• 60 59:45
    2
    Jiří ŠULA

FbK Horní Suchá - FBC Mohelnice 4:9
branky: 12. Michael Mrózek, 28. Milan Mašurka, 38. Filip Michejda, 53. Daniel Tychtl - 3. Tomáš Pudil, 12. Tomáš Mekyska, 15. Jan Procházka, 16. Jiří Šincl, 20. Jiří Šincl, 32. Tomáš Pudil, 50. Jiří Šula, 56. Jakub Weiss, 58. Tomáš Pudil; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Filip Plíhal 3, Michael Chalupecký 13 - Jan Hublar 31; po třetinách: 1:5, 2:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Nechápu dva zápasy a dva fataly v 1 třetině, zcela si necháme soupeře odskočit a pak musíme dotahovat. Musíme zlepšit důraz zlepšit střelbu pálíme jak u Verdunu, ale bohužel slepýma. Golmanúm blokem nepomůžem. Pozitivní je že hrajem v tempu oproti začátku sezony, kdy to byl statický výkon. Nic je to o emomcích a ty jsou teď velké musíme se semknout a dát do toho vše nDěkuji soupeři, divákům, rozhodčím. nPěkný nedělní večer.
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Dvě třetiny dobrý výkon, ve třetí třetině nám maličko došly síly a soupeř nás místy přehrával. Jsem rád konečně za výhru a doufám, že se tímto zápasem odrazíme k lepším výkonům.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 Střely 12:9
59:45 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
57:28 Domácí opět v šesti, znovu stejný gol do prázdné brány.
57:27 GÓL FBC Mohelnice! 4:9
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #36 Jiří Šincl (4:9)
57:11 Timeout FbK Horní Suchá
55:53 GÓL FBC Mohelnice! 4:8
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #87 Jiří Šula (4:8)
55:25 Domácí jdou do šesti.
54:46 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
52:18 GÓL FbK Horní Suchá! 4:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl bez asistence (4:7)
52:18 Tychtl dává gol ze standartky před bránou,v oslabení.
50:26 Vyloučen hráč #28 Filip Michejda družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za opakované přestupky
49:22 GÓL FBC Mohelnice! 3:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #36 Jiří Šincl (3:7)
49:20 Zmatek před brankou domácích, Šula střílí.
48:15 Chalupecký zachránil golovou situaci svým rychlým zareagováním na střelu.
46:34 Mohelnice neustále na míčku.Přesné přihrávky a kombinace.
45:36 Timeout FBC Mohelnice
45:30 Domácí perfektně ubránili nálet Mohelnice na branku.
42:56 Třinecký měl příležitost dát gol, byla z toho pouze odražená tyčka.
40:40 Domácí v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Střely 9:7
38:30 Vyloučen hráč #28 Filip Michejda družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
37:44 GÓL FbK Horní Suchá! 3:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Filip Michejda, asistoval #21 Piotr Stolecki (3:6)
37:44 Michejda dává krásný gol z poloviny, golman hostích nestihl zareagovat.
34:57 Mroźek rozváží balon a dává na Kalába, ale ten nestihl zareagovat na přihrávku.
31:27 GÓL FBC Mohelnice! 2:6
31:25 Pudil z pravého rohu vymetává branku.
27:47 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #96 Patrik Kaláb (2:5)
27:46 Kaláb zpoza branky nahrává na Mašurku. Domácí po dlouhé pauze skórují.
27:20 Novák přestřeluje branku.
23:15 Hosté hrají na půlce domácích, silný nátlak z jejich strany.
22:30 Domácí na balonku, předvádí krásné kombinace.
20:13 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Michael Chalupecký družstva FbK Horní Suchá
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:59 Střely 14:8
19:17 GÓL FBC Mohelnice! 1:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:5)
17:14 Hráči Horní Suché mají mnoho šancí, bohužel nevyužité.
15:00 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
14:25 Mohelnice dává jeden gol za druhým. Domácí jsou nevrlí.
14:07 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #34 Jan Procházka, asistoval #36 Jiří Šincl (1:3)
11:58 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #34 Jan Procházka (1:2)
11:57 Mohelnice rychle odpoveděla, jdou do vedení.
11:16 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #14 Michael Mrózek, asistoval #99 Lukáš Kraina (1:1)
11:15 Kraina dáva na Mrózka a je z toho goool.
11:05 Třinecký poslal balonek na branku, bohužel ale po zemi. Krania se to pokusil dorazit avšak marně.
08:44 Mohelnice kombinuje ale na stranu soupeře se nedostala.
06:40 Tychtl promarnil svou šanci, přestřelil bránu.
04:25 Stolecki nahrává Tychtlovi, avšak střela byla zblokována soupeři.
02:13 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #96 Tomáš Novotný (0:1)
01:11 Máme tady začátek utkání a hra už se přelívá ze strany na stranu.