• 51 50:49
    13:4
    (Trnka)

FbŠ Bohemians - FBŠ Hattrick Brno 13:4
branky: 1. Ondřej Kawulok, 7. Šimon Batkovič, 10. Lukáš Trnka, 12. Patrik Šebek, 13. Vojtěch Bílek, 15. Jakub Buršík, 15. Ondřej Kawulok, 27. Karel Petrák, 28. Matúš Gajdoš, 34. Šimon Batkovič, 37. Vojtěch Zezulka, 46. Jaroslav Petrák, 51. Vojtěch Bílek - 5. Jan Morávek, 32. Lukáš Suk, 33. Jiří Halama, 49. Lukáš Vlach; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniel Műck 11 - Filip Létal 11, Ondřej Kolajta 12; po třetinách: 7:1, 4:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Šiška Simon (Vedoucí): V prvej tretine pre nás tvrdý náraz na superligovú úroveň, tu sa rozhodlo o víťazovi. Som rád, že sme ale potom v zápase rástli. My sme chceli v tomto zápase vyskúšať určité aspekty našej hry, na ktorých sme zatiaľ stihli pracovať a to sa nám podarilo. Pre nás super rozvojový zápas, gratulácia a díky súperovi za zápas. Kiež by sme v sezóne mali viac takýchto meraní síl.
60:00 Komentář domácích Jedlička Michal (Trenér): Zápas byl rozhodnutý po první třetině, která od nás měla ještě kvalitu. Ve zbytku zápasu jsme polevili a naše hra už nebyla tak rychlá a přesná. Jsme rádi za vítězství a za možnost zapojit do zápasu naše juniory. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
58:09 Střela jednoho z brněnských útočníků končí nad brankou Mücka.
57:28 Sportovní gesto Petráka, který přiznává teč a na míčku hosté.
56:23 Buršík ztrácí na středu, ale hned získává míček zpátky.
54:11 Trnka T. v šanci, ale Kolajta si s šancí poradil.
52:29 Brno nyní na míčku a hledá cestu k brance Mücka
51:01 Brejk domácích a Bílek i s tečí hostujícího brankáře zvyšuje na 13:4
50:49 GÓL FbŠ Bohemians! 13:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #64 Tomáš Trnka (13:4)
49:11 Brno nyní delší dobu na míčku a odměnou jim byla další branka v domácí brance.
48:57 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 12:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #66 Matěj Bednář (12:4)
47:34 Hra přerušena pro ošetřování hostujícícho brankáře.
46:18 Střelou od mantinelu se prosazuje Petrák.
45:43 GÓL FbŠ Bohemians! 12:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (12:3)
44:47 Vyloučen hráč #7 Jakub Procházka družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:26 Hezký zákrok Mücka proti brejku ze strany.
43:52 Hra je nyní neurovnaná plná nepřesností na obou stranách.
41:01 Do zápasu se zapojují i další hráči z lavičky Bohemians. Trenér Jedlička tedy mění složení druhé a třetí formace.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:46 Poslední akci druhé třetiny zazdil Hronek, kterého výborně vychytal Kolajta.
36:47 Střelou z první se prosazuje Zezulka a využívá dvojitou přesilovou hru.
36:45 GÓL FbŠ Bohemians! 11:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (11:3)
36:20 Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
35:49 První přesilová hra pro domácí. Uvidíme jestli bude úspěšná.
35:04 Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
34:31 Krebner přerušuje útočnou akci faulem, ale domácí brzy získávájí míček zpět.
33:20 GÓL FbŠ Bohemians! 10:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #29 Šimon Hronek (10:3)
33:20 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hattrick Brno
32:22 Bohemians inkasují další branku, nyní jsou v obraně trošku laxní.
32:18 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 9:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #13 Jiří Halama, asistoval #39 Tadeáš Gryc (9:3)
31:32 Pohledná kombinace hostů a proti střele Suka byl Mück bezmocný.
31:25 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 9:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #30 Lukáš Suk, asistoval #96 René Slezák (9:2)
29:42 Tvrdý souboj u mantinelu a Bílek končí za mantinelem.
28:11 Gajdoš proběhl celé hřiště a trefuje přesně pod horní tyčku.
27:59 GÓL FbŠ Bohemians! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #87 Samuel Virga (9:1)
26:17 Pěkná branka domácích, kterou vstřelil K. Petrák po krosu od Buršíka.
26:13 GÓL FbŠ Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (8:1)
24:29 Trnka L. získává míček v rohu hřiště a Brno následně fauluje.
21:43 Dobrý zákrok Mücka proti střele ze střední vzdálenosti.
20:43 Druhá třetina začala a domácí opět na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:39 Míček patří Brnu a ti zakládají poslední útočnou akci.
17:41 Petrák J. přestřeluje od levého mantinelu.
16:29 Střela Gryce zablokována.
14:51 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #46 Lukáš Trnka (7:1)
14:36 Dobrý pressing domácích a Buršík přehazuje nohu brankáře Brna a zvyšuje již na 6:1
14:02 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (6:1)
12:58 Další kombinace domácích a Bílek zvyšuje. Brno zatím nemůže nalést recept na dobrý pohyb domácích.
12:09 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #11 Ondřej Kawulok (5:1)
11:31 Pěkná kombinace domácích a Šebek bez problémů uklízí do prázdné branky.
11:23 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #21 Jakub Buršík (4:1)
10:02 Lukáš Trnka si připisuje první gól v mužském áčku. Prosazuje se pěknou střelou nad nohu brankáře.
09:53 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Lukáš Trnka, asistoval #24 Vojtěch Bílek (3:1)
08:46 Virga ztrácí na polovině hřiště, ale dobrým návratem míček získává zpátky.
06:32 Batkovič proměňuje svoji šanci a domácí opět vedou.
06:30 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
05:49 Krebner vyvezl na útočnou polovinu, ale následná přihrávka byla nepřesná.
04:56 Hosté se prosazují z první šance. Skóre je vyrovnané.
04:48 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #92 Jonáš Kůra (1:1)
00:46 První branku vstřelil pěknou střelou z obrany Ondra Kawulok.
00:43 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #77 Jaroslav Petrák (1:0)
00:01 Vážení diváci vítejte u zápasu druhého kola poháru mezi domácí Bohemkou a hosty z Brna. Favoritem jsou domácí a myslím, že uvidíme v tomto zápase spoustu branek.