7:4
    Václav RICHTÁR
    (Vavrečka)

FBC Spartak Bílovec - PASKOV SAURIANS 7:4
branky: 8. Tomáš Kasinec, 15. Jakub Hradský, 32. Vojtěch Vavrečka, 42. Tomáš Abík, 56. Šimon Kouba, 57. Vojtěch Vavrečka, 58. Václav Richtár - 17. Marek Gaščík, 36. Marek Gaščík, 44. Vojtěch Daněk, 44. Marek Gaščík; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Roman Fučík 19 - Vojtěch Kořínek 33; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Dneska důležité body s druhým týmem soutěže, které budou hodně cenné v boji o play off a závěrečném umístění v tabulce. Ikdyž to dnes rozhodně nebyl bezchybný výkon a zápas podle našich představ, tyhle body se počítají. Soupeři jsme poskytli na můj vkus hodně přesilovek, které jsme naštěstí ubránili a to dnes rozhodlo. Stejně jako postupný tlak ve třetí třetině. Dnešní zápas se určitě musel fanouškům líbit, děkuji jim za skvělou kulisu a věřím, že nás budou podporovat i v dalších domácích zápasech. Díky taky soupeři a rozhodčím. #BILOVECKASKROMNOST
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Jak se říká: "nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali". Naše vítězná série trvala přesně 11 utkání, ale v poslední době jsme měli několikrát namále. Už to prostě asi přijít muselo. Dnešní utkání rozhodla naše totální nemohoucnost při hře v početní převaze. Čtyři nevyužité přesilovky a navíc neproměněné trestné střílení je prostě moc. Soupeři gratuluji k vítězství a děkuji za férové utkání. Stejně tak bych rád poděkoval výborným sudím a skvělém publiku obou táborů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
57:36 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (7:4)
56:52 Tým Páskova v 6 lidech.
56:50 Timeout PASKOV SAURIANS
56:50 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #71 Radim Richtár (6:4)
55:47 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (5:4)
55:47 Šimon Kouba znovu předvádí, jak je zručný a rychlý. Vypíchl míček, utekl všem a zakončil skvělou střelou.
52:37 Tým z Páskova opět nedokázal projít přes obranu Bílovce. Čeká nás ještě hodně napínavý zápas.
50:40 Bílovec se sotva zotavil z oslabení a mají tu hned další.Uvidíme, jak si s tím domácí celek poradí.
50:33 Vyloučen hráč #87 Jakub Melecký družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
49:27 Bílovec znovu předvádí, že oslabení mají natrénované. Páskov svou šanci přesilové hry nevyužil.
47:21 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
47:21 Tým Páskova se dostává do další přesilové hry, pokud chtějí vyhrát, nyní mají šanci navýšit stav branek.
43:56 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #71 Tomáš Pěchuvka (4:4)
43:46 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #88 Lukáš Kurečka.
43:26 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #4 Patrik Bonczek (4:3)
43:26 Páskov předvedl povedenou standartní situaci, díky které proměnují a snižují brankový rozdíl.
41:55 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #83 Tomáš Abík, asistoval #26 Vít Hruška (4:2)
41:01 Můžeme vidět, že si tým hostů v šatně řekli, že chcou vyhrát. Velmi energický vstup do poslední třetiny.
40:00 V poslední třetině dnešního zápasu vyhrává úvodní vhazování tým z Páskova.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:19 Ke konci druhé třetiny jsme mohli vidět oba týmy předvádět své nejlepší výkony. Míček lítal jen ze strany na stranu.
35:08 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #80 Vojtěch Valigůra (3:2)
35:08 Tým páskov předvedl skvělou střelu z rohu hřiště, kterou proměnili.
34:25 Páskov měl nyní velkou šanci proměnit, brankář Bílovce však předvedl skvělý přesun a střelu vychytal.
31:01 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka z trestného střílení (3:1)
31:01 Po špatné obraně Páskova a hře v brankovišti, si Bílovec měl šanci zajet trestné střílení, které Vojtěch Vavrečka s přehledem proměnuje.
29:32 Bílovec má spoustů šancí a střel. Brankář Páskova to má pohlídané.
26:37 Bílovec si poradil s oslabením. Páskov však měl své šance, které byly zblokovány.
24:37 Vyloučen hráč #5 Marek Šmída družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:37 V úvodu druhé třetiny se budeme dívat na přesilovku týmu hostů.
20:00 Vhazování v druhé třetině vyhrává tým Páskov.
20:00 Střely v 1. části: 16:6
16:55 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (2:1)
16:55 Bílovec si nepohlídal výhoz brankáře, který tým hostů proměnují.
16:05 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky
16:05 Po faulu týmu hostů si tým domácích zahraje další přesilovou hru.
14:57 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #23 Jakub Hradský, asistoval #8 René Mikel (2:0)
14:57 Mohli jsme vidět krásny přehled o hře ze strany Reného Mikela, kdy perfektně nahrál  Jakubovi Hradskému do prázdné brány.
11:59 Díky skvělé obraně týmu domácích se stav utkání po přesilové hře hostů nezměnil.
09:59 Vyloučen hráč #87 Jakub Melecký družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
09:59 Páskov má nyní šanci využít přesilové hry a srovnat stav utkání.
08:20 Tým hostů se snaží dostat do střelecké situace a proměnit. Tým domácích si to však pohlídal.
07:16 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #8 René Mikel (1:0)
07:16 Bílovec využil přesilové hry a po pěkných nahrávkách před bránou dostává se do vedení.
06:50 Vyloučen hráč #32 Miroslav Holenka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
06:00 Bílovec si stále udržuje míček a nepouští páskov k příležitostem.
01:25 Bílovec se od začátku třetiny drží na míčku.