• 47 46:59
    0:4
    (Kasper)

Tatran Hostinné - Andone SK Jihlava 0:4
branky: 9. David Vlk, 10. Jan Beránek, 19. Vít Andrýsek, 47. Vít Andrýsek; rozhodčí: Lukáš Picek - Jakub Machatý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 37 - Tomáš Policar 17; po třetinách: 0:3, 0:0, 0:1
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas, dařilo se nám tvořit hru, jak jsme chtěli, až na koncovku, na které budeme muset ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za skvelý zápas.
60:00 Komentář domácích Filcsák Marek (Trenér): Děkuji soupeřům za zápas, gratuluji k vítězství a na svoje svěřence jsem hrdý, odehráli skvělý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:16
59:30 Michal Novák ostrou střelou opět do tyčky, dnešní zápas již druhá.
58:56 Obranna Hostinného nechala Davida Vlka samotného před bránou, ale Matyáš Klazár si poradil.
57:30 Bratří Beránkovi si vytvářejí velmi slibné akce, které se nedaří proměnit.
56:00 Zbývají poslední 4 minuty dnešního zápasu a Hostinné stále nevstřelili ani jednu branku.
53:54 Duo Lukáš Turek a Šimon Shon teď velmi potrápili obranu Jihlavy, jen tak tak si s tím dokázali poradit.
51:20 Už se to začíná velmi přiostřovat a slyšíme, jak se oba týmy velmi motivují a nadávají zaroveň.
47:51 Kapitán Hostinného Lukáš Turek si prošel celé hřiště sám a dostal se i do střely, která skončila vysoko nad.
47:30 Velmi nešťastný gól obdržel Matyáš Klazár, když se míček pohyboval na brankové čáře a než ho našel, Andrýsek Vít ho došťouchl do branky.
46:59 GÓL Andone SK Jihlava! 0:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #4 Tomáš Kasper (0:4)
46:00 Jakub Novotný blbě došlápl a vypadalo to, že nebude pokračovat. Naštěstí pro domácí tým už se proskakuje a vypadá to, že bude v pořádku.
44:45 Lukáš Turek to opět vytáhl z obrany, ale v útočné polovině o míček přišel.
44:00 Davdi Vlk měl dnes spoustu šancí, ale většina střel letěla pouze nad.
42:30 Hezkou akci teď započal Lukáš Turek se Šimonem Shonem a Matějem Hnízdilem, bohužel Jihlava byla dostatečně rychlá a nadcházející střele zabránili.
40:03 Teprve 3 vteřiny a Michal Novák už střílí mimo.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
40:00 Děkujeme všem divákům, kteří si udělali čas a přišli podpořit naše mladé kluky.
40:00 V této hrací části jsme bohužel neviděli ani jeden gól, ale spoustu akcí. Doufáme, že 3. třetina bude v prospěch domácích.
39:00 Krásná a rychlá akce od Šimona Karlíka a Davida Nosska končí za mantinelem.
37:08 Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jednomu z týmů se nedaří prostřelit žádného brankáře.
33:48 Matěj Hnízdil je zatím nejaktivnější střelec Hostinného, jen se nedaří prostřelit Tomáše Policara.
32:22 Vostál Matěj sám před brankou, trefuje pouze tyč.
31:09 Hra se oproti 1. třetině výrazně zklidnila.
26:10 Hra je zatím bez nějakých větších akcí.
23:50 Krásná akce Martina Pikory a Davida Nosska končí v rohu hřiště.
22:14 Matěj Hnízdil sám na branku, ale přestřeluje.
21:55 Hra je teď velmi opatrná
20:21 Domácí vyhráli buly a ihned tlačí na útočné polovině.
20:00 Střely v 1. části: 6:17
20:00 1. třetina se zdála velmi vyrovnaná, ale po prvním gólu Jihlavy se Hostinné stáhlo a začali bránit aktivně v 5. Jihlava se poté ukázala, že to opravdu umí a přidali další 2. góly. Koukáme vstříc druhé třetině a uvidíme, zda se Hostinnému podaří gólově přiblížit.
18:08 GÓL Andone SK Jihlava! 0:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #16 David Vlk (0:3)
16:00 Matyáš Klazár teď svůj tým nádherně drží.
15:28 Jihlavě se už se dobrých pár minut nedaří dostat přes obranu Hostinného, kteří zatím opravdu aktivně brání.
13:00 David Weishaupt posílá po zemi na Šimona Karlíka, ale jeho střela neprošla.
11:50 Od 1. gólu je Jihlava na balónku jistější a vytvářejí si spoustu šancí
10:20 Ostrá střela Kaspera Tomáše končí těsně nad.
09:08 GÓL Andone SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (0:2)
08:28 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 David Vlk, asistoval #32 Josef Pojer (0:1)
08:28 Rychlá akce Jihlavy končí za zády Matyáše Klazára.
08:00 Hostinné už se dostalo do tempa a posílá jednu stranu za druhou, zatím neúspěšně.
06:45 Matěj Hnízdil poslal na samotného Michala Nováka, bohužel trefil tyč, a tak se stav stále nemění.
05:47 Jihlava teď velmi tlačí v útočném pásmu a Hostinnému se daří střely zblokovat.
04:21 Střela od Bratršovského Patrika těsně minula branku Hostinného.
03:00 První střela Hostinného v rukách brankáře Policara Tomáše
01:00 Hra započala ve velmi vysokém tempu z obou stran.
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Dobré sobotní dopoledne. Vítame Vás u 2. kola poháru českého florbalu mezi FBK Kobra Tatran Hostinné a Andone Sk Jihlava.