(Brožek)
  • 56 55:37
    MVIL

1.MVIL Ostrava - PASKOV SAURIANS 5:7
branky: 4. Tomáš Teska, 28. Matěj Münster, 41. Jan Adamík, 48. Vojtěch Reiský, 56. Adam Pieknik - 6. Vojtěch Daněk, 26. Vojtěch Daněk, 31. Vojtěch Daněk, 32. Martin Ritz, 39. Martin Michna, 41. Vojtěch Daněk, 50. Peter Šobich; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Petr Pospiech 15 - Vojtěch Kořínek 18; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:2
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Účast v play-up už máme jistou, proto je pro nás hlavní prioritou, aby se nám dali zdravotně dohromady někteří klíčoví hráči. Dnes jsme to páradně zvládli i bez nich, což mne moc těší! MVIL musím pochválit, hrál velmi dobře a nedal nám nic zadarmo. Bylo to otevřené až do závěrečného hvizdu. Děkuji skvělému publiku, obzvlášť pak těm lidem, co nás zde dorazili podpořit z Paskova. Rozhodčí také na jedničku.
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas jako den a noc. nPrvní třetina velmi slušná a do kabin jsme šli s nadějným výsledkem. nDruhá třetina nás srazila obrovskou nedisciplinovaností a leností zabrat více v soubojích. Soupeř zvýšil tlak v naší hloubce a my jsme si s tím neporadili i když si říkame co dělat. Chybí zkušenosti. nTřetí třetina opět lepší kdy jsme se chtěli porvat o výsledek ale začali jsme pozdě a soupeř zvládl zápas dovést do vítězného konce. nMusíme dále pracovat na naší hře a dovednostech chybí nám hodiny zkušeností. Jdeme sice rychle dopředu, ale sraží nás vlastní hloupost. nDěkuji divákům soupeři a zase příští týden
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:03 Mvil v šesti hráčích v poli.
58:00 Poslední 2 minuty třetí třetiny.
55:37 Timeout 1.MVIL Ostrava
55:37 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Adam Pieknik, asistoval #44 Stanislav Brožek (5:7)
53:23 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:27 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
49:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:7
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #88 Lukáš Kurečka (4:7)
47:02 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Vojtěch Reiský, asistoval #79 Petr Skácel (4:6)
47:02 Skácel Reiský - bomba z půlky - 4:6
44:13 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
44:13 První početní výhodu si vyzkouší i Mvil. Díky Vali!
40:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #55 Adam Pieknik (3:6)
40:57 Ani ne minuta z úvodu třetiny a už se mohli fanoušci radovat. Rozdíl skóre ale zůstává stejný jako v druhé třetině a to o 3.
40:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #12 Marek Gaščík (2:6)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Paskov.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli už více gólů i výraznější změnu skóre. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina.
39:07 Vyloučen hráč #56 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
38:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #88 Lukáš Kurečka (2:5)
37:29 Vyloučen hráč #10 Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
37:29 Ach ta disciplína... Mvil znovu ve čtyřech.
34:31 A teď pro změnu slyšíme tyč i na druhé straně po Krčmářově střele.
34:00 Hra se nám pomaličku přiostřuje, no bude to dnes ještě boj.
33:35 Po Jíchově střele zní halou cinkot tyčky.
31:32 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #33 Martin Ritz, asistoval #87 Martin Michna (2:4)
31:32 Druhý gól v krátkém časovém sledu pro Paskov.
30:38 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #21 Peter Šobich (2:3)
30:38 Daněk využívá přesilovku, kompletuje hattrick a bere vedení znovu na stranu Paskova.
28:42 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
28:42 Dnes už druhá přesilovková výhoda pro Paskov.
27:52 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #55 Adam Pieknik (2:2)
27:52 To byla teda paráda! Munster freestylově z rozehrávky překonává Kořínka a je znovu vyrovnáno.
26:10 Pospiech vytěsnil Krčmářovu jedovatou střelu.
25:12 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #87 Martin Michna (1:2)
25:12 Paskov se ujímá vedení v zápase.
22:05 Reiského střelu kryje Kořínek helmou.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává znovu Mvil.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
20:00 Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, ve které jsme viděli pouze dvě branky. Šancí bylo hodně na obou stranách a myslím si, že další třetiny nám přinesou mnohem více gólů, proto zůstaňte na příjmu i po přestávce.
19:13 Pospiech zázračně chytá dorážku z metru.
16:27 Ritz před prázdnou bránou netrefil míček.
13:50 Další chyba v rozehrávce Paskova, Rajnošek ovšem šanci nevyužil.
12:50 Mvil přežil své oslabení bez inkasováného gólu.
10:50 Vyloučen hráč #33 Filip Vančo družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:50 Paskov si vyzkouší první přesilovku v zápase a šance prověřit Pospiecha, který prozatím moc práce neměl.
05:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (1:1)
05:23 Po fantastickém výhozu hostujícího brankáře se nadvakrát prosazuje Daněk a skóre je vyrovnáno.
03:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #5 Matěj Šlosarčík (1:0)
03:21 Po chybě v rozehrávce se Mvil ujímá vedení zásluhou Tesky.
03:00 Úvod zápasu ve vysokém tempu a se spoustou šancí na obou stranách.
00:41 První střela zápasu pro Paskov.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál tým domácích a začíná na míčku.
00:00 Vítejte u 17.kola Divize E mezi týmy 1.MVIL Ostrava a PASKOV SAURIANS.