• 60 59:06
    7:4
    (Horák)

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - FBC DESTILA SLAVKOV 8:4
branky: 12. Petr Burýšek, 14. Kamil Soják, 15. Tomáš Rusek, 18. Dominik Eichner, 42. Adam Burýšek, 59. Adam Burýšek, 59. Petr Kittel, 60. Petr Kittel - 47. Vojtěch Blaha, 50. Michal Drápal, 57. Radim Kroupa, 60. Radim Kroupa; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Klinka 30 - Ondřej Horák 40; po třetinách: 4:0, 0:0, 4:4
60:00 Komentář domácích Kittel Petr (Trenér): Dojem z utkání nejlepšího hráče domácího "B" týmu Rožnova - Válečníka Tomáše Kremela n nZhodnocení utkání trenérem domácího týmu Mužů "B" Warriors, Petra Kittela
60:00 Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Dojem z utkání nejlepšího hráče Slakova, Dominika Horáka n nZhodnocení utkání trenérem hostujícího týmu, Jiřího Bláhu
60:00 Střely ve 3. části: 17:12
59:39 Je toho hodně a nestíhame vůbec stíhat psát online ale vypadá to že vyhravá tým Warriors a odnaší si body..
59:28 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 8:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #28 Vladislav Kittel (8:4)
59:06 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 7:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (7:4)
58:42 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #17 Petr Burýšek (7:3)
58:26 Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za hrubost
58:05 Burýšek A. má poslední šanci na poslední gól aby dal hattrick.
58:04 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 6:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #54 Tomáš Kremel (6:3)
57:32 Hosté vyvijí tlak na domácího brankáře a udržuji si tak tlak v útočném pásmu.
56:33 Tým hostů zkouší hru v 6.
56:15 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:3
56:04 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
54:23 Hostujicí hráč zustal ležet na zemi. Hrát se bude z rohu u hostujicího brankáře.
53:33 Hynar uspěšně zblokoval střelu jednoho hostujicího hráče a míček míří do rohu u Klinkové branky.
53:06 Klinka úspěšně zakročil a chytá míček.
51:28 Domací udržuji míček za brankou a snaží se najít spravnou situaci k protiútoku.
50:53 Soják čisté tělo provedl na jednoho s hostujicího hráče.
49:46 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #14 Jakub Lovas (5:2)
49:25 Warrioři vyvijí tlak na hostujicí tým.
48:37 Lipový našel volného Burýška P. ale jeho střela míří za mantinel.
47:45 Vyloučen hráč #5 Martin Janalík družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
46:54 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #84 Vojtěch Blaha, asistoval #88 Dominik Horák (5:1)
45:37 Hoste hrajou v útočném pásmu před Klinkovou brankou a zkouší střílet z káždé umožnité situace a bez šance.
44:53 Vyloučen hráč #37 Kamil Soják družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za bránění ve hře
44:37 Filka ztrací míček ale střela hostů míři mezi nohy Klinky
43:41 Hráč hostů odkopl míček za mantinel a končí u střidačky hostů.
43:08 Eichner zkusil projet před hostujicí brankou ale střela byla zblokovaná hráčem hostů.
41:47 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (5:0)
41:47 Parádní střela Burýška A. ještě mu chybí do slibeného hattricku 2 góly.
40:40 Krásná práce Kittla V. kde vypíchl míček z čepele hostujicího hráče, našel si před brankou Sadila a Kittla P. ale ti svoji snahou nedávájí gól kdy zasahl hostujicí hráč.
40:20 Domací po vyhrané buly na míčku v útočném pásmu.
40:00 Střely ve 2. části: 16:13
39:41 Viděli jsme držení na Kittla P. ale ten vzápětí zvyšuje hokejku a trefuje jednoho z hostujicího hráče.
38:47 Eichner vystřelil do hostujicího brankáře ale ten chytá tělem.
38:00 Warrioři uklidnuji situaci a dohravají poslední 2 minuty.
36:07 Kremel v souboji přitlačil za hostujicí brankou na jednoho hráče ale končí opdískání rozhodčího.
35:19 Lipový před kasou se snažil dorazit střelu do brankoviště ale míček miji branku k rohu.
34:18 Střela hostujicího hráče miji branku a míří za mantinely.
33:46 Domací v plném počtu.
32:23 Rusek krásně vyhodil míček pryč z obranného pásma a uklidnil tak oslabení.
31:46 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
31:46 Nájezd se nepojede ale na trestnou lavici si půjde odpočinout Monsport.
31:45 Vypadá to že opět se pojede trestné střílení týmu hostů.
31:28 Klinka v brance předvádí neskutečné zákroky.
30:27 Tak teď Klinka může být rád že to nebyl gól protože střelu co poslal jeden z hostujicí hráč tak se to 2x odrazilo od břevno a brankovou čarou.
29:15 Hostujicí hráč zkusil vystřelit ale Kittel P. nádherně zblokoval střelu.
28:45 V dnešním zápase má svoji první premiéru kde oblékl červený dres Warriorů Jakub Jahoda.
27:50 Lipový opět si našel volného Kittla P. ale ten svou střelu strefuje 5metrů od branky hostů, míček končí za mantinelem.
27:07 Lipový si krásně našel volného Burýška A. ale ten trefuje botu od golmana hostů.
26:15 Domací si opět zahrajou přesilovku kde zkouší vystřelit na hostujícího hráče Burýšek P. ale trefuje hráče hostů.
26:00 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře
25:17 Burýšek P a Monsport se snaží přihrávat ale bude se vylučovat protože byl udělen faul na Monsporta. Momentálně Warrioři hrajou v 6
23:57 Soják svoji přihrávkou na Kittla V. který bez šance nedošáhne tak střídají.
22:59 Rusek krásně doběhl hostujicího hráče kde šel sám na Klinku ale Rusek fámozní rychlosti zastavuje a Klinky může byt v klidu.
21:44 Burýšek P. krásně zpracoval míček který vyhodil brankář hostů ale po zpracování míček ztrací a hosté se dostali před bránu Klinky ale neuspěšně.
20:24 Klinka může být na sebe hrdý, krásně vyražené nohou a míček letí za mantinel. Tým hostů v plném počtu.
20:23 Trestné střílení družstva FBC DESTILA SLAVKOV neproměnil #48 Michal Šopík.
20:12 Domací na míčku v útočném pásmui ale Monsport ztrací a hostujicí hráč se dostává do útočného pásma kde Monsport sfauloval hráče a bude to trestné střilení.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
18:32 Domácí si zahrajou přesilovku před vstupem do šatny.
18:31 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za blokování florbalky
17:51 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #7 Jan Monsport (4:0)
17:46 Eichner se snažil udržet míček kde se vyvíjeli tlak na něho 2 hráčí s hostů ale našel si volného Monsporta.
15:52 Domací na míčku kde se snaží něco vymyslet v útočném pásmu ale ztrací míček. Hosté se dostávají do útočného pásma kde stál Filka a míček uklidnil.
14:44 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #68 Tomáš Rusek, asistoval #28 Vladislav Kittel (3:0)
14:43 Rusek zkouší vystřelit kde nemá na výběr a posíla míček přímo do levého horního rohu hostujicího brankáře.
14:17 Sadil zkouší střílet ale netrefuje.
13:50 Hosté na míčku kde se snažil Filka zasahnout a sebrat míček hostujicímu hráči ale bez úspěchu.
13:05 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #37 Kamil Soják, asistoval #68 Tomáš Rusek (2:0)
11:29 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #54 Tomáš Kremel (1:0)
11:07 Bratři Kittlovi šli sami 2 na 1 ale Kittel P. střílí do brankáře. Po pár sekundách zkouší střílet Burýšek P. a střílí a posílá o branku Warriory k vítězství.
10:30 Soják zkouší střílet ale trefuje hostujicího brankáře,
09:32 Burýšek A, zkouší střilet ale mijí branku a končí v síti za mantinely. Dneska očekáváme u něho hattrick když to sám říkal tak uvidíme.
08:42 Tým hostů hrajou z rohu u Klinkové branky kde zkouší střílet z každé pozice co to jde ale Klinka úspěšně chytá. A Warrioři mohou být v klidu.
08:13 Filka si zběhl pro míček který pokazili hosté prihravkou a zkouší střílet ale bez úspěchu.
07:59 Střela od hostů končí za mantinelem domácích.
06:56 Jeden z hráču hosté měl šanci dát první gól ale nepodařilo se mu to díky Burýška P.
06:26 Střela hostů na Klinku byla zblokováná Ruskem, kde končí míček na střídadčce domácích.
06:00 Burýšek P. přitlačil na hráče hostů a budou hrát hosté těsně před Klinkovou brankou.
05:06 Hosté na míčku, dostavájí se do útočného pásma kde ale byla pro Klinku střela jako nic, chytá mezi nohy.
04:20 Monsport na míčku se snaží dostat do útočného pásma ale byl zastaven hostujicím hráčem při sekání. Hrát se bude pro domácí z poloviny hřiště.
03:56 Klinka ukazuje parádní zákroky.
03:31 Hosté si udržuji míček na své čepeli a vyvijí tlak tak na Warriors.
03:07 Tým hostů se prosvištěl z míčkem až před Klinkovou brankou ale branku netrefuje.
02:03 Vyloučen hráč #71 Marek Lípový družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:02 Lipový si zkusil najít volného Sojáka ale ten ztrací a Lipový ser snažil vybojovat míček zpět ale končí faulem a domácí si zahrajou tak první oslabení.
01:35 Rusek na míčku ale zbavuje se míčku vyhozením za mantinel.
01:14 Klinka úspěšně chytá míček.
00:37 Hráč hostů zůstává na zemi po střetu.
00:23 Hosté se dostali do útočného pásma kde vyvijeli tlak na Klinku ale bez uspěchu. Domácí si udržují míček.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.