5:6
    Ladislav GÁL
    ()

FBŠ Hattrick Brno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 5:6
branky: 12. Marek Zapletal, 38. Matěj Bednář, 40. Tadeáš Gryc, 41. Michal Malec, 50. Jan Morávek - 17. František Vykopal, 46. František Vykopal, 49. Tomáš Sovják, 51. František Vykopal, 51. Lukáš Kubíček, 59. Ladislav Gál; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta -6 - Adam Kohút ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:5
58:25 Timeout FBŠ Hattrick Brno
58:25 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál bez asistence (5:6)
58:14 Kolajta zasahuje a připisuje si další důležitý zákrok.
53:45 Momentálně se odehrává jeden rychlý útok za druhým. Ten poslední vedl Jan Morávek, nicméně nastřelil jen bránícího soupeře.
52:54 Slezákův pas na Malce se nepovedl a zmocnila se ho obrana panterů.
52:03 Kolajta předvádí úchvatný zákrok na zemi, zatímco se oba týmy vrací do plného počtu hráčů.
51:09 Zeisel převzal míček kolem středu hřiště a míří směrem dozadu.
50:42 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #33 Ladislav Gál (5:5)
50:11 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (5:4)
50:01 Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:54 Otrokovice úspěšně vyhodily míček po pravé straně a osvobodily se.
49:35 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
49:11 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #7 Jakub Procházka (5:3)
48:38 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #88 František Vykopal (4:3)
47:52 Šanci si sám pro sebe vybojoval Malec, ale jeho finální pokus už šel jen zpomaleně do náruče Kohúta.
47:08 Vykopal se pořádně opřel do míčku a málem zasáhl horní roh branky. Místo toho ale střílel jen do zámezí.
46:45 Vyloučen hráč #39 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
46:23 Hronek sice protáhl míček až k brankovišti hostů, tam se však nic zásadnějšího nepřihodilo.
45:28 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #6 Vlastimil Červenka (4:2)
45:16 Bednář snadno sebral míček a uvidí se, jak s ním Hattrick naloží.
43:43 Rychlý přechod Hattricku nepřinesl střelu.
43:03 Malcův pokus skoro od poloviny hřiště letí do výstroje brankáře.
42:31 Náběh před branku nenačasoval správně Jonáš Kůra, k jehož čepeli se přihrávka nakonec nedostala.
41:54 Hájkův únik přinesl bekhendový pokus, míček ovšem mířil jen do míst, kam se stačil brankář přesunout.
41:32 Za pantery se pokoušel zkrotit míček Šefčík, ale bez většího úspěchu.
41:07 Halama si narazil s Morávkem a dostali míček až do blízkosti otrokovické branky.
40:53 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec bez asistence (4:1)
40:32 Vykopal stíhá vzadu odpálený míček a zapojuje své kolegy do spolupráce.
40:07 Otrokovice zvládly buly a pokouší se o úvodní ofenzivní akci v této třetině.
40:00 Brňané ve druhé třetině odskočili do vedení 3:1. Střelecky se prosadili v závěru třetiny Matěj Bednář a po něm Tadeáš Gryc.
39:17 Hattrick v závěru prostředního dějství zvyšuje svůj náskok, což mu může výrazně pomoct do zbytku utkání.
39:03 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc, asistoval #92 Jonáš Kůra (3:1)
38:28 Přestože Brno hraje přesilovku, Panthers zatím nepříznivý poměr sil zvládají.
37:47 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:29 Hattrick aktuálně hýří aktivitou a nezdá se, že by chtěl v útočné snaze polevovat.
37:03 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #52 Michal Malec (2:1)
36:08 Matyáš Kůra na sebe natáhl soupeře a získal možnost přihrát nejbližším spoluhráčům.
35:57 Otrokovice se vrací do plného počtu hráčů.
35:19 Kokešův blok zastavil slibně se rozvíjející šanci Hattricku.
34:55 Bednář si nabíhal do otevřené obrany hostů, nicméně k lepší střele ho protivníci nepustili.
34:53 Jen za mantinel mířila rána Hattricku, což umožňuje Otrokovicím se osvobodit.
34:32 Obránci FBŠ se vrací ke středové čáře, aby opět rozjeli sérii přihrávek.
34:20 Křižný pas neprošel ke Grycovi ideálně, Panthers se tak protentokrát ubrání.
33:56 Vyloučen hráč #21 Michal Procházka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:18 Bednář zkoušel dorážet ze složité pozice ze strany, jeho střela se vydává vedle.
33:07 Nápor domácích se nepodařil a ven z branky musel vyjet Kolajta. Jeho zákrok byl na jedničku.
32:26 Slezákův pas podél levého mantinelu se dostal ke Kůrovi, jehož snaha v útoku se zatím na skóre nepropisuje.
31:26 Po nedovoleném zákroků domácích se nabízí Panthers rozehrávka.
30:45 Procházka se již vrátil do hry a Hattrick hraje v plném počtu.
30:27 Gálovi se nabízela střelecká možnost zprava, nenasměroval ji ovšem vůbec přesně.
29:45 K palbě se nakonec odhodlal Červenka, ovšem pouze do brněnské defenzivy.
29:17 Otrokovice si posílají míček ze strany na stran a stále hledají vhodný moment ke střele.
28:43 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:52 Sovják vystihl rozehrávku domácích a ještě připravil Kokešovi možnost ke střele, ten ale minul.
26:55 Nepřesná střela hostů vyletěla mimo hrací plochu. Hatrick se může pustit do kolotoče přihrávek.
25:48 Hronek pálí jenom do tyče potom, co zkoušel hledat volný prostor z pravé strany!
24:46 Suk hlídkoval poblíž vlastního brankoviště a pomohl tomu, aby Hattrick zvládl obranný moment.
23:53 Slezák s Malcem se pokouší napadat postup soupeře, ten ale zdárně hledá cestu ke Kolajtovi.
23:18 Hattrick pečlivě vyčkává kolem půlicí čáry, načež přichází střela z dálky. Gólman domácích ji přitom ztlumil přímo do výstroje.
22:48 Za brankou uklidňuje dění Sovják, čímž bere všechny trumfy Hattricku.
22:10 Na míčku jsou více Panthers, brněnští hráči zatím nezvládají získat hru na svoji stranu.
21:48 Nepřesný pokus Panthers znamená, že Hattrick může vyrazit dopředu.
21:35 Kopecký táhne míček na vlastní polovinu, kde se Otrokovicím nabízí poklidná rozehrávka.
21:08 Další volný úder z rohu mají k dispozici hosté. Hattrick zatím spíše reaguje na to, co vymyslí protivník.
20:56 Hraje se za Kolajtovou brankou, kde se Hattrick dopouští faulu.
20:38 Panthers roztahují hru do strany a snaží se rozpohybovat brněnskou formaci.
20:07 Úvodní rozehrávku třetiny provádí Otrokovice a snaží se získat územní převahu.
20:00 První třetina je u konce za vyrovnaného stavu 1:1. Nejdříve otevřel skóre Marek Zapletal, načež si vyrovnání vynutil František Vykopal.
19:54 Ofenzivní snaha domácích nakonec vyšuměla a Panthers nemusí nic trápit.
19:28 V probíhající poslední minutě první třetiny se rodí další z útoků Hattricku.
18:52 Brno ustřežilo Šefčíka, který tak po svém náběhu zůstal bez šance.
18:18 S míčkem rotují vzadu Procházka a Morávek. Přenesení hry jim následně nevyšlo podle představ.
17:53 Gálův pokus jednoruč se nesetkal s úspěchem a míček odskakuje nad zadní hrazení.
17:40 Vykopal tentokrát neprostrčil míček do předbrankového prostoru.
17:14 Bednář táhne míček na pravou stranu, načež ho vrací volnému Kůrovi. Kombinace se však zvrtává pod otrokovickým tlakem.
16:53 Volný úder Panthers se nevydařil a poměrně rychle zahnal hosty zpět na vlastní polovinu.
16:20 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal bez asistence (1:1)
16:04 Pokus Jonáše Kůry se nedostal za záda hostujícího brankáře. Zmatek před otrokovickou svatyní se mírní.
15:53 Sovják neproměnil ideální šanci a napálil míček pouze do ochranné sítě nad brankou.
15:32 Michal Procházka se protáhl kolem pravého mantineliu a sám se tlačil do zakončení, míček mu ale odskočil a Kolajta mohl zůstat v pohodě.
14:50 Domácí si opět hledají cestičku dopředu a snaží se vyprodukovat gólovou akci.
14:36 Brno nakonec pochybilo a míček se stěhuje k holím hostujících hráčů.
14:27 Přesilovková kombinace Hattricku se roztáčí do plné rychlosti. Kdy přijde první střela?
14:11 Vyloučen hráč #88 František Vykopal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
13:26 Kopecký zkoušel nachytat Kolajtu na bližší tyčce, brankář byl ovšem nepřekonatelný!
12:30 Slezák mohl záhy zvyšovat již na 2:0, napálil ale pouze připraveného gólmana.
11:33 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #53 Marek Zapletal, asistoval #10 Tomáš Zeisel (1:0)
11:05 Bez větších potíží získal zpomalený míček Kolajta, zatímco na pravé křídlo nabíhá Máček.
10:34 Po levé straně se vydal do útočných prostor Matěj Hronek, soupeři ho však dobře obklíčili.
08:44 Máčkův individuální postup se nevydařil a panterský bek se zvládl přesunout tam, kudy vedlo potenciální nebezpečí.
07:31 Další únik Brňanů si protivník pohlídal a odvrátil balónek do rohu.
06:41 Kolajta byl pozorný a eliminoval otrokovickou šanci vynikajícím zákrokem.
04:54 Vykopal se dostal ke střele od pravého mantinelu, jenže pálil vedle.
04:07 Panthers uvádí míček do pohybu poblíž půlicí čáry. Brňané vyčkávají, co se bude dít.
03:18 Malec se pokouší stínovat pohyb hostujícího obránce, brzy se tak Hattrick ujímá míčku.
01:38 Napadání Procházky končí pouze faulem. Rozehrávku si berou Otrokovice.
00:49 První útok Hattricku se zatoulal za panterskou branku, kde hosté kontrolují situaci.
00:07 První buly vyhrály Otrokovice a mohou operovat s míčkem na vlastní polovině hřiště.