• 60 59:45
    4:7
    (Košir)

FbC Respect Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha 4:7
branky: 14. Milan Koubek, 32. Martin Cupal, 37. Vít Heger, 38. Milan Koubek - 10. Robert Košir, 11. Jan Peška, 20. Jakub Bohuslávek, 22. Robert Košir, 46. Marek Zouzal, 49. Marek Zouzal, 60. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Martin Ležák - Lukáš Ležák; vyloučení: 1 + Vít Heger 4:2; využití: 0:0; diváků: 238; zásahy brankářů: David Šimeček 21, Ondřej Bárta 10 - Martin Beneš 9; po třetinách: 1:3, 3:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Vedoucí): Jsme rádi, že jsme dnešní utkání zvládli. Domácí tým velmi dobře bránil a byl nebezpečný z brejků. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štestí do první ligy.
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Co si budeme povídat, byl to zápas o enormním nasazení, vůli a obětavosti. Nicméně to jsou pro nás strašně důležité aspekty, které úspěšný tým musí mít. My jsme na celý tým hrdí a děkujeme za výkon. Dotlačili jsme Spartu do svízelné situace a nekomfortní zóny. Děkuji soupeři a fantastickým divákům za kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:7
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Bohuslávek, asistoval #22 Robert Košir (4:7)
59:40 Gólman Hradce se vrací do branky.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty utkání a Sparta hraje více defenzivně, naopak se Hradec snaží vymyslet akci a tím střelu, která proletí do brány. A také od konce timeoutu hraje Hradec bez brankaře.
57:24 Timeout FbC Hradec Králové
56:20 Sparta čím dál méně dělá útoky na hradeckou branku. Místo toho v klidu hrají míček na polovině hřiště.
55:05 Hradecký gólman Ondřej Bárta provedl svůj druhý krásný zákrok opět v situaci 1 na 1.
52:30 Průběh této třetiny vypadá tak, že Hradec se vyskytuje spíše pod útokem týmu ACEMA Sparta Praha. Hradec Králové dokáže vymyslet nějaký ten útok, ale Sparta vytváří větší tlak a tím lepší a více nebezpečnější útoky proti hradeckému týmu.
50:10 Brankář hradeckého týmu, Ondřej Bárta, v situaci 1 na 1 proti útočníkovi spartského týmu ochránil svůj tým krásným zákrokem.
48:50 Sparta skóruje šestý gól hradeckému týmu a tím možná rozhodl, kdo bude dnešní vítěz tohoto utkání.
48:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:6
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #40 Jiří Curney (4:6)
46:55 Hráč hradeckého týmu s číslem 33, Milan Koubek po souboji se sparťanským obráncem dostal nechtěnou ránu do obličeje. Rozhodčí neusoudili tento zákrok jako faul.
45:30 Tým ACEMA Sparta Praha skóruje důležitý gól, kterým položil Hradec do velkého stresu a obavy, že prohrajou tento velmi vyrovnaný zápas.
45:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (4:5)
43:55 Po špatné nahrávce hradeckého obránce šla Sparta do protiútoku, z kterého nic nezískala, protože Ondřej Bárta podržel Hradec před inkasováním pátého gólu.
42:50 Oba týmy se snaží skórovat co nejdříve, aby našly jistotu a tím mohly dál bojovat a položit soupeře do větších nervů.
40:50 Jinak atmosféra je skvělá, hlavně fanoušci Hradce se snaží podpořit svůj klub na domácí půdě.
40:10 Začíná nám poslední třetina, kde oba týmy se budou snažit opět skórovat a tím získat opět vedení a jistotu v zápase.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
38:00 Tým FbC Hradec Králové skóruje vyrovnávací gól v prostoru před brankářem Martinem Benešem. Zatím během druhé třetiny Hradec hraje více na míčku a daří se mu dávat pořádné střely.
37:54 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #47 Adam Hušek (4:4)
36:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger z trestného střílení (3:4)
34:47 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Bárta družstva FbC Hradec Králové
31:41 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #14 Martin Krejčí (2:4)
31:41 Hradec z rychlého protiútoku skóruje před brankou Martina Beneše.
31:00 Míček mají ve většině času Sparťané, kteří se snaží vymyslet nějakou akci v přečíslení.
29:02 Situace se vrátlia do normálu, kdy oba týmy hrají v plném počtu. FbC Hradec Králové nedokázal dát gól i za necelé čtyřminutové přesilovce.
27:50 Hradec přestože hraje ve větším počtu, stále nedokázala získat míček v přesilovce.
26:20 Hradec měl šanci skórovat ve situaci 5:3, ale nepovedlo se. Situace se vrátila do normálního oslabení, 5:4.
26:11 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
24:19 Vyloučen hráč #91 Martin Pražan družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
24:19 Hradecký klub dostává první šanci skórovat, a to hned během přesilovky, která právě probíhá. Hradečáci se snaží sehrát akci a vystřelit skvělou akci, ale nedaří se.
22:00 Gól Sparty padnul za stejné situace jako předtím. Hradec úspěšně překonal tlak Sparťanů v oslabení, bohužel hned poté Hradec inkasoval čtvrtý gól.
21:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #14 Marek Zouzal (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 4:17
19:51 Vyloučen hráč #14 Martin Krejčí družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
19:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
18:01 Hradec dokázal vydržet tlak Sparty a vrátil se do plného počtu bez inkasovaného gólu.
16:20 Tlak klubu sparty na hradeckou branku stále pokračuje. Hráči sparty dokážou vytvořit šanci, ale Hradec si dokáže poradit s odstraněním míčku na vlastní polovině.
13:51 Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2+2 minuty za vysoká florbalka
13:34 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:2
13:34 Po krásné sehrané akci Milana Koubka a Adam Huška skončil v brance.
10:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #71 Jan Peška, asistoval #26 Michael Wertheim (0:2)
10:48 Tým Sparty skóruje kvůli zmatku Hradce, který vznikl před hradeckou brankou.
10:20 Lukáš Kašpar ze středu hřiště poslal ránu na branku Sparty, ale bohužel letěla nad branku Martina Beneše.
09:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #40 Jiří Curney (0:1)
06:30 Atmosféra v předměřické hale houstne. Sparta měla neuvěřitelnou šanci, která skončila v brance, ale před vstřelení branky byl odpískán faul.
04:30 Ondřej Erbs vystřelil z levé strany hřistě na vzdálenější tyč sparťanské branky. Střela vedla mimo.
03:05 V plné předměřické hale se míček pohybuje ze strany na stranu. Šance vznikají více na straně Hradce.