• 59 58:54
    1:7
    (Curney)

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 1:7
branky: 52. Lukáš Prix - 5. Josef Juha, 5. Mikuláš Krbec, 56. Robert Košir, 58. Jiří Curney, 58. Marek Zouzal, 59. Matěj Čermák, 59. Robert Košir; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 210; zásahy brankářů: Martin Haleš 14, Matěj Denemark 7 - Vítek Šimáček 13; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:5
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Nemyslím si, že by to zn aší strany byl vyloženě nepovedený zápas proti Spartě, která má do sezón velké ambice. Ale bohužel jsme jí v první třetině dovolili jít do vedení po tom, co jsme na dvě minut totálně odflákli bolokování střel. Ale v zápase jsme se drželi a o rozdílu skóre rozhodly dvě věci. Naše nemohoucnost v zakončení, protože na jeden gól z přesilovk se prostě nevyhraje a zbytečná vyloučení v závěru, která Sparta zkušeně potrestala. Mnoho pozitivních věcí, které musíme v naší hře udržet kontzistentně a tak dost negativních, které musíme co nejrychleji odstranit, abychom na tom byli za dva týdny o dost lépe.
60:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Vedoucí): Pro nás určitě ideální vstup do utkání. Potom jsem jsem měli ve druhé třetině hodně šancí, které jsme ale nedali. Domácí tým pečlivě bránil a držel se v utkání. Ve třetině jsme se i dík přesilovkám dostali do většího vedení. Jsme rádi za první místo ve skupině poháru, nyní se musíme dobře připravit na vstup do ligové sezón. Děkujeme domácím za zápas, brzy se uvidíme o kousek vedle.
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:40 Sparta nemá dost a snaží se ještě nějaký gól přidat
58:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:7
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #40 Jiří Curney (1:7)
58:54 Sparta několika slepenými góly asi definitivně rozhodla o výsledku utkání
58:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #71 Jan Peška (1:6)
57:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #40 Jiří Curney (1:5)
57:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #91 Mikuláš Krbec (1:4)
57:15 Curney trefuje tyč a krbec mimo
56:49 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:49 Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za sekání
56:49 Sparta bude mít 2 minuty přesilovku 5 na 3
55:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
55:13 I Sparta proměnila svoji přesilovku a znovu odskakuje na rozdíl dvou branek
54:22 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za sekání
54:01 Výhoda hostů
51:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #55 Petr Křinka (1:2)
51:56 Prix prolomil Pardubické prokletí a snižuje stav na 1:2
51:45 Sparta ušetřila cenných 30 sekund
51:15 Polis míjí a Prix trefuje pouze tyč
50:21 Vyloučen hráč #91 Mikuláš Krbec družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za držení
50:07 Domácí mají výhodu
48:52 Šimáček nedovolil Černému zakončit pod jeho tělo
46:30 Teď jsou Pardubice pod tlakem Sparty, ale ta také neproměnila, žádnou ze svých šancí
44:40 Zouzal zkusil střelu mezi nohama obránce, ale Denemarka nenachytal
43:35 Polis se držel za oko, ale vypadá, že je v pořádku
42:32 Sparta je pod velkým tlakem, ale pardubice zatím nejsou schopni proměnit 100% šance
40:47 Domácí 2x pohrdli snížením stavu utkání
40:01 Hosté začínají 3. třetinu na míčku
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
38:00 Smolu těsně před zakončením zablokoval Krbec
35:44 Bohuslávek z dobré pozice také míjí a následně musel Denemark vytáhnout parádní zákrok
34:32 Čermák ze vzduchu nezvládl trefit branku domácích
32:35 Pardubice znovu prověřili Šimáčka
30:29 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Matěj Denemark družstva SOKOL Pardubice
28:43 Haleš si počkal na Čermákovu pozdrženou střelu a vytěsnil ji
26:47 Na Žáčkovu střelu Šimáček dobře viděl a neměl s ní žádný problém
25:55 Pardubice získávají míčky z presu, ale jejich akce nevedou ke střele
24:49 Křinka pouze do Šimáčka
23:32 Pardubice dobře vypresovaly balón, pak ho ztratily a znova získali, nic z toho však nevzniklo
21:59 Haleš vychytal Košira
20:01 Hosté začínají na míčku
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:46 Haleš helmou vytěsnil Bohuslávku střelu
18:30 Křinkovi v breaku utekl míček
17:17 Šimáček nedovolil Žáčkovi skórovat
11:12 Pardubice na chvíli zamkli Spartu na jejich půlce, ale Hurt nezvládl vystřelit ze středu
08:18 A Polis těsně vedle
07:32 Škoda pálí pouze do bloku
06:45 Košir pálil pouze do boku brány a proti Zouzalovi se přesunul Haleš
04:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #91 Mikuláš Krbec, asistoval #64 Martin Pražan (0:2)
04:57 A o chvílí později se prosazuje i Krbec
04:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #53 Josef Sedláček (0:1)
04:10 Juha střílí úvodní branku utkání
02:56 Peška zachytil rozehrávku sokolů, ale střela mu sjela z čepele
01:28 Marvánkova střela těsně minula Halešovu branku
00:01 Buly vyhráli domácí
00:00 Vítám Vás u 2. domácího zápasu poháru. Tentokrát na Dašickou dorazila ACEMA Sparta Praha