• 60 59:22
    7:7
    ()

FBC SLOVÁCKO - 1.MVIL Ostrava  8:7
branky: 9. Jiří Chromek, 14. Vít Ides, 25. Jiří Chromek, 36. Adam Buček, 51. Marek Körber, 53. Lukáš Blizňák, 59. Marek Janča, 60. Vít Ides - 8. Matěj Münster, 12. Filip Vančo, 19. Miroslav Besta, 22. Patrik Altman, 45. Dominik Jícha, 59. Jan Adamík, 60. Miroslav Besta; rozhodčí: Jan Kouba - Dominik Papp; vyloučení: 2:1 + Filip Vančo 4; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 30 - Vít Segiň 34; po třetinách: 2:3, 2:1, 4:3
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas opět jako den a noc. Prvni třetina pěkne kombinace a dostatek střelby. Bohužel i nějaké individuální chyby, které nás sráží. nDruhá třetina improvizace z naší strany a to je málo. Soupeř trestal naše chyby a neduraz. nTřetí třetina již opět podle pokynů a mnohem lepší výkon. V závěru už jsme šli do rizika všechno nebo nic protože bod ani dva nám nic neřešíl. nDěkuji soupeři a divákům .
60:00 Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér): Jsem rád, že jsme poslední domácí zápas dokázali dovést do vítězného konce a důstojně se rozlučili s domácím prostředím. Děkuju našim fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 18:15
59:59 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:7
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #2 Lukáš Blizňák (8:7)
59:23 Hra je velmi vyhrocená
59:22 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Miroslav Besta bez asistence (7:7)
59:00 Právě probíhhá poslední minuta třetí třetiny
58:43 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča bez asistence (7:6)
58:29 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #6 Vojtěch Reiský (6:6)
57:11 MVIL zkouší hru v šesti
56:17 Hosté střídají jednu šanci za druhou
52:23 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #2 Lukáš Blizňák, asistoval #22 Marek Janča (6:5)
51:13 Timeout 1.MVIL Ostrava
50:41 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #19 Marek Körber, asistoval #58 Jakub Zatloukal (5:5)
50:41 Korber čekal před brankou na svoji šanci, kterou nyní proměnil
44:25 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Dominik Jícha, asistoval #75 Patrik Altman (4:5)
43:00 Probíhá poslední minuta přesilové hry a Slovácko ji zatím nijak nevyužilo
40:02 Hosté vstupují do 3.třetiny v oslabení
40:00 Vyloučen hráč #33 Filip Vančo družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:45 Obrovskou šanci hostů zlikvidoval Šenkeřík
38:15 MVIL nastřelil tyčku
37:06 Trestné střílení družstva 1.MVIL Ostrava neproměnil #9 Matěj Münster.
35:16 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #83 Jiří Stašek (4:4)
31:46 Velká šance pro domácí
27:32 MVIL přesilovku nevyužili
25:56 Standartka pro Slovácko v těsné blízkosti branky
25:31 Vyloučen hráč #2 Lukáš Blizňák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
25:31 MVIL hraje druhou přesilovou hru
25:06 Faul na domácího golmana Šenkeříka
24:27 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #22 Marek Janča (3:4)
23:50 Slovácko je po velkým pressem
21:35 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #75 Patrik Altman bez asistence (2:4)
21:35 Hosté jedou do vedení - stav utkání 2:4
20:01 Úvodní buly pro MVIL
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:00 Právě probíhá poslední minutu první třetiny
18:37 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Miroslav Besta, asistoval #9 Matěj Münster (2:3)
18:37 Stačila na to ani ne minutu a hosté přesilovky využili
17:43 Vyloučen hráč #48 Vít Ides družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
17:43 MVIL hraje přesilovou hru, uvidíme jestli toho využijou
14:26 Šanci hostů chytá Šenkeřík na brankové čáře
13:25 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #58 Jakub Zatloukal (2:2)
13:25 Slovácko využilo přesilovou hru a vyrovnvají na 2:2
12:39 Vyloučen hráč #33 Filip Vančo družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
11:56 Střela Uřičáře letí těsně nad brankou
11:48 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Filip Vančo, asistoval #6 Vojtěch Reiský (1:2)
10:56 Zatloukal sám před golmanem
08:28 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
08:28 Slovácko posílá odpověď a snižuje skóre na 1:1
07:40 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #16 Tomáš Teska (0:1)
07:11 Domácí využili střídaní hostů a zaútočili
05:50 Altman sám před brankou, ale neproměnil
03:19 Hra se přelívá ze strany na stranu
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté