• 60 59:32
    4:6
    (Smutný)

Florbal Náchod - FBC Liberec 4:6
branky: 15. Jakub Langpaul, 19. David Špaček, 37. Jiří Jebavý, 54. Matěj Mikšovský - 11. Filip Smutný, 16. Prokop Ferdan, 24. Filip Smutný, 28. Jakub Kopecký, 31. Matyáš Velc, 60. Jakub Kopecký; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2 + Tomáš Třešňák OS:1; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 23 - Vojtěch Dufek 12; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář trenéra a nejlepšího hráče utkání si můžete poslechnout ZDE.
60:00 Komentář hostů Klucho Matěj (Asistent trenéra): Komentář trenéra a nejlepšího hráče utkání si můžete poslechnout ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:55 Náchod končí ve vrcholové části Poháru Českého florbalu se třemi body na 3. místě a bude nasazen do 4. kola, kde narazí na vítěze zápasu Spartak Pelhřimov - SK Florbal Benešov.
59:33 Náchod bohužel inkasuje do prázdné branky
59:32 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (4:6)
58:30 Náchod zkusí vyrovnat v šesti!
58:25 Timeout Florbal Náchod
58:25 Macháček střílel z dobré pozice, ale trefil pouze blokujícího hráče
58:15 Náchod na míčku
57:05 Knettigovi chybělo pár centimetrů k vyrovnání!
55:20 Hra se ve třetí třetině hodně vyostřila, ani jedna strana nechce ze zápasu odejít s prázdnou
53:21 Tady se zadělává na pořádné drama! M. Mikšovský snižuje krásnou střelou a Plechárna praská ve švech!
53:20 GÓL Florbal Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #87 Adam Jakubský (4:5)
52:51 Náchod skvěle ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
50:52 V posledních vteřinách se stalo opravdu hodně věcí, nejdříve sporný faul, poté písknuté trestné střílení a hned poté 2 minuty s osobním trestem pro domácího trenéra
50:51 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #5 Jakub Kopecký.
50:51 Vyloučen trenér Tomáš Třešňák družstva Florbal Náchod - osobní trest
50:51 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
48:30 Náchod tráví poslední minuty ve svém brankovišti a pouze mimořádně se dostává do úniků na soupeřovu polovinu
46:45 Náchodu se povedlo překonat pressing hostů, Špaček pak vyslal Kovaříka do úniku, jeho následné zakončení ale vystihnul brankář Liberce
45:00 Špaček krásně našel Macháčka v brankovišti, tomu se ale bohužel nepodařilo překonat gólmana Dufka
44:00 M. Mikšovský vyslal dělovku, kterou stihnul zblokovat hostující obránce
42:45 Proběhlo rychlé ošetření gólmana Skalického po zákroku jednoho z útočníků Liberce, hra už pokračuje dál
42:00 Náchodské trenérské duo opět lehce pozměnilo sestavu, ve hře je nastálo Jakubský i Kovařík
40:01 Úvodní bule pro Liberec
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
39:55 Skalický musel ještě v posledních vtěřinách druhé třetiny likvidovat nebezpečnou střelu
39:00 Dnešní utkání sleduje živě z Plechárny 145 diváků! Všem děkujeme!
38:00 Ve hře se dnes poprvé objevuje i Adam Jakubský, hned v prvním střídání zavařil gólmanovi nebezpečnou střelou
36:07 Neskutečná premiéra Jirky Jebavého! K velmi dobrému výkonu přidává ještě parádní vymetení pavučin v šibenici branky hostů!
36:06 GÓL Florbal Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:5)
35:40 Tlučhoř se dostal do dobré šance, ale přestřelil soupeřovu branku
35:10 Skalický vytáhl fantastický zákrok po střele na bližší tyč
33:59 Oba týmy už hrají v plném počtu
31:59 Po vyloučení hráčů na obou stranách uvidíme dvouminutovou hru 4 na 4
31:58 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
31:58 Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva Florbal Náchod na 2 minuty za držení
30:02 Nová akvizice Liberce, Matyáš Velc, se prosazuje a posílá svůj tým do tříbrankového vedení, Náchodu jako by ve druhé třetině došlo palivo
30:01 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #82 Matyáš Velc, asistoval #9 Radek Valeš (2:5)
29:00 Náchod se v posledních minutách dostává na míček pouze sporadicky, většinu času tráví ve svém obranném pásmu
27:30 Liberec opět udeřuje a poprvé v zápase se dostává do dvoubrankového vedení
27:29 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #93 Vojtěch Janeček (2:4)
26:30 Langpaul se opět dostal do samostatného úniku, ale na poslední chvíli byl čistě odzbrojen hostujícím obráncem
25:00 Ve velké šanci byl nyní i Náchod, konkrétně bratři Mikšovští a jejich telepatická souhra však brankou neskončila
23:46 Tentokrát se míčku chopil Smutný, hezky prokličkoval náchodskou obranou a pak takzvaně zavěsil pod víko, Liberec opět vede
23:45 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #93 Vojtěch Janeček (2:3)
23:25 Další obrovská šance hostů zůstala nevyužita
23:05 Velkou šanci zazdil jeden z hostujících útočníků
22:01 J. Mikšovský vybojoval trestné střilení, které bohužel nedokázal proměnit Špaček
22:00 Trestné střílení družstva Florbal Náchod neproměnil #13 David Špaček.
21:45 Skalický má na začátku druhé periody plné ruce práce, už musel likvidovat 3 nebezpečné akce soupeře
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:45 Náchod na míčku, vypadá to, že se třetina dohraje v poklidu
18:03 Náchod vyrovnává! Langpaul krásně našel Špačka a ten z křižné nahrávky dorazil míček do poloprázdné branky!
18:02 GÓL Florbal Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:2)
16:40 M. Mikšovský klasicky vytahoval míček od mantinelu, jeho následnou střelu ale domácí brankář vyrazil
15:59 Liberec využívá výhodu a dostává se opět do vedení
15:58 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #5 Jakub Kopecký (1:2)
15:30 Svoboda se řítil sám na brankáře, ale bohužel ho nedokázal překonat
14:38 Poprvé Plechárnou zní nový goal horn! Langpaul vyrovnává stav zápasu!
14:37 GÓL Florbal Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #47 Ondřej Macháček (1:1)
14:00 Náchod přežil další obléhání a nyní se drží na míčku
12:20 Špaček si krásně obhodil hostujícího hráče, ale další klička mu už bohužel nevyšla
11:20 Liberec spálil velkou šanci na zdvojnásobení vedení
11:00 Kanonýr Smutný nezapřel svoje střelecké pudy a nekompromisně poslal svůj tým do vedení
10:59 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (0:1)
10:00 Rázl vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře první střelou domácích v zápase
08:10 Macháček získal míček na mantinelu po náročném souboji a hned poslal svůj tým do protiútoku
06:15 Liberec zaznamenal první střelecký pokus na branku, Skalický ovšem s přehledem chytá
05:25 Knettig střílel od mantinelu, ale netrefil branku
04:30 Liberci se vůbec nepovedl úder z rohu hřiště a Náchod hned vyrazil do protiútoku
03:45 Liberec na míčku, zatím se nedostal k žádné nebezpečné střele
02:30 Na hřišti se poprvé objevuje debutant Jebavý
01:45 Liberec dvakrát vystřelil dobře postavený blok náchodských obránců
00:35 Vlášek zkušeně odzbronil útočníka Liberce u mantinelu
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Dnes také uvidíme první start v soutěžním zápase odchovance náchodské akademie, Jiřího Jebavého! Gratulujeme a přejeme mnoho dalších!
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze 3. zápasu vrcholové části Poháru Českého florbalu. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod se superligovým týmem FBC Liberec. Náchodu se v poháru zatím daří velmi dobře, nejdříve potrápil superligový tým Black Angels a následně porazil prvoligové České Budějovice. Doufejme, že domácí dnes přidají další důležité body do pohárové tabulky! Preview k dnešnímu zápasu čtěte ZDE.