trest do konce utkání
  • 58 57:34
    4

1. FBK Eagles Orlová - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 4:3
branky: 12. Tomáš Milerský, 49. Jan Lukáš, 49. Filip Matějka, 57. Martin Tököly - 30. Dominik Eichner, 31. Jan Monsport, 38. Petr Kittel; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 5:8 + Dominik Eichner OS + TDKU + 4; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Vít Brož 23 - Jan Klinka 22; po třetinách: 1:0, 0:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Orlí srdce, tak bych to dnes popsal. Rvali jsme se jako tým, až do poslední minuty a urvali jsme to. Děkuji všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Kittel Petr (Trenér): Když budu hodnotit florbal, tak bych řekl, že jsme měli delší dobu více ze hry. Všichni dneska na hřišti odevzdali maximum a to hodnotím velice pozitivně. Zvláště u hráčů, kteří se u nás nedostávají do hry pravidelně. Bohužel nejde nezmínit tu komedii, která doprovázela celý zápas na obě strany. Nás to bohužel nakonec stálo všechny body a z toho jsem v neděli večer dost kyselý. Děkujeme fanouškům, kteří za námi jezdí tak daleko a jsou s námi za všech okolností. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:59 Zápas končí a Orlová si připisuje tři body! Vámos!
59:42 Martin Tököly netrefil odkrytou bránu.
58:47 Lípovému chyběl kousek, aby míček posunul za záda Brože.
57:34 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2+2 minuty za nesportovní chování
57:34 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B do konce utkání
57:34 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - osobní trest
57:34 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za bránění ve hře
57:34 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nesportovní chování
57:34 Teď se tady hodně událo a viděli jsme červenou kartu pro Dominika Eichnera. Nejprve dvojku za bránění ve hře, následně vyčinil sudímu od plic a zápas pro Eichnera skončil.
57:07 Warriors riskuje a hraje bez brankáře.
56:57 Petr Burýšek byl zablokován, jeho táhlý pokus končí u stropy na hale.
56:14 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #4 Jan Lukáš (4:3)
56:14 Orlová jde opět do vedení! Martin Tököly dostal příkaz dát branku a on poslechnul. Tököly si najel do středu a s pomocí teče dostal míček za záda Klinky.
55:27 Krásný výjezd Bečky, který se dostal i k zakončení, ale jeho pokus míří mimo tři tyče.
55:18 Víťa Brož teď zachránil Orlovou, když natřikrát zkrotil kulatý nesmysl před brankovou čárou.
55:14 Adam Kučera těsně přestřeluje hostující svatyni.
55:07 Petr Burýšek to zkoušel na přední tyčku, ale Brož byl připraven a chytá míček do své moci.
54:36 Sasyn si odskočil do středu, kde dostal přihrávku, ale trefil pouze clonicího Šimka.
54:28 Klinka maskou vytahuje pokus Matějky od levého mantinelu, to budou kvalitní zvonečky v hlavě.
53:45 Kučera vypíchnul míček před Eichnerem, který byl sám před Brožem a mohl by zakončovat, to bylo těsný pro domácí barvy.
53:09 Kittel se opět snažil protečovat nához Lípového, ale kulatý nesmysl zamířil mimo tři tyče.
52:58 Střelu P. Burýška v poslední chvíli přizvedl Kučera mimo tři tyče.
52:27 Tököly se ihned po návratu z trestné mohl zapsat mezi střelce, když dostal dobrou přihrávku od Kučery, ale první jmenovaný vyprášil hruď Klinky.
52:15 Orlová v plném počtu.
51:46 U míčku opět Orlová, Kříž hledal tikitaka Bečku, ale přihrávku zablokoval Petr Burýšek, Warriors v přesilovce nic nevymyslel.
51:10 Šimík vyhazuje až za bránu Jičína a šetří čas.
50:15 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
50:15 Další přesilovka, tentokrát pro Warriors. Tököly si odpočine a domácí se budou bránit.
50:08 Klinka reflexivně teď chytil pokus Bečky bekhendem, který mířil do volného prostoru, to volalo po brance.
49:26 Pleva se vrátil z útočného pásma až do obrany a zablokoval Eichnera.
48:46 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka z trestného střílení (3:3)
48:46 Máme vyrovnáno! K trestnému střílení se postavil Matějka, který krásně vymetá prostor nad ramenem Klinky.
48:46 Uvidíme trestné střílení pro Orlovou!
48:14 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Jan Lukáš, asistoval #88 Adam Kučera (2:3)
48:14 Tentokrát to vyšlo v přesilovce! Kučera našel na středu Lukáše, který prostřeluje všechny a všechno!
47:23 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za zdržování hry
47:23 Uvidíme další přesilovou hru Orlové. Za zdržování hry je vyloučen Eichner.
47:15 Kittel zastavil přihrávku na Tökölyho a Orlová musí začít znovu od Brože.
46:31 Monsport se stačil vrátit do obrany, aby ukradnul míček Bečkovi, který si to mířil na Klinku.
46:22 Oba týmy v plném počtu.
46:13 Emoce rostou více jak v Oktagonu. Tenhle sport máme rádi, tady vidíme všechno. Má to grády.
45:45 Matějka hledal prostor mezi nohama Klinky, ten nohy secvaknul k sobě a opět si připisuje další zákrok.
44:52 Klinka opět drží Warriors. Nejprve vychytal Tökölyho, následně chytil i dorážku Kříže.
44:22 Vyloučen hráč #71 Marek Lípový družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
44:22 Vyloučen hráč #32 Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
44:22 Další vzájemné vyloučení, tentokrát v podání Lípový a Louda, opět hra ve čtyřech na obou stranách.
44:11 Myška zakončoval pod horní tyčku, ale Klinka je dneska jako zeď.
43:42 Brož teď zachránil Orlovou, když konečkama prstů vytahuje pokus Šimka.
43:17 Petr Burýšek zaparkován před Klinkou vykopává dalekonosný pokus Šimíka.
42:45 Skvělý Brož nohou vykopnul přihrávku Šimka na Kittela, který byl sám na středu a mohl zakončovat. Orlové se krátí čas.
42:09 Pokud by někdo chtěl udělat vajíčka, tak by mohl Závoda poskytnou. Tenhle pokus hodně bolí domácího hráče. Snad bude budoucí generace v pořádku.
41:02 Pleva zastavil brejk 2:1, dobrá práce od Plevy.
40:40 Petr Kittel si mohl vybrat kam pošle kulatý nesmysl, ale přestřelil pouze domácí svatyni.
40:01 Úvodní buly vyhrává Orlová a USA vede již 2:0 nad ČR.
40:00 Zdravíme Vojtu Balnara a Pajoše! Zdravím vás kluci.
40:00 Dnešní utkání sleduje 78 diváků, děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:39 Jičín zpevnil obranu. Hosté si v rychlém sledu připsali tři bloky a drží Orlovou dál od Klinky.
39:16 Orlová v plném počtu.
39:01 Tököly opět skvělá práce v oslabení, získal míček a šetří čas pro domácí.
38:21 Krásný zákrok Brože. V přesilovce všem utekl Monsport, který se vydal na výlet a snažil se zakončit pod tělem Brože, ten si prostor pohlídal.
37:27 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #71 Marek Lípový (1:3)
37:27 Warriors využívá přesilovou hru. Lípový našel před bránou Kittela, který zády k bráně domácích nastavil čepel a protečoval kulatý nesmysl za záda Brože.
37:16 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání
37:16 Orlová se přepočítala a hrála bohužel s hráčem navíc, což rozhodčí viděl a Jičín dostane dvojnásobnou přesilovku.
37:03 Krásná individuální akce Loudy, který od své brány prošel v oslabení až před Klinku, který opět nohou vykopává pokus Loudy.
36:31 Vyloučen hráč #19 Michal Starostka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
36:31 Uvidíme přesilovku pro Warriors. Starostka nás navštíví u stolečku a uvidíme, co hosté vymyslí.
36:11 Jičín hraje v plném počtu.
36:07 Klinka opět konečkama prstů vytahuje pokus Šimíka. To byla tvrdá pumelice.
35:28 Tak teď chyběly milimetry, aby střela Kučery skončila v síti, ale brána hostů zatím odolává.
35:20 Kittel zablokoval pokus Matějky.
34:50 Sasyn ze středu přímo do betonů Klinky.
34:11 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za držení
34:11 Další přesilovka Orlové. Za držení je vyloučen Eichner, tak uvidíme další pokus Orlové v přesilové hře.
33:05 Lukáš zablokoval pokus A. Burýška, který měl dálnici přes střed, tak to zkusil, ale jeho pokus nedoletěl do cíle.
32:34 Klinka teď fantasticky proti Starostkovi, který mířil dvacet nad ledem, ale hostující brankář přizvedl nohy a zastavil kulatý nesmysl před brankovou čárou. Ty zkušenosti jdou vidět.
31:50 Ač měl Kučera málo prostoru, tak se dostal k takovému mini nájezdu proti Klinkovi, ten si pohlídal prostředek brány.
31:02 Klinka se teď projel brankovištěm a zastavil tvrdou střelu Šimíka. Brankář Jičína drží akcie hostů nahoře.
30:43 Kučerovi chyběli milimetry, aby protečoval pokus Šimíka za Klinku.
30:23 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #7 Jan Monsport, asistoval #27 Dominik Eichner (1:2)
30:23 Warriors otáčí zápas. Eichner rychle posunul na Monsporta, který zakončil protiútok hostů střelou do horního růžku.
30:15 Bekhend Tökölyho byl přizvednut mimo bránu Klinky.
29:45 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner bez asistence (1:1)
29:45 Máme vyrovnáno. Po závaru před domácí bránou se prosazuje Eichner a zápas začíná od začátku.
28:20 Nový Jičín v plném počtu.
27:53 Klinka taky předvádí krásné zákroky, nejprve vychytal pumelici Matějky, následně dorážku Bečky.
27:09 Sasyn ze středu míjí zařízení.
26:45 Přízemní střela Bečky těsně prosvištěla kolem levé tyče Klinkovi brány.
26:20 Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:20 Uvidíme další přesilovou hru. Půjde si odpočinout Najvar, takže uvidíme další přesilovou hru Orlové.
25:30 Lob Šimíka byl rychlejší než by Tomáš Milerský potřeboval, u míčku byl rychleji hostující muž v masce.
24:56 Louda se obtočil a zamířil k přední tyčce, ale Klinka opět prostor utěsnil a střelu si pohlídal, Jičín se prakticky nedostal na polovinu Orlové.
24:00 Hostující brankář v pernamenci jako prase, tentokrát to zkoušel Bernatík bekhendem, ale Klinka vykopává jeho střelu.
23:27 Starostka to zkoušel od pravého mantinelu přímo z první, ale trefil břicho Klinky.
23:18 Tomáš Kříž vyslal pumelici, která těsně míjí levý roh Klinkovi brány, to smrdělo gólem.
22:10 Bečka byl v obrovské šanci, kde na něho koukala prázdná branka, ale Klinka tygřím skokem dokázal udržet akcie Jičína.
21:26 Vyloučen hráč #54 Tomáš Kremel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
21:26 Vyloučen hráč #66 Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za držení
21:26 Uvidíme vzájemné vyloučení. Rozhodčí uklidňuje hašteřinici před bránou, tak posílá oba kohouty ven a uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách.
20:49 Matějka si hledal prostor, Najvar mu musel skočit na záda, aby zastavil domácího útočníka.
20:05 Warriors v plném počtu.
20:01 Úvodní buly opět pro Warriors.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:53 Adam Burýšek nadvakrát zablokoval pokus Matějky.
19:21 Kučerovi chyběly centimetry, aby jeho pumelice skončila za zády Klinky.
19:04 Klinka chytá prudkou střelu Sasyna, který mířil z první.
18:05 Vyloučen hráč #23 Daniel Prašivka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
18:05 Uvidíme první přesilovou hru. Za hrubost si odpočine Prašivka a uvidíme přesilovou letku domácích.
17:45 Starostka to zkoušel na Klinku na přední tyčku, ale Klinka přišpendlil tělo k tyčce a nepustil kulatý nesmysl za záda.
16:40 Souboj Šimíka s Lípovým - hostující kapitán měl práci, ale dokázal zablokovat Šimíka.
16:13 Tököly se sportovně přiznal a u míčku bude hrát Warriors.
15:25 Myška z hranice velkého brankoviště přestřeluje hostující bránu. To byla dobrá šance domácího týmu.
14:30 Šimík vykoupal Lípového. Ta Letka už je mu malá.
13:02 Tököly opět ukazuje svoji rychlost a hosté ho musí zastavit pouze za cenu faulu. Pokud chcete držet míč, dejte to Tökölymu.
11:55 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #20 Vojtěch Šimík (1:0)
11:55 Orlová jde do vedení a to byla branka, panečku. Šimík bekhendem napříč celým pásmem našel čepel Tomáše Milerského, který z první vymetá vzdálenější roh Klinkovi brány. Neskutečná pumelice.
10:50 Brož opět zastavuje pokus hostů, tentokrát to zkoušel Kittel, ale domácí brankář vypadá, že spal opět s formou.
10:31 Lípový hledal prostor v postoji Brože, ale vyprášil pouze betony domácího brankáře.
10:11 Pleva těsně přestřeluje horní tyčku.
09:58 Hezkou kombinací hostů zakončuje Prašivka, který míjí levý roh Brožovi brány.
09:40 Eichner hodně v záklonu míří do rohu haly. Tam se toho vleze.
08:50 Soják si naběhnul do středu hřiště a zkusil vystřelit, jeho pokus míjí tři tyče. Vlhký střelecký prach, no.
08:23 Louda blokuje pumelici Lípového. Warriorsům končí spoustu střel zablokovaných.
08:00 Závoda skvěle tělem odstavil P. Burýška, ten se tedy nedostal do zakončení.
07:20 Klinka konečkama prstů vytahuje pokus Starostky. Brankáři jsou v pernamenci, hraje se nahoru, dolů.
06:49 Šimík z hotspotu trefuje levou tyčku Klinkovi brány!
05:27 Fúúúúú. To byla rychlost jak blesk, Tököly si střihnul bazén jako prase a čistě zastaviil Monsporta, který běžel sám na Brože. Skvělý backchecking.
05:20 Kříž to zkusil nahodit na Klinku a hostující brankář měl problémy s dalekonosným pokusem od Kříže, který to zkoušel na přední tyčku.
04:53 Pleva vystoupil a dobře udělal, zablokoval pumelici od Petra Burýška, to muselo štípnout.
03:50 Klinka zastavuje pokus Tomáše Milerského, který se proháčkoval až do zakončení a chtěl zahrát brankářovi na housle, Klinka svůj prostor utěsnil.
02:30 Eichner uplatnil svoje centimetry a dostal se skrz domácí obranu ke střele, ale Brož opět připraven.
02:00 Víťa Brož začíná čarovat, Petr Burýšek dostal nabito, ale domácí fantom vytahuje konečkama prstů.
01:10 Prašivka chtěl zakončovat, ale jeho hůl se vydala vstříc k výškám a píská se volný úder pro Orlovou.
00:40 Adam Burýšek posouval na Eichnera, ten byl zdvojen dvojicí Lukáš x Bečka.
00:01 Úvodní buly pro Warriors. Hrot hned na začátek.
00:00 Dobrý večer! Vítáme Vás po dlouhých 34 dnech, kdy jsme se tady "viděli" naposled. Konečně se vracíme domů, už stačila ta venkovní šnůra zápasů. Zdravíme juniorky české hokejové reprezentace, které dnes budou bojovat o zlato, všechny domácnosti na světě, odpolední směnu do fabriky, restaurace, noční kluby a řidiče MHD. Dnes se utká domácí Orlová a hosté z Rožnova/Jičína. Dnešní soupeři se již jednou utkali a to na půdě Sršnů, kde zvítězili domácí výsledkem 8:7. Tak uvidíme, zda vyhraje Orel nebo Sršeň.