7:13
    Filip KONSTANT
    (Kelíšek)

FBS Olomouc - FBK Spartak Hluk 7:13
branky: 7. Vojtěch Bistrý, 8. Tomáš Jelínek, 11. Jan Kratochvil, 14. Jakub Godla, 30. Kryštof Novák, 45. Jiří Novák, 56. Tomáš Jelínek - 15. Tomáš Tuhý, 17. Marek Šimíček, 25. Martin Krchňáček, 29. Martin Krchňáček, 34. Marek Šimíček, 40. Pavel Krchňáček, 43. Martin Krchňáček, 46. Tomáš Janča, 49. Martin Krchňáček, 54. Pavel Krchňáček, 59. Tomáš Janča, 60. Marek Šimíček, 60. Filip Konstant; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Petr Holan; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Navrátil 16 - Ctibor Tichopádek 28; po třetinách: 4:2, 1:4, 2:7
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Vedoucí): Po 19 utkáních s bodem přišla první prohra v základní hrací době. Je potřeba se poučit a se vztyčenou hlavou jít dál. Už teď máme jistotu prvního místa v naší Divizi, takže teď už nás čeká příprava na vrchol sezóny. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00 Komentář hostů Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Dnes jsme přijeli pro všechny body, ale po prvních 10. minutách to tak rozhodně nevypadalo. Naštěstí jsme nesložili zbraně a naší bojovností jsme se dostali do zápasu. Od druhé třetiny jsme soupeře přitlačili v rozehrávce a to jim způsobovalo značné problémy. Na domacích šlo vidět, že nejsou zvyklý prohrávat, z čehož plynula nervozita na hřisti a pro diváka atraktivní utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Dokázali jsme si, že když všichni taháme za jeden provaz, dokážeme hrát s každým. Přejeme domácích hodně štěstí do play-up.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:57 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #24 Martin Kelíšek (7:13)
59:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #24 Martin Kelíšek (7:12)
58:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:11
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:11)
55:29 GÓL FBS Olomouc! 7:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (7:10)
55:27 Timeout FBS Olomouc
55:00 Nevím no, pro Olomouc to dobře nevypadá. Kratochvil pálí, opět mimo.
53:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (6:10)
52:50 Domácí v šešti.
52:15 Navrátil ukazuje svoji dominanci v bráně.
52:00 Kratochvil debatuje v rohu.
51:05 Když se k ní domácí dostanou, trefují pouze mimo.... nebo do bloku.
50:55 Hosté umí využít útočných situací.
50:00 Domácí mají špatnou útočnou strukturu.
48:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:9
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (6:9)
48:12 Bohužel Olomouc chybuje svoji nedůsledností v obraně. Soupeř navyšuje.
48:00 I přes to, že Olomouc prohrává o dvě branky, tlačí hosty, jak jen to jde.
46:28 Nedáš, dostaneš...
45:02 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:8
44:00 GÓL FBS Olomouc! 6:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jiří Novák, asistoval #16 Martin Ambrož (6:7)
43:40 No konečne to tady máme! Domácí snižují na 6:7
43:00 Domácí si vytvořili krásnou akci. Bohužel opět trefují pouze masku gólmana.
42:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (5:7)
42:00 Po mírných zmatcích za domácí bránou hosté trefují branku.
41:00 Domácí opět přestřelují.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
37:00 Kratochvil se právem vzteká na hřišti.
36:30 Teď ovšem předvedli krásnou kombinaci, bohužel bez zakončení.
36:05 Domácím se nedaří rozehrát.
35:00 Začíná se přitvrzovat na obou stranách.
33:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (5:5)
32:19 Macháčkovi to dnes pořádně lepí.
31:00 Zdá se, že hra 4 na 4 oboum týmům prospívala více... :)
29:10 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #33 Matěj Pecha (5:4)
28:51 Kratochvil si opět užívá své oblíbené místo na trestné.
28:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček bez asistence (4:4)
27:58 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
27:58 Vyloučen hráč #98 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:28 Ani jeden z týmů není schopen akci ukončit gólem.
24:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
24:00 Hosté aktivně napadají domácí hráče a zakončují.
23:00 Domácí kombinují z rozehry.
22:00 Do úvodu druhé třetiny se nastupuje ve vysokém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:00 Zápas nabírá obrátek.
16:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #7 Vojtěch Duda (4:2)
16:00 Hosté se na chvíli dostávájí k míčí a snaží se z rozehry také něco vymyslet.
14:32 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Tomáš Tuhý, asistoval #24 Martin Kelíšek (4:1)
13:21 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla, asistoval #14 Jan Kratochvil (4:0)
13:00 Ostrý faul na Jelínka v rohu hostů.
12:00 Teď se jim to ale daří a snaží se kombinovat.
11:00 Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu, ale marně.
10:08 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:0)
08:52 Domácí ukazují kvalitu své přesilové hry.
08:13 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:44 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #49 Kryštof Novák (2:0)
06:26 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #73 Vojtěch Bistrý, asistoval #16 Martin Ambrož (1:0)
05:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:02 Domácí opět přestřelují.
03:00 Kratochvil vyváží míček a přihrávkou jej posílá na Macháčka. Ten netrefuje.
02:50 Kopelec přestřeluje.
01:45 Kratochvil zaváhal, ale hned na to předvedl skvělý obranný zákrok.
00:42 Domácí se zatím drží na balonu na své polovině.
00:01 Buly pro domácí.