• 60 59:41
    2
    Martin FILKA

FBC Mohelnice - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 3:7
branky: 21. Jan Procházka, 27. Jiří Šincl, 46. Tomáš Pudil - 5. Vladislav Kittel, 11. Dominik Eichner, 34. Dominik Sadil, 40. Dominik Eichner, 45. Petr Kittel, 53. Tomáš Kremel, 59. Adam Burýšek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Jan Hublar 18 - Michal Szczurek 18; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Tahle prohra se kouše velmi těžko. Předně díky skvělým fanouškům, atmosféra výborná. Dnešní zápas jsme nezvdládli, soupeř vyhrál zaslouženě, gratuluju jim. Nám se letos doma jaksi nedaří, snad se to v playup změní. Opět ho budeme začínat venku, klasicky. Ale to jsme si tu neprohráli dnes, spousta zbytečně ztracených bodů během sezóny nás teď může jen a jen mrzet. Za 14 dní se tu potkáme, budeme vás potřebovat.
60:00 Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí): Důležité je sezónu zakončit výhrou a to se nám tady dnes povedlo. Vrátili jsme soupeři prohru z naší půdy za což jsme taky rádi. Dnešní vítězství má pro 8 z nás cenu zlata i z psychického důvodu, protože teď nás čeká veledůležitá mise za Rožnov, který potřebujeme zachránit v Národní lize. Celkově k zápasu jen v rychlosti - v tempu, před super diváckou kulisou, nikdo si nic nedal zadarmo, plno soubojů na hranici. My jsme vyhráli především díky hodně zblokovaných střel. Nutno podotknout, že se konečně povedlo celý zápas odehrát na tři kompletní útoky.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:42 Bizek chtěl být dúrazný a doklapt míček do brány.Sekl brankáře. To se nelíbilo obránci, který jej okamžitě odstrčil.
59:41 Vyloučen hráč #10 Martin Filka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
59:41 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
58:52 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:7
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (3:7)
58:29 Mohelnice v šesti.
58:09 Timeout FBC Mohelnice
52:53 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:6
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #54 Tomáš Kremel, asistoval #27 Dominik Eichner (3:6)
52:53 Kremerl našel před bránou volného Eichnera, který volejem navyšuje vedení hostí.
51:08 Plhal zkusil krásnou krosovku na Šincla, Soják na poslední chvíli míček zastavuje.
50:11 Dohnal zkusil projít přes brankáře. Szczurek si akci s přehledem pohlídal.
49:10 Mohelnice zkouší střílet ze všeho, z čeho jde, avšak neúspěšně.
45:14 Pudil z rohu rozehrál na rozběhnutého Šincla. Nahrávku přerušil obránce, který se nešťastně klepl míček do vlastní brány.
45:13 GÓL FBC Mohelnice! 3:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil bez asistence (3:5)
44:59 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #10 Martin Filka (2:5)
44:20 Šincl zkusil oblafnout gólmana, neúspěšně.
42:49 Bizek úplně volný na středu, střela mu ale sjela a Szczurek s přehledem chytá.
40:29 Šincl zkouší hned ze začátku od mantinelu střelu švihem.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:59 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #17 Petr Burýšek (2:4)
33:25 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #72 Dominik Sadil, asistoval #97 Martin Najvar (2:3)
33:12 Procházka se krásně proletěl po hřišti
32:24 Bordel před bránou zachránil domácí Hublar
28:43 Šalda od mantinelu na Dohnala na středu, ten promáchnul
26:55 GÓL FBC Mohelnice! 2:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:2)
26:55 Domácí Šincl srovnává skóre a diváci svojí podporou bourají halu
25:39 Vyloučen hráč #22 Martin Hýnar družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
25:39 Mohelnice si zahraje svoji druhou přesilovou hru
20:50 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka, asistoval #36 Jiří Šincl (1:2)
20:25 Druhá třetina pokračuje v podobném tempu jako ta první
20:00 Střely v 1. části: 6:9
16:55 S únikem Nového Jičína si Hublar poradil
15:06 Krásná backhandová střela Pudila končí mimo bránu
11:01 Hra se značně přiostřila
10:24 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 0:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner bez asistence (0:2)
09:22 Rychlá rozehrávka v podaní domácích, končí mimo bránu
08:20 Máme tu první vyloučení, domácí si zahrají přesilovou hru
08:08 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
05:42 Střelu Nového Jičína chytá pohotový Hublar
04:41 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 0:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #10 Martin Filka (0:1)
04:41 Filka se ocitl za bránou domácích a pohotovou přihrávkou na střed našel Kittela, který střelou z první vstřelil první gól utkání
04:08 Krásná kombinace Pudila a Šincla končí u brankáře hostí
03:20 Weiss se zkoušel vytočit, obrana hostů pohotová a střelu blokuje
01:53 Domácí kombinují, ale ke střele se zatím nedostali
00:39 První střela zápasu v podání Nového Jičína končí za bránou domácích
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí Mohelnice
00:00 Dobrý večer vážení diváci,  dovolte mi Vás přivítat na 22. kole divize E mezi domácí Mohelnicí a hostujícím Novým Jičínem. Přeji příjemnou zábavu.