3:4
    David TOMÁNEK
    (Špok)

TJ Sokol Koberovy - FBC Draci Říčany 3:4
branky: 2. Tomáš Zeman, 17. Jiří Havrda, 28. Lukáš Hlava - 4. Filip Nochta, 33. Vítězslav Špok, 51. Filip Nochta, 51. David Tománek; rozhodčí: Lukáš Picek - David Richter; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 14 - Matyáš Novotný 10, František Lerch 4; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Buriánek Adam (Trenér): Po dobrém vstupu do utkání jsme od poloviny zápasu začali tahat za kratší konec a hrozili jsme především z brejkových situací. V zápase jsme se drželi především díky kvalitní obraně podpořené výkonem brankáře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v Divizi.
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Hrozně těžký zápas s kvalitním soupeřem, který jsme urvali spíš na sílu než florbalovým umem. Od půlky zápasu se projevila naše fyzická připravenost a začli jsme být lepší a nakonec zápas zlomili. Děkujeme za zápas ve skvělé kulise a hodně štěstí do sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 3:6
59:09 Domácí v 6 v poli
57:50 hosté nyní kontorlují balonek, domácí to budou mít těžké
56:42 zajimavá standartka Koberov nevyužita
55:00 šance za šancí na obou stranách a Štěpka opět na hřišti pot z hráčů tryská, ani se nedivím po takových výkonech.
52:29 Opravdu dramatické utkání hostům se podařilo otočit stav utkání a nyní jsou na tahu domácí.
50:51 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (3:4)
50:20 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (3:3)
49:26 Domácí se snaží ubránít další přeslovku hostí po nešťastném zákroku vyhlídka
48:39 Vyloučen hráč #20 Lukáš Vyhlídko družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
47:16 I brankář hostí nyní předvedl hezký zákrok a drží svůj tým ve hře.
46:58 Domácí přesilovku zvládli a pokračují v plném počtu
46:06 Velké šance hostí v přesilovce ale fakfka domácí drží.
44:28 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
42:26 štěpka musela opět na hřiště jít otřít pot hráčů zvládá to opravdu s noblesou
41:01 Hráči si o přestávce odpočinuli a nyní vlétli do poslední třetiny v obrovském tempu
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:59 Druhá třetina je u konce a koberovy drží těsný náskok už se těšíme na závěrečné dějství.
38:48 Milan pedvel jak si umí pokrýt balonek a byl faulován
38:14 Hra má obrovské tempo a rychle plyne
37:21 Vírava trefuje tyč škoda
36:00 Utkání mávelký náboj každý souboj musí borce bolet.
35:33 Vyloučení hlavise bylo odvoláno, dle našeho názoru správně.
34:55 šance v přesilovce jsou ale zatím neproměněny
33:39 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání
32:30 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (3:2)
32:01 Timeout FBC Draci
32:01 Střídání brankáře. Nový brankář #13 František Lerch družstva FBC Draci
32:01 nyní velké šance na obou stranách nevyužity.
30:43 Fajfka je kouzelník, to byl jistě zákrok večera
29:20 Hosté nyní tlačí ale koberovy dobře brání.
28:33 Domácí jdou do dvoubrankového vedení a je to 3:1 hlava se konečně trefil
27:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (3:1)
26:52 Utkání se přiostřilo a tak sáhli rozhodčí po prvních trestech.  a hned následovala velká šance domácích
26:40 Vyloučen hráč #24 Ondřej Vírava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
26:40 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci na 2 minuty za hrubost
24:18 Nyní faul hostí na Ditze. následuje rozehrávkua koberov v útočném pásmu
22:35 nyní střela hostí skončila na tyči
21:32 Nyní Milan zastavil soupeře nedovoleně následuje rozehra pro hosty.
20:02 Druhá třetina zahájena
20:01 První třetina je za námi v první části této třetiny byli více na míčku hosté, ale ve druhé části této třetiny se domácí zvedli a byli zase lepší oni. Stav utkání 2:1. Uvidíme co přinese druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:07 Krásná akce domácích po ose Novotný - reczai - hlava bohužel brankou neskončila.
17:08 Nyní 2 velké šance hostí které zlikvidoval výborný Pfeiffer.
16:19 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda bez asistence (2:1)
13:57 Domino nyní po perfektní přihrávce od novase bohužel přestřelil. a hned vzápětí velká šance hostí.
11:16 Lukáš vyhlídko nyní nebezpečně zakončil golman hostí ale předvedl pěkný zákrok.
09:37 Draci se nyní usadili v útočném pásmu a hledají cestu k zakončení domácí obrana drží.
07:59 Hra se přelévá a hosté i domácí útočí hlavně z rychlých protiútoků
06:02 Střela hostí končí nad brankou.
04:44 Na hřišti je to boj o každý metr nikdo nikomu nic nedaruje.
04:00 a máme vyrovnáno z dorážky backhandem se hosté prosadili
03:07 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #88 Jakub Blažek (1:1)
01:25 Benjamínek koberovského florbalu Vírava si připsal asistenci, určitě za to bude muset přispět do klubové kasy.
01:02 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #99 Tomáš Zeman, asistoval #24 Ondřej Vírava (1:0)
00:01 Vítáme fandy koberovského florbalu u prvního domácího zápasu sezony 23/24 ve 2.kole poháru českého florbalu. Utkání bylo nyní zahájeno