2

1

4.

FbK Horní Suchá - Florbal Vsetín 8:7pn
branky: 2. Jiří Třinecký, 4. Filip Krajíček, 13. Jan Hensler, 26. Václav Večeřa, 36. Václav Večeřa, 44. Václav Večeřa, 47. Filip Michejda, N Martin Kutáček - 12. Patrik Seevald, 12. Tomáš Horák, 14. Ivan Zajíc, 19. Michal Žůrek, 43. David Lisztwan, 53. Tomáš Březík, 58. Ivan Zajíc; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Plíhal 21 - Jakub Tománek 11; po třetinách: 3:4, 2:0, 2:3, 0:0
Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Dnes jsme ztratili dva body. udělali jsme hodně individuálních chyb. Dvakrát jsme se vrátili do zápasu, ale nedokázali jsme při vedení odskočit na větší rozdíl. Domácí si dva body zaslouží. Děkuji soupeři za utkání. Jdeme dál sezona nekončí.
Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Další drama. Sice jsme vyhráli, ale snad nám nebude ten bod chybět. Myslím, že to bylo z obou stran na 100%, pro oba týmy byl zápas důležitý. Musím pochválit tým, že ikdyž jsme po super začátku na konci 1. třetiny prohrávali, dokázali jsme to zase otočit. Bohužel jsme náskok nedokázali udržet a dokráčeli jsme až k velmi dramatickým nájezdům. Děkujeme soupeři i rozhodčím.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #69 Martin Kutáček a vstřelil rozhodující gól (8:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #10 Robin Macek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #96 Patrik Kaláb , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #13 Ivan Zajíc , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #69 Martin Kutáček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #24 Patrik Seevald , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #10 Robin Macek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #17 Václav Večeřa a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 0:3
64:55 Plíhal zachraňuje domácí proti hráči v úniku.
64:50 Kutáček se dral do šance, ale neprošel.
64:36 Megašance hostů, míček ale minul branku.
64:02 Vsetínští šli dva na jednoho, střela sražena, následně hosté kombinují.
63:36 Domácí dali gól, ale rozhodčí ho neuznávají.
63:35 Večeřa pálil z otočky, těsně mimo.
63:22 Do zakončení se nedostal, ale Suchá se drží na míčku.
62:55 Kutáček zakládá útok.
62:29 Sledujeme tvrdé souboje.
61:54 Stejně tak Březík.
61:37 Kováč z osy míjí horní růžek.
60:50 Macek v gólovce na domácím brankovišti, Plíhal odolal.
60:30 Hosté na míčku, faulováni za domácí brankou.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:45 Hosté na míčku, čekají na poslední vteřiny na zakončení.
59:14 Cielecki potáhl míček a nahrával před branku, přihrávka sražena.
58:40 Domácí na míčku.
58:12 Rozehra pro domácí od vlastní branky.
57:10 GÓL Florbal Vsetín! 7:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #24 Patrik Seevald (7:7)
57:10 Ivan Zajíc napřáhl kousek za půlkou hřiště a míček překvapivě končí v síti - 7:7.
56:09 Sledujeme obléhání domácí branky.
55:12 Vyloučen hráč #69 Martin Kutáček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
54:37 Vsetín hraje ve výhodě..
53:35 Rychlý kontr Suché do otevřené obrany, přihrávku na střelu však zlokoval poslední vsetínský hráč.
52:48 GÓL Florbal Vsetín! 7:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #10 Robin Macek (7:6)
52:48 Tomáš Březík doráží z blízka za Plíhala míček a snižuje na 7:6.
52:30 Vsetínský Březík střílí těsně mimo.
52:16 Míček za mantinelem, rozehra pro Suchou.
51:54 Postupný útok Vsetína.
51:25 Na druhé straně výborný dvojzákrok Plíhala.
50:47 Kutáčkovi písnán faul při střelbě.
50:16 Teď dostali míček na své čepele domácí a budou se ho snažit držet co nejdéle v bezpečí.
49:37 Další rozehra pro Vsetín, tentokrát spoléhá na postupný útok.
49:01 Rozehra pro Vsetín v rohu domácí poloviny, střelu Žůrka Plíhal nadvakrát zkrotil.
48:47 Kuáček v jasné střelecké pozici, ale promáchl.
48:15 Je to boj, hra je často přerušována.
47:13 Volný úder pro Vsetín, ale střela zblokována.
46:22 GÓL FbK Horní Suchá! 7:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Filip Michejda, asistoval #7 Ondřej Melník (7:5)
46:22 Filip Michejda střelou z levého křídla vymetl bližší šibenici - 7:5.
45:45 Volný úder pro Vsetín, Mackova střela zblokována.
45:30 Večeřa v další gólovce, tentokrát trefuje brankáře.
45:16 Buly v rohu za vsetínskou brankou.
43:42 GÓL FbK Horní Suchá! 6:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #18 Filip Krajíček (6:5)
43:42 Václav Večeřa kompletuje hattrick a dostává Suchou opět do vedení - 6:5.
43:40 Večeřa se z rohu prodral do zakončení, tečovaný pokus končí za mantinelem.
42:26 GÓL Florbal Vsetín! 5:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #69 David Lisztwan bez asistence (5:5)
42:26 David Lisztwan proběhl s míčkem až k brance a pak zasunul míček za brankáře - 5:5.
42:18 Krásné Kutáčkovo sólo končí bohužel pro domácí střelou do břevna.
41:48 Vsetín rozehrával na vlastní polovině, následně Melnik blokuje střelu protihráče.
40:50 Hosté jsou v plném počtu a vzápětí Horák trefuje tyč domácí branky!
40:34 Mrozek míří těsně nad branku.
40:10 Suchá dohrává přesilovku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:45 Mrozek v dobré pozici na ose promáchl a hosté vyváží míček do bezpečí.
39:19 Vsetín se na chvíli osvobodil, ale už je tu přesilovkový zámek Suché.
39:00 Míček za mantinelem, rozehra pro Vsetín.
38:42 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zdržování hry
38:31 Je to boj jako hrom. Večeřa teď zastaven na středu nedovoleně, rozehra pro Suchou.
37:41 Domácí obrana nepustila vsetínské do nebezpečného zakončení a teď sami domácí hráči rozehrávají ze stejného místa.
37:05 Rozehra pro Vsetín od levého mantinelu na útočné polovině.
36:20 Hosté kombinují a hledají cestu k brance Suché.
35:02 GÓL FbK Horní Suchá! 5:4
35:02 Václav Večeřa využil přesnoiu křížnou přihrávku a z levé strany propálil přesunujícího se brankáře - 5:4.
33:50 Vidíme dost nepřesností na obou stranách promenících z velké snahy.
32:10 Henslerova střela z dálky, míček po bloku přistál u Kalába, ten ale skákající balonek netrefil.
31:38 Kutáček při vyvážení míčku zastaven nedovoleně.  Rozehra pro Suchou na polovině hřiště.
30:25 Revenda zachytil míček a založil útočnou akci, střelu mu všal zblokovala obrana a následná přihrávka nebyla přesná.
29:30 Melnik z dálky mířil pod břevno, Tománek vyráží přilbou.
28:55 Vsetínští zůstávají po krátké pauze na míčku.
28:18 Vsetín obléhá domácí branku, Seevaldovu střelu blokuje Večeřa.
26:40 Na druhé straně Michejdova střela z dálky zablokována.
26:06 Vsetín rozehrává v rohu útočného pásma, nic z toho ale nevytěžil.
25:02 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
25:02 Václav Večeřa nejprve rozjel útočnou akci domácích a pak na brankovišti dorazil za gólmana míček po Krajíčkově střele - 4:4.
24:22 Volný úder pro domácí na polovině hřiště, střelu z dálky Tománek vyráží nohou.
23:43 Závar na vsetínském brankovišti, Kalábova dorážka míří nad branku.
22:33 Krajíčkova střela trefuje Tománka do ramena.
22:18 Oba týmy jsou v plném počtu.
21:18 Domácí drží míček na holích, ale je to hodně opatrné.
20:30 Přesilovka domácích měla jen krátké trvání, po vyloučení Krajíčka hrajeme 4 na 4.
20:14 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
20:00 Vyloučen hráč #4 Filip Vichtora družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:10
20:00 Tak do konce třetiny se hosté k míčku nedostali, takže trest bude uložen na začátku druhé části zápasu.
19:40 Domácí mají poskytnutou výhodu, Vsetín čeká vyloučení...
19:06 Patrik Kaláb z otočky těsně míjí horní růžek.
18:24 GÓL Florbal Vsetín! 3:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #16 Tomáš Březík (3:4)
18:24 Smůla pro Suchou, štěstí pro Vsetín. Michal Žůrek byl ze všech hráčů první u volného míčku v domácím brankovišti a doklepl jej do sítě - 3:4.
17:55 Vaculík střílel z pravé strany pohotově, ale nad.
17:15 Nepřesnosti na obou stranách, vyústila z nich střela Zajíce těsně vedle pravé Plíhalovy tyče.
16:36 Ubráněná přesilovka vsetínské povzbudila.
15:45 Krajíčkova střela míří mimo tyče a hosté už jsou v plném počtu.
15:17 Teď domácí faulovali a přišli o balonek.
14:57 Hosté se na chvíli dostali k balonku, ale už je tu zase přesilovkový zámek domácích.
14:45 Krajíčkova střela těsně míjí horní růžek.
14:19 Domácí obléhají vsetínskou branku.
13:42 Vyloučen hráč #25 Filip Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
13:17 GÓL Florbal Vsetín! 3:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #54 Tomáš Horák (3:3)
13:17 Ivan Zajíc využil nedůrazu domácí obrany a z blízka doráží volný balonek pod břevno - 3:3.
12:55 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #88 Jan Hensler, asistoval #21 Piotr Stolecki (3:2)
12:55 Jan Hensler využívá dobrou přihrávku spoluhráče a z první dostává domácí zase do vedení.
12:20 Michejda napřáhl z pozice pravého beka, clonící hráč míček zachytil a hned rozjel protiakci Vsetína. Na jejím konci byla střela z pravého křídla a zákrok Plíhala.
11:21 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Tomáš Horák bez asistence (2:2)
11:21 Tomáš Horák hned po rozehrání buly vyrovnává na 2:2.
11:16 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #10 Robin Macek (2:1)
11:16 Patrik Seevald se trefuje v přesilovce přesně do šibenice - 1:2.
10:52 Vyloučen hráč #28 Filip Michejda družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
10:30 Žůrek dotíral na brankovišti na Plíhalem vyraný míček, domácí gólman odolal.
10:05 Kováč napřáhl na pravém křídle, střelu mu obětavě zablokoval Hensler.
08:41 Pěkná a rychlá souhra domácích, na jejím konci byla Večeřova nabídka na hranu brankoviště, Melnikovi chběl kousek k doklepnutí za záda brankáře.
07:21 Plíhal v těžké situaci na svém brankovišti, ale pokryl střelu z dálky i dorážku Vrzala.
06:55 Melnik při střele z levého křídla zablokován Seevaldem.
06:25 Opět vidíme dlouhé držení míčku na domácích holích.
05:28 Hráči Suché se hnali do útoku, střílet chtěl Revenda, míček mu však sklouzl z čepele.
04:55 Na druhé straně Zajíc při střelbě zablokovaný Melníkem.
03:24 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček bez asistence (2:0)
03:24 Filip Krajíček předvedl pěkný individuální průnik a ještě poslal míček přesně pod břevno - 2:0.
03:10 Ale je tu rychlá akce hostů a střela Ivana Zajíce, který trefuje Plíhala do masky.
02:45 Domácí mají míček mnohem více na čepelích a hledají cestičku k soupeřově brance.
01:01 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #44 Tomasz Cielecki (1:0)
01:01 Domácí bleskově otevírají skóre utkání. Jiří Třinecký využil Cieleckého křížnou přihrávku a z první doklepl u tyče míček do sítě - 1:0.
00:38 Filip Plíhal si připisuje první, celkem lehký, zákrok zápasu.