8:4
    Tomáš JANČA
    ()

FBK Spartak Hluk - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 8:4
branky: 9. Tomáš Janča, 18. Martin Krchňáček, 19. Ondřej Bartoš, 22. Tomáš Janča, 46. Martin Kelíšek, 50. Tomáš Janča, 57. Tomáš Janča, 59. Tomáš Janča - 10. Martin Najvar, 26. Petr Kittel, 32. Jan Monsport, 44. Tomáš Kremel; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Erik Hauerland 19 - Michal Szczurek 39; po třetinách: 3:1, 1:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Před utkáním jsme si řekli, že na soupeře nastoupíme aktivně a budeme se tlačit co nejvíce do zakončení. To jsme plnili dá se říct skoro celý zápas, ale soupeř dokázal vždy náš náskok dotáhnout a musela tak rozhodnout 3. třetina ve které jsme definitivně utkání rozhodli. Chtěl bych pochválit celý tým za nasazení a plnění pokynů. Soupeři děkuji za férové utkání a přeji hodně štěstí do dalších bojů. Predátor is back!
60:00 Komentář hostů Kittel Petr (Trenér): Dneska jsme měli od začátku těžké nohy. Vstup do utkání nám moc nevyšel a museli jsme dotahovat. Pochvala za to, že jsme se zvládli do zápasu vrátit a vyrovnat. Pak už ale síly došly a dopadlo to tak, jak to dopadlo. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:59 A máte tu konec!
59:39 Už je to jasné, domácí dnes zvítězi!
59:19 Velká paráda nyní panuje v Hluku, když domácí pohodlně vedou o 4 branky.
58:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #84 Tomáš Janča bez asistence (8:4)
56:03 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #84 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:4)
54:25 Poklidná přesilovka domácích zatím bez střely.
53:30 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
49:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #84 Tomáš Janča, asistoval #53 Pavel Krchňáček (6:4)
49:48 Hluk odskakuje do dvoubrankového vedení. A diváci už odhazují čepice na hřiště!
47:21 Duda dneska má špatně seřízené miřidla.
45:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #81 Radim Zálešák (5:4)
45:43 Pátý gól Hluku posílá domácí do vedení.
43:59 Začíná se nám to trochu dramatizovat.
43:19 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #54 Tomáš Kremel, asistoval #68 Tomáš Rusek (4:4)
41:42 Šimíček pálí vedle.
40:39 Konečně se nám rozjela i tribuna Sever a začali povzbuzovat domácí borce.
40:00 Střely ve 2. části: 18:4
39:55 Závěr druhé třetiny hodně intenzivní.
39:40 Jičín perfektně blokuje střely. Tuším, že dneska bude na tělech Warriorů hodně berušek.
39:22 Duda pálil mimo
38:28 Intervaly pískání se zkracují a hra nabrala trošku vyšší tempíčko.
38:10 Hosté poměrně s klidem přečkali oslabení a jede se dál.
37:00 Bobáčik konečně prolomil čekání na střelu a trefuje břevno!
36:05 Kittel sekal a půjde si odpočinout na židličku blízko stolečku pořadatelů.
33:02 Domácí trošku jakoby opadli z toho posledního inkasovaného gólu. Nyní vyloženě spalují šance.
31:35 Hosté čekají na chybu domácích v rozehrávce, která se jim čas od času naskytne a nyní toho využili skvěle. Domácím se přibližují už na jeden gól.
31:00 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #7 Jan Monsport, asistoval #28 Vladislav Kittel (4:3)
29:17 Tlak první lajny domácích je viditelný v každém střídaní.
25:53 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel bez asistence (4:2)
25:23 Velká haluz teď pro Kittela, který se dostal k míčku ani nevěděl jak a ihned vyzkoušel pozornost domácícho gólmana, který zřejmě střelu přes bránícího hráče neviděl a proto z velké vzdálenosti dopadl až do branky.
24:04 Hosté mají na začátku druhé třetiny trochu slabší rozjezd.. nutno podotknout, že dnes jsou v oslabené sestavě.
23:32 Opět pěkná kombinace bratrů Krchňáčků, ale branka z toho nepadla.
23:11 Bartoš teď zkoušel samostatný průnik, kdy zakončoval pouze jednou rukou na hokejce, ovšem nepřesně.
21:37 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
21:37 Druhou třetinu otevírá gólem Janča, kterému přihrával tentokrtá Krchňáček Pavel.
20:00 Střely v 1. části: 13:13
18:52 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #24 Martin Kelíšek (3:1)
18:52 Kelíšek teď fantasticky 2x vybojoval míček a přihrál úplně neobsazenému Bartošovi pro kterého už bylo velmi snadné zakončit nad hlavu brankáře.
17:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #67 Marek Šimíček (2:1)
17:41 Míček letěl rychlostí 0,000025 km/h přesto doplachtil do brány.
16:57 Přesilovou hru dostane i Hluk
16:37 Vyloučen hráč #72 Dominik Sadil družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za bránění ve hře
16:14 Podruhé dnes zvoní tyč za Hauerlandem!
12:55 Ovšem Hluk v oslabení velmi aktivně i na půlce hostů.
12:35 Hosté zatím v přesilovce čekají na ideální příležitost ke střele.
12:15 Vyloučen hráč #77 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky
11:48 Hubáček dvakrát zastavil slibnou kombinaci Jičínu!
09:38 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #7 Jan Monsport (1:1)
08:53 Vedení Hluku netrvalo dlouho a Najvar srovnává účet.
08:52 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
08:52 Hezkou kombinaci předvedl Janča s Krchňáčkem a Hluk se ujímá vedení.
05:49 Kittel V. trefuje tyčku Hauerlandovi brány!
05:04 Domácí zatím aktivnějším týmem.
04:39 Zálešák vyzkoušel z dálky. Střela měla pěkný směr, ale hostující brankář byl připraven.
03:31 Šimíček teď minul úplně prázdnou branku.
02:42 Střela Krchňáčka šla pouze do bot protivníka.
00:39 Míček si už oťukali i hosté a nyní ho mají na svých florbalkách.
00:01 Buly berou domácí