• 57 56:24
    3:8
    (Novák)

Florbal Ústí - Kanonýři Kladno 3:8
branky: 5. Martin Horn, 8. Jan Samuel Polák, 36. Vojtěch Esterka - 23. Matyáš Bachmaier, 24. Tomáš Svačinka, 34. Šimon Procházka, 37. Martin Fojtík, 45. Marek Veselý, 45. Tomáš Chroust, 47. Vojtěch Novák, 57. Martin Fojtík; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 280; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 22 - Jakub Janoušek 28; po třetinách: 2:0, 1:4, 0:4
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
56:41 Semerád střílí těsně vedle branky.
56:24 Timeout Florbal Ústí
56:24 GÓL Kanonýři Kladno! 3:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Martin Fojtík, asistoval #70 Vojtěch Novák (3:8)
54:54 Fuchsig M. prostřelil protihráče a strefuje se přímo do brankáře.
53:47 Kolstrunk střílí těsně nad branku hostí.
51:54 Místo balonku skončil v bráně Dobosz a hra musela být přerušena.
51:12 Pavelka v neskutečné šanci, výborně naběhl Kolstrunkovi, ale bohužel se ve finále trefil přesně do brankáře.
47:40 Pavelka do bloku!
46:06 GÓL Kanonýři Kladno! 3:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (3:7)
46:06 Dobosz míček už skoro měl, ale stejně se Novákovi podařilo jeho štít probořit.
44:41 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #97 Adam Kuchynka (3:6)
44:10 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #72 Dominik Janda (3:5)
41:40 Zeman trefil přímo brankáře, který poté jeho střelu odráží.
40:42 Kolstrunk se hned ze začátku trefuje pouze do boční síťky.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:46 Stůj zablokoval střelu domácích.
38:17 Semerád perfektně vyblokoval střelu mířenou do Dobosze.
38:14 Timeout Kanonýři Kladno
36:52 Vyloučen hráč #52 Martin Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
36:43 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
35:48 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #27 Dan Semerád (3:3)
35:16 Esterka ihned využívá přesilovky a vyslal na brankáře hostí nebezpečnou střelu.
35:00 Vyloučen hráč #97 Adam Kuchynka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
33:56 Fuchsig M. střílí nad branku hostí.
33:16 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka bez asistence (2:3)
31:14 Dobosz vyčapal další ostrou střelu.
29:26 Herzina neskutečně zabránil protiútoku!
28:01 Fuchsig M. do bloku!
23:17 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Tomáš Svačinka, asistoval #70 Vojtěch Novák (2:2)
22:40 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (2:1)
22:36 Esterka bohužel v souboji u mantinelů ztratil míček.
21:15 Svačina vyblokoval Semerádovu střelu na brankáře hostí.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:37 Dobosz je dnes neprůstřelný, chytá jednu střelu za druhou.
17:52 Vlček perfektně zabránil hráči hostí vystřelit na branku Dobosze!
16:36 Dobosz se teď v bráně musel hodně zapotit, ale zvládl to ukočírovat a žádný gól nepadl.
15:18 Vondruška předvedl krásný útěk, ale nechal za sebou balonek.
13:41 Hra se odehrává nahoru dolu.
10:37 Tauber byl krutě sražen na mantinel.
09:45 Tauber se strefuje těsně vedle branky hostí.
09:12 Pavelka se ocitl v gólové příležitosti, ale golman mu na poslední chvíli míček výpíchl.
08:38 Pavelka se toho nebál a pustil se do tvrdého souboje se Stůjem, který byl však přerušen.
07:45 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #27 Dan Semerád (2:0)
06:33 Vondruška vybojoval míček a už si to mířil na brankáře hostí, ten byl bohužel pozorný a míček odrazil.
05:15 Herzina svedl dlouhý souboj na domácí polovině.
04:28 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #85 Lukáš Täuber (1:0)
03:46 Bachmaier vyslal do Dobosze ostrou střelu, ten to však čekal.
02:33 Sattler u mantinelu vybojoval míček zpět.
00:51 Vondruška zasadil první ostrou ránu do brankáře hostí.
00:01 Úvodní buli vyhrál tým domácích.
00:00 Srdečně vítám všechny čtenáře dnešního zápasu.