• 60 59:41
    2
    Daniel KŘÍŽ

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Náchod 3:5
branky: 29. Dominik Vlček, 36. Ondřej Veselý, 45. Patrik Holý - 17. David Špaček, 18. David Špaček, 22. David Špaček, 30. Jakub Langpaul, 53. Lukáš Prause; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 6 + Patrik Holý OS + Vojtěch Fišer 4:5; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Josef Macek 15 - Vlastimil Skalický 19; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 Hra se ke konci velmi vyhrotila, je za námi poslední a to třetí třetina.
59:51 Vyloučen hráč #98 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2+2 minuty za hrubost
59:41 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
59:41 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest
59:41 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
59:32 Hosté hrají v plném počtu.
59:22 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
58:06 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:32 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:32 Štíři hrají v přesilové hře, diváci jsou nervozní, zda se domácím podaří ještě vyrovnat. Nyní mají velkou šanci.
52:27 GÓL Florbal Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #58 Marek Svoboda (3:5)
52:27 Náchod se tímto gólem dostal do vedení o dva góly. takže pro domácí vyrovnání je tímto težší.
50:23 Vlček sřílí a snaží se vyrovnat na stav 4:4, střela nebyla proměněna.
45:34 Třetí a zároveň poslední třetina je nejvíce napjatá třetina tohoto utkání.
44:42 Náchod nyní vede pouze o jeden gól. Stav utkání je nyní 3:4 pro Náchod. Tým domácích se snaží vyrovnat.
44:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #17 Dominik Vlček (3:4)
44:40 A je to tady tým domácích proměnil střelu, máme tady třetí gól Štírů.
42:01 Hra se nyní přelévá z jedné půlky na druhou, oba týmy si mezi sebou vyměňují míček. Divíci čekají ,který tým první promění střelu.
41:13 Vlček rychle proběhl na půlku svých soupeřů a snažil se střelu porměnit v gól.
40:40 Míček si u sebe drží štíři, snaží se probojovat na půlku Náchodu.
40:01 Právě začala třetí třetina, diváci jsou napjatí jak zápas dopadne.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
40:00 Druhá třetina je za námi, tým Náchod vede o 2 branky.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39 Oba týmy hrají v plném počtu.
37:49 Týmy hrají hru 4 na 4.
36:39 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Náchod na 2 minuty za hrubost
36:39 Vyloučen hráč #81 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
36:23 Tým domácích hraje v přesile.
36:23 Vlček z týmu domácích provedl krásnou střelu na bránu hostů, střela nebyla proměněna.
35:49 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #81 Jiří Koklar (2:4)
35:05 A je tady druhý gól domácích.
34:20 Oba týmy hrají v plném počtu.
33:05 Zbývá poslední minuta a čtvrt do konce trestu.
32:12 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Náchod na 2 minuty za držení
29:46 Náchod si gól od Štírů líbit nenechá a hned v jedné z prvních šancí proměňují střelu v gól. Aktuální stav je nyní 1:4 pro Náchod.
29:32 GÓL Florbal Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (1:4)
28:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #20 Patrik Holý (1:3)
28:24 A máme tady první gól domácích, autorem branky je Vlček Dominik.
26:23 Utkání je v tuto chvíli velmi napjaté, hráči domácích i hostů musí v tuto chvíli velmi rychle reagovat na situaci ve hře, protože je velmi rychlá a diváci nesíhají vše pořádně sledovat.
26:10 Domácí hrají v plném počtu.
25:40 Zbývá 20 sekund přesilové hry.
25:23 Drobiš střílí, střela neproměněna.
24:34 Vyloučen hráč #9 Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
24:34 Tým domácích hraje opět v oslabení.
21:46 GÓL Florbal Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (0:3)
21:46 Domácí hrají v plém počtu.
21:46 Domácí si bránu od střel hostů v přesilové hře dál nedokázali ubránit. Aktuální stav je 0:3 pro Náchod.
20:01 Tým domácích hraje v oslabení, tak uvidiíme jak se hra bude dál vyvíjet.
20:00 Vyloučen hráč #23 Matyáš Cuřín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 7:8
20:00 První třetinu máme za sebou. Náchod se ujímá dvougólového vedení.
19:00 Právě probíhá poslední mminuta první třetiny.
17:02 GÓL Florbal Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #13 David Špaček z trestného střílení (0:2)
17:02 Špaček z týmu domácích, provedl trestné štřílení, střelu proměnil do pravého rohu brány domácích. Aktuální stav je 0:2 pro Náchod.
16:11 GÓL Florbal Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (0:1)
16:11 A máme tady první gol utkání, střelu na branku proměnil tým hostů, aktuální stav je 0:1 pro Náchod.
14:56 Štíři jsou na půlce Náchodu a pokouší se vystřelit.
12:34 Domácí nyní dělají stěnnu a brání tak svoji bránu.
11:45 Utkání se stále přelévá z jedné půlky hřiště na druhou, diváci napjatě sledují a čekají na gol.
10:56 Aktuální čas utkání je 10:56, aktuální stav je stále 0:0, utkání je velmi napjaté a vyrovnané.
09:54 Kouba se nějakou chvíli drží na míčku obíhá bránu svých soupeřů a snaží se přihrát někomu ze svých spoluhráčů, aby mohli tuto šanci proměnit v gol.
07:36 Drobiš z týmu domácích nahrává Cuřínovi a tým domácích se snaží dostat míček ze své půlky.
06:25 Domácí jsou nyní na míčku, Koklar se u branky snažil probojovat a dotlačit míček do brány, pokus byl neúspěšný.
04:34 Domácí čekají na chybu hotů, aby se dostali k míčku, i přes velkou snahu domácích se míček stále drží u týmu Náchod.
03:24 Jakub Vysoký z týmu Náchod střílí, střelu neproměnil, domácí si uspěšně ubránili svoji branku.
01:08 Štíři se dostali k míčku, snaží se dostat ze svoji půlky na půlku soupeřů, nyní se probojovali, uvidíme jak s touhle šancí domácí vynaloží.
00:01 Bitva již vypukla, míček má k začátku Náchod.