2:14
    Jiří HOFMAN
    (Kroupa)

IBK Holice - TJ Sokol Jaroměř 2:14
branky: 53. Ondřej Shejbal, 55. Filip Záhrobský - 2. Tomáš Černý, 7. Michal Janeček, 14. Tomáš Černý, 17. Tomáš Veinfurter, 19. Filip Krigovský, 23. Erik Mikas, 31. Michal Nožička, 32. Patrik Horčička, 34. Daniel Kroupa, 37. Tomáš Veinfurter, 45. Jiří Lhotský, 51. Jan Kubec, 53. Jiří Lhotský, 60. Jiří Hofman; rozhodčí: Lukáš Drahný - Daniel Jireček; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Daniel Jeník 16, Jan Jedlička 24 - Vojtěch Fof 16; po třetinách: 0:5, 0:5, 2:4
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Celý zápas jsme měli pod kontrolou, bohužel naše chyby nás stálo udržení čistého konta. Díky soueři a rozhodčím za utkání
60:00 Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér): Kluci odvedli dobrý výkon proti kvalitnímu soupeři, obzvláště ve třetí třetině. Náš omlazený tým posbíral spoustu cenných zkušeností, zahrál si celkově s kvalitními soupeři v poháru. Do nadcházející sézony se nám toto bude hodit.
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
59:07 Další využitá přesilovka.
59:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:14)
57:30 Vyloučen hráč #26 Filip Weigl družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
54:30 Po krásném backhandu se trefuje Záhrobský
54:30 A máme tu další gooooooool týmu IBK Holice.
54:29 GÓL IBK Holice! 2:13
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #80 David Tylšar (2:13)
52:48 GÓL IBK Holice! 1:13
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Ondřej Shejbal, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (1:13)
52:48 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, standartní situaci sehrál Tóša a Schejbal
52:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #4 Patrik Horčička (0:13)
52:20 Za zády Jedly se rozezněla horní tyčka.
50:34 Jedla předvádí fantastický výkon, bez něho už by tam byla minimálně dvacítka!
50:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jan Kubec, asistoval #24 Vojtěch Výborný (0:12)
46:38 Picek ve velké šanci nedokázal zkrotit zkákající míček
45:24 Další skvělý zákrok Jedly
44:35 Druhá využitá přesilovka Jaroměře.
44:34 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (0:11)
44:05 Skvělý zákrok Jedly, kterému hráči Jaroměře ještě nedali vydechnout.
43:08 Vyloučen hráč #38 Radek Nešetřil družstva IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání
43:08 Jaroměř si vyzkouší další přesilovku
40:05 Krásný zákrok Jedly
40:00 Střely ve 2. části: 5:23
39:59 Druhá třetina je už také minulostí a týmy jdou zase probrat své skvělé taktiky
39:45 Krásný zákrok Jedly.
36:43 Krásný příklep Veinfurtera končí za zády Jedly
36:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #81 Tomáš Veinfurter, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:10)
35:45 Ani Jedlu zatím hráči Jaroměře nenechali odpočinout
33:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (0:9)
33:40 Páradní blok Filipa Weigla
31:52 Dva rychlé góly posílají Jaroměř už do osmibrankového vedení.
31:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Horčička, asistoval #77 Michal Nožička (0:8)
30:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (0:7)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Jedlička družstva IBK Holice
25:40 Jeník je v neustálém tlaku, hráči Jaroměře mu nenechají ani chvilku vydechnout:
24:09 Skvělý zákrok Dana Jeníka
22:15 Máme tu další gól Jaroměře, míček bohužel těsně proletěl nad remenem Jeníka
22:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #42 Erik Mikas, asistoval #88 Jiří Hofman (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 3:15
19:59 První třetina je minulostí, jde se do šaten probrat týmové taktiky.
18:45 Máme tu další gól Jroměře a tudíž stav 0:5
18:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:5)
16:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:4
13:12 První střela v početní výhodě a máme tu hned gól na 0:3
13:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #77 Michal Nožička (0:3)
13:05 A přesilovku si vyzkouší i hráči Jaroměře.
13:04 Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
12:15 Vojta Šefranko se postaral o první střelu Holic.
11:47 Za celou početní výhodu se nic nestalo a tak hrají hosté v plném počtu.
09:47 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:48 Po střele to šibenice tady máme druhý gól.
06:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček bez asistence (0:2)
03:59 Zatím to vypadá jak na střelnici, Jaroměř zasypala Holice několika střelami.
03:29 Skvělý zákrok Dana Jeníka.
01:24 Hosté se rychle ujímají vedení po střele Tomáše Černého.
01:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý bez asistence (0:1)
00:50 Po střele Nožičky se za zády Dana Jeníka rozezněla tyčka.
00:01 Vítáme vás u dnešního utkání Poháru českého florbalu.