• 59 58:51
    2
    Matěj EGERMAIER

FBC ROKYCANY - FbC Barracudas Slaný 2:13
branky: 16. Martin Fiala, 30. Lukáš Bendek - 8. Stanislav Prokop, 18. Petr Chvojka, 20. Petr Chvojka, 27. David Sachr, 31. Tomáš Richtr, 35. David Sachr, 38. David Sachr, 40. Vojtěch Teslík, 42. Petr Chvojka, 50. Richard Hurt, 51. Jiří Rafaj, 51. David Sachr, 55. Vojtěch Teslík; rozhodčí: Marek Schober - Šimon Dubský; vyloučení: 5:2; využití: 1:4; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Štochl 20, Lukáš Nesét 10 - Jiří Šimon 19; po třetinách: 1:3, 1:5, 0:5
60:00 Komentář hostů Richtr Ondřej (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mnoho úspěchů do sezóny.
60:00 Komentář domácích Štván Martin (Trenér): Soupeř byl ve všech směrech lepší. Gratulujeme k vítězství a přejeme mnoho štěstí v další fázi Poháru. My máme do začátku ligy na čem pracovat. Děkujeme všem našim fanouškům.
60:00 Chválím Piškota ( číslo 33 z Barracudas) a nech si to prosím zašít. Pac a pusu zdravotnice
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
58:51 Vyloučen hráč #70 Matěj Egermaier družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání
54:52 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:13
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:13)
53:36 Vyloučen hráč #12 Jakub Nový družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
50:36 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:12
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr bez asistence (2:12)
50:02 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #10 Ondřej Richtr (2:11)
49:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:10
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #11 Richard Hurt, asistoval #14 Stanislav Prokop (2:10)
41:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:9
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:9)
40:00 Střely ve 2. části: 7:18
39:38 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
39:33 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:8
37:41 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
37:13 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #61 Petr Chvojka (2:7)
34:50 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #93 Jiří Budil (2:6)
34:50 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Lukáš Nesét družstva FBC ROKYCANY
30:21 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #27 David Mistrík (2:5)
29:22 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #56 Václav Hajšman (2:4)
26:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:4
21:36 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:52 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #67 David Sachr (1:3)
17:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:2)
17:59 špatně ubráněné oslabení a Barakudy jdou znovu do vedení.
17:42 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
16:36 osamocený Bendek před brankou zkusil vypálit na branku z odraženého balonku, ale gólman v klidu chytá.
15:03 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #4 Lukáš Bendek (1:1)
15:03 Využitá přesilovka domácích, kde se prosadil Fiala.
14:10 Vyloučen hráč #3 Jiří Rafaj družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání
13:03 Hajšman v úprku, střela mířila do břicha gólmana.
10:00 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale tým ze Slaného má více šancí.
07:22 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Dobrý páteční večer Vážení diváci, vítám Vás u online zápasu druhého kola poháru, kde zabojují domácí FBC ROKYCANY proti FbC Barracudas Slaný. Držme jim palce.