19 Hra nabrala opět velmi svižné obrátky, solidně zaplněná Předměřická aréna sleduje dobré utkání.
16:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #21 Marek Macek (0:2)
16:47 Litomyšl využila dokonale fatálu v obraně domácích a po úniku 2na0 odskakuje na rozdíl dvou branek z hole Stuchlíka.
16:21 Zeman předvedl velmi dobré střídání, Souček z blízkosti pouze do náruče. Všestary se ženou za vyrovnáním nepříznivého stavu.
15:27 Uvidíme jak dlouhé oslabení poznamená hru domácích, Světlík střílel přes ruku, ale netrefil zařízení.
14:38 Hostující střídačka stojí a sympaticky se podporuje. Domácí celek v plném počtu.
13:11 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #25 Marek Lamplot (0:1)
13:11 Kombinace Litomyšle až do odkryté klece, která přináší první branku utkání. Hostující celek má ještě k dispozici zkrácenou klasickou početní výhodu.
13:04 Píšu online dlouho, ale tohle jsem ještě nezažila. Dvě teče střídačky a Litomyšl si zahraje dlouhou dobu dvojnásobnou přesilovou hru.
12:58 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
12:14 Vyloučen hráč #8 Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
10:59 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi
10:59 Klemš si zatancoval breakdance a půjde si odpočinout, Litomyšl si zahraje první přesilovou hru v utkání.
10:40 Po drobné chybce se dostávala Litomyšl do přečíslení, dobrý pokus Ryšavého vykryl ale ještě lepším blokem Klemš.
09:27 Nykl backhandem těsně mimo tři tyče.
08:09 Zeman dobře přeskočil soupeře a zametl balonek do bezpečí.
08:02 Skrovný jako šedá lasička protancoval útočným pásmem a dostal se ke střele, Lamař je ale zatím stoprocentní.
07:10 Karlík pouze do Huška.
06:30 Sledujeme zatím velmi rychlý atraktivní florbal.
05:52 Moravec prověřil skrytou střelou Lamaře, ten reflexivně vyráží do rohu.
04:44 Skrovný natáhl na záda tři protihráče a našel vzduchem Součka, ten ku smutku domácích fanoušků netrefil přesně.
04:08 Hušek si připsal první kontakt s balonkem, když vykopl na hranici brankoviště, Kuča zasahovat nemusel.
02:45 Ryšavý backhandovým pokusem metr a půl nad.
02:12 Hra se přesunula na útočnou polovinu Všestar, Lankaš dobře napadal, ale obrana Litomyšle zůstala ledově klidná.
01:20 Mladší Píše prověřil Lamaře, ten si připisuje dobrý zákrok maskou.
00:43 Světlík natáhl, dobrý blok obránce ve žlutém dresu.
00:08 Litomyšl hned vlétla na soupeře, první pokus úspěšně zblokován
00:00 Všestarský celek doznal několika změn a sestavil zajímavý tým pro nadcházející sezónu. Ze superligového Liberce přišel produktivní útočník s více než 100 starty v extralize - Jan Světlík. Po pěti letech se do divize vrací veterán Michal Skrovný, který má zkušeností na rozdávání. Brankoviště vyztuží nadějný mladík Daniel Paar, který sbíral zkušenosti v nižší soutěži v dresu Pardubic. Útočné řady posílí produktivní Libor Souček, který pravidelně sbíral body za místní Sokol Předměřice, dále Viktor Zeman, který se primárně proháněl po hokejbalových hřištích. Oba mladíci předvedli velmi dobrý výkon v prvním kole poháru. Z nedaleké Jaroměře se v rámci hostování předvede Pavel Macháček a horkou novinkou je hostování Filipa Huška z FBC Hradec Králové. Uvidíme, tedy jak se všichni nově příchozí uvedou ve Všestarském dresu.
00:00 Krásné nedělní deštivé odpoledne z Předměřické haly! Dnes máme na programu druhé kolo poháru mezi domácími FBŠ Všestary a hostujícím celkem z Litomyšle. Oba tyto celky se budou potkávat i v Divizi D, tak dnes uvidíme generálku. Oba týmy se potkají hned ve druhém kole divize D na horké půdě Litomyšle.