• 62 61:37
    7:6
    (Dlesk)

FbC Respect Hradec Králové - FBC Česká Lípa 7:6p
branky: 17. Lukáš Gregor, 21. Vít Heger, 23. Štěpán Heger, 32. Vít Heger, 33. Milan Koubek, 36. Lukáš Gregor, 62. Lukáš Gregor - 3. Václav Vavruška, 3. Ladislav Pekárek, 4. Václav Vavruška, 27. Radek Krajcigr, 30. Václav Vavruška, 48. Václav Vavruška; rozhodčí: David Bezucha - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 217; zásahy brankářů: David Šimeček 6, Ondřej Bárta 2 - Daniel Jukl 20; po třetinách: 1:3, 5:2, 0:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Vstupy do utkání v poháru jsme neměli úplně úspěšné, nicméně o to více vyzdvihnu, že i tento mladý tým zachová klidnou hlavu a nenechá se negativním vývojem utkání rozhodit. Ba naopak, od nás dobře odpracované utkání a dobré držení struktury hry. Nicméně to byl pohár a o víkendu nám začíná to důležité. Budeme pokorní a do Ostravy pojedeme odevzdat ještě lepší výkon! Děkuji soupeři za tvrdé, ale fér utkání. Ať se daří v Superlize.
65:00 Komentář hostů Trčka Vladimír (Trenér): Od nás dnes zápas jako na houpačce, což si rozhodně nemůžeme dovolit. Po dobrém vstupu a vedení 3:0 nepochopitelné polevení, kterým jsme vrátili soupeře do utkání. Vstup do druhé třetiny tragédie. Třetí třetina od nás nejlepší, na balonku, bohužel jsme využili pouze jednu z mnoha příležitostí. A tři naprosto zbytečná vyloučení. Soupeři gratulace k vítězství o hodně štěstí v 1. lize.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
61:38 Při přesilovce hradeckého týmu dokázali skórovat a dokončit svůj hatrick, Lukáš Gregor.
61:37 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Lukáš Gregor, asistoval #12 Tomáš Dlesk (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
59:56 Po skončení přesilovky byl kuriózní faul na hradeckého hráče, kde hradecký kotel neudržel nervy na uzdě a naházel věci na hřiště.
58:45 Zbývá minuta do konce, kdy Hradec hodně vyvíjí velký tlak na branku České Lípy.
57:45 Hradec právě má neuvěřitelnou šanci skórovat gól v přesilovce, kdy trestaný hráč České Lípy fauloval u mantinelu svého týmu.
57:39 Timeout FbC Hradec Králové
57:39 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
57:00 Hru pozastavilo na chvilku (5 vteřin) pád paličky od bubnu.
55:25 Samostatná akce přes celé hřiště Ondřeje Fouse vyšla, ale ztroskotal na střele, která byla bohužel pomalá a po zemi.
54:00 Posledních 6 min. do konce a vypadá to, že se bude hrát prodloužení, ale týmy jen tak nevypustily tlak na soupeřovu branku a stále se snaží vystřelit na branku soupeřících gólmanů.
51:50 Zápas je hodně vyrovnaný. Právě před chvílí skončila střela útočníka v modro-bílém dresu z nápřahu na břevně hradecké branky. Gól to nebyl.
50:00 Oba týmy se rozčilují z názorů rozhodčích, a tím se tvoří akce, z kterých jsou mnohem snadnější střely a tím šance, ale oba brankáři drží své týmy.
47:50 A jde do tuhého. Stav je vyrovnaný ze situace 3 útočníci na jednoho hradeckého obránce, kde Česká Lípa jednou z nahrávek "zadovkou" zakončena střelou skončila za zády Ondry Bárty.
47:42 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #55 Jakub Jirsa (6:6)
46:55 Brankář Ondřej Bárta krásným zákrokem zachránil Hradec před vyrovnaným stavem.
45:30 Agresivita pomalu zaniká, ale ne úplně. Týmy se snaží vymyslet něco nového a zajímavého.
43:00 Dění na hřišti se pomalu uklidňuje, v zápasu začíná hrát výdrž a koncentrace, která bude důležitá v posledních částech třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
38:00 Situace se vyhrocuje na obou stranách, hráči skoro po každém faulu slovně pomlouvají soupeře, a tím atmosféra houstne nejen mimo hrací hřiště, ale i v něm.
35:10 A máme tady obrat celého zápasu, kdy Hradec se dostává do vedení za pomoci Lukáše Gregora, který trpělivě čekal na nahrávku na bližší tyčku (ze strany stolku), ze které i sám skóroval.
35:01 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Lukáš Gregor, asistoval #9 David Krása (6:5)
32:30 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #47 Adam Hušek (5:5)
32:30 A to tady zase! Hradec Králové opět vyrovnává zápas na 5:5 za pomoci Milana Koubka.
32:00 Hradec se opět přiblížil s vyrovnávací bilanci pomocí druhého gólu Víta Hegera, skoro za úplně stejné situace: střela tahem.
31:35 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #14 Martin Krejčí (4:5)
30:00 Po padnutí pátého gólu klub Hradce Králové se rozhodl vyměnit brankáře.
29:51 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #60 Filip Šedivý (3:5)
29:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Bárta družstva FbC Hradec Králové
29:00 Situace je velmi vyrovnaná, míček skáče nahoru dolů, doleva doprava. Akce se vytváří na obou stranách, které končí střelou na brankáře nebo hráč zachytí míček a tvoří se protiútok.
26:50 Po vyrovnání průběžného zápasu, Česká Lípa ihned odpovídá čtvrtým gólem, který padl nešťastnou náhodou, protože se míček odrazil do brány od boty hradeckého obránce.
26:29 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #30 Vladimír Trčka (3:4)
24:56 Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:50 Po dorážce před brankou Daniela Jukla skóruje mladší brácha svého kapitána, Štěpán Heger.
22:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger bez asistence (3:3)
21:55 Po faulu hradeckého obránce hned před bránou, Česká Lípa má velikou šanci dát gól, ale neproměnila.
20:21 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (2:3)
20:21 Po špatné nahrávce Daniela Šterby, Vít Heger skóruje ze střely tahem.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
17:12 Vyloučen hráč #21 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
16:51 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Lukáš Gregor, asistoval #33 Milan Koubek (1:3)
15:25 Tým České Lípy měl situaci u hradecké branky (5 metrů od branky), ale Lípa nedokázala skórovat z takovéto příležitosti.
13:17 Hra se nám otáčí tak, že Hradec je v oslabení a teď Česká Lípa se bude snažit pohrát si s míčkem a rozvlnit síť branky Davida Šimečka.
13:12 Vyloučen hráč #3 Lukáš Gregor družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:50 Hradecký kotel se zvedl a nasadil hlasitější formu, aby podpořil svůj tým při přesilovce.
10:27 Poprvé v utkání se objevuje odložený trest pro tým v modro-bílých dresech. A Hradec se snaží vymyslet akci, která by mohla v oslabení skončit brankou, ale zatím se jim to nedaří.
06:30 Tým Hradce Králové se snaží nasadit dominaci na míčku a daří se mu to. V Předměřicích se nachází okolo 150 diváků, kteří přišli sledovat dnešní zápas nebo pořádně zafandit a podpořit svůj tým.
04:40 V první třetině se Hradec po třech padlých branek během čtyř minut objevuje ve špatné situaci. Po dobu 1. třetiny hraje na míčku spíše Česká Lípa.
03:58 GÓL FBC Česká Lípa! 0:3
02:37 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (0:2)
02:12 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #84 Jiří Vlček (0:1)