9:2
    Adam BUČEK
    (Chromek)

FBS Olomouc - FBC SLOVÁCKO 9:2
branky: 21. Igor Macháček, 23. Matěj Pecha, 27. Igor Macháček, 32. Tomáš Jelínek, 41. Bohdan Kopelec, 44. Bohdan Kopelec, 45. Vít Friedl, 45. Jiří Novák, 46. Igor Macháček - 59. Tomáš Otépka, 60. Adam Buček; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Martin Navrátil 15 - Radim Šenkeřík 30; po třetinách: 0:0, 4:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Vedoucí): Výborný vstup do roku 2024. Jsme rádi zejména za zvládnutý nástup do třetí třetiny, kde jsme definitivně zlomili utkání v náš prospěch. Dále jsme rádi, že cíle, které jsme si před utkáním stanovili jsme dokázali splnit. Nicméně je potřeba hrát celých 60 minut. Ve hře byly pasáže, kde jsme soupeři nabídli zbytečně velké množství šancí. Pokračujeme v cestě za vytyčeným sezónním cílem! #hot16family
60:00 Komentář hostů Chromek Bedřich (Trenér): Odehráli jsme výbornou první třetinu, kdy jsme byli domávím vyrovnaným soupeřem, ale od druhé třetině jsme nestačili rychlosti pohybu domácím hráčům a ti využili nadídnuté šance ke vstřelení branek, ale naši hráči ze svých šancí ani netrefili brabku. Ve třetí třetině již to byls chvilemi exhibice domácích. Děkujeme soupeři, divákům za utkání. Přejeme domácím postup jsou v divizi opravdu nejlepší
60:00 Střely ve 3. části: 18:7
59:42 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #11 Jiří Chromek (9:2)
59:42 Hosté zapli monitor, ale pozdě.
58:56 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #9 Tomáš Otépka, asistoval #45 Vojtěch Uřičář (9:1)
58:43 Navrátil vytáhl Nevařilovi zákrok večera.
57:40 Domácí se bez problému ubránili a i nadále drží čistý štít.
55:40 Vyloučen hráč #18 Jiří Dolejší družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
52:05 Friedl zkusil střílený pass na Jelínka, ten ale nedokázal usměřnit míček za záda golmana hostů.
51:16 Skoupil trefuje pouze ležícího Šenkeříka v bráně.
45:04 GÓL FBS Olomouc! 9:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #47 Bohdan Kopelec (9:0)
44:51 Timeout FBC SLOVÁCKO
44:51 GÓL FBS Olomouc! 8:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #88 Jakub Godla (8:0)
44:51 Téměř totožná akce jako u sedmého gólu, tentokrát se zakončením Nováka.
44:31 GÓL FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #36 Lukáš Malíček (7:0)
44:31 Friedl dostal přihrávku od Malíčka zpoza brány a překonal Šenkeříka.
43:22 GÓL FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #8 Jan Minář (6:0)
43:22 Kopelec přidává další zásah do sítě Šenkeříka střelou do pravého horního růžku.
41:01 Dolejší ve velké šanci mijí.
40:32 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #11 Tomáš Skoupil (5:0)
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
38:50 Hraje se bez vážnějších příležitostí, klidná pasáž hry.
34:53 Buček se znovu dostal do šance, ale i tentokrát Navrátil úspěšný.
31:36 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #36 Lukáš Malíček (4:0)
31:36 Jelínek zatáhl ke střele 20 nad led a nedal Šenkeříkovi šanci.
29:34 Jelínek dostal naservírováno od Pechy, střela mu ale vůbec nesedla.
28:55 Pecha orazítkoval břevno.
28:34 Slovácko dostalo možnost brejku, ani tentokrát to ale nevyšlo.
26:35 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:0)
26:35 Macháček přesně sekundu před vypršením přesilovky rozvlnil síť za Šenkeříkem.
24:36 Vyloučen hráč #18 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
24:11 Buček v přečíslení přestřelil branku Navrátila.
22:25 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #87 Tomáš Jelínek (2:0)
22:25 Pecha zatáhl a trefil naprosto přesně.
20:20 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #6 Tomáš Štrbák (1:0)
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:06 Běží poslední minuta první třetiny, golmani zatím drží čistý štít.
13:24 Uričář trefuje tyč.
11:38 Slovácko je zatím velmi obětavé a skvěle brání.
09:19 Na hale panuje výborná atmosféra tvořená skalním fanouškem domácího mužstva.
08:25 FBS se dostává pomalu do hry a nepouští hosty na míček.
08:17 Jelínek to zkusil zápěstím, trefuje dobře postavený blok.
06:46 Procházka z křídla mimo.
04:18 Dolejší se ocitl volný před bránou, jeho střelu likviduje pohotový Šenkeřík.
03:44 Macháček ze vzduchu do boční síťky.
02:03 Zatím sledujeme vyrovnanou partii, Slovácko zatím rozhodně nevypadá na to, že by mělo okupovat poslední příčky tabulky.
01:34 Ides se dostal před Navrátila, který zasahuje.