• 54 53:10
    1:9
    (Máca)

FbK Horní Suchá - FBS Olomouc 1:9
branky: 20. Jiří Třinecký - 8. Tomáš Jelínek, 17. Kryštof Novák, 27. Bohdan Kopelec, 28. Tomáš Jelínek, 31. Jan Minář, 42. Matěj Pecha, 43. Tomáš Jelínek, 43. Igor Macháček, 54. Bohdan Kopelec; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 23 - Patrik Antoniazi 24; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:4
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Věděli jsem, že pokud chceme z tohoto zápasu body, tak musíme být bezchybní a hrát ve vysokém tempu. To se dařilo jen v první třetině. Do kolen nás poslal oslabení, neubránili jsme ani jedno,  to si nemůžeme dovolit. Co je pozitivní, že zápas ehrál ve vysokém tempu a i když bylo skóre nepříznivé, tak musím, kluky pochválit za návraty a bojovnost. Rozhodli se že desátý gól nedostaneme a podařilo se. Největší podíl na tom má samozřejmě brankář, který předvedl několik neskutečných zákroků. Suopeři přejeme do zbytku sezony fazónu a nám přenesení rychlosti a bjovnosti i do dalších zápasů. Přejeme všem pěkné svátky.
60:00 Komentář hostů Kočiřík Lukáš (Trenér): Dnes vcelku vysoká výhra , kdy jen škoda, že jsme celý zápas museli tlačit do zavřené pětice domácích. Pozitivum je , že jsme si vyzkoušeli presink, který nám docela fajn fungoval. Na to, že nám dnes zejména pro nemoci chybělo mnoho hráčů základní sestavy a zápas jsme odehráli ve 12 lidech si myslím, že jsme předvedli výkon, který nebyl nijak horší než jindy.A teď po odedřené půlce sezóny nezbývá, než klukům poděkovat co letos předvádí nejen na zápasech, ale i trénincích, vyzvednout čas co tomu do jednoho věnují a popřát pěkné, klidné svátky a po novém roce nastoupit na stejnou vlnu. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 7:20
59:20 Malíček trefuje Chalupeckého do ramene.
58:22 Chalupecký drží svůj tým od inkasování desáté branky.
57:55 Pecha trefuje masku brankáře.
57:23 Míček za mantinelem, Olomouc bude pokračovat v útočné kombinaci.
56:33 Olomoucký Procházka trefen do oka, hra přerušena. Naštěstí po chvíli ležení odchází po svých na střídačku.
55:45 Hosté rychle dostali od své branky až do přečíslení 2 na nikoho, Chalupecký nohou však zastavil jejich přihrávku a tím zabránil téměř jistému gólu.
55:11 Faul na Večeřu, Suchá rezhrává na polovině hřště.
54:52 Macháček z dálky vysoko přestřeluje branku Suché.
53:10 GÓL FBS Olomouc! 1:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #78 Vojtěch Máca (1:9)
53:10 I třetí přesilovka Olomouce je využita, tentokrát se z osy trefuje zcela nebráněný Bohdan Kopelec - 1:9.
52:54 Vyloučen hráč #69 Martin Kutáček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
51:40 Rychlá souhra olomouckých, skvělý Chalupecký se stihl přesunout proti Mácově zakončení.
51:21 Třineckého střela z pravé strany míří vysoko nad.
50:40 Domácí šli 3na 1, Kutáček to vzal na sebe, položil si gólmana ale neskóroval.
49:59 Timeout FBS Olomouc
48:27 Bistrého střelu z dálky po zemi vyráží Chalupecký.
47:41 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #49 Kryštof Novák.
47:14 Olomoucký Kryštof Novák neproměňuje nájezd nařízený za hru domácích v brankovišti!
47:08 FBS rozehrává na útočné polovině.
46:23 Teď měl gólovku na čepeli Melnik, ke kterému se dostal míček na brankovišti po střele z dálky, ale při kličce mu utekl mimo dosah.
45:58 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, vidíme i dost šancí.
44:35 Melnik zatáhl míček středem a nebezpečně vystřelil, Antoniazi vyráží, následná Kutáčkova dorážka bekhendem z úhlu míří nad.
42:34 GÓL FBS Olomouc! 1:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:8)
42:34 Olomoučtí využívají situaci 2 na 1 a díky Igoru Macháčkovi už je to 1:8.
42:07 GÓL FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (1:7)
42:07 Tomáš Jelínek šikovně sám před Chalupeckým zasunul míček k tyčce - 1:7.
41:04 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #78 Vojtěch Máca (1:6)
41:04 Hosté využívají i svou druhou přesilovku. Matěj Pecha se trefuje z první z  pravé strany po krásné Mácově křížné přihrávce - 1:6
40:50 Skvěle Chalupecký 2x ve své brance.
40:25 Olomouc pokračuje v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:59 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
39:14 Hosté dvojnásobné oslabení ustáli a už jsou kompletní.
38:30 Hosté se na chvíli osvobozují.
37:55 Svělý Antoniazi proti Třineckému na brankovišti.
37:15 Suchá hraje přesilovku 5 na 3!
37:12 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Máca družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
37:12 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Bistrý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
36:26 Domácí šli 2 na 1, ale Večeřa nedostal přihrávku na Třineckého.
35:28 Hosté mají zápas pod kontrolou, prokazují svou kvalitu.
34:06 Skvělý presink olomouckých zbavil domácí balonku, vzápětí zakončoval Friedl ovšem jen málem treil rouzhodčího.
33:38 Hosté rozehrávají z rohu za domácí brankou.
32:58 Útočná akce domácích nevedla k zakončení.
30:52 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Minář, asistoval #78 Vojtěch Máca (1:5)
30:52 Jan Minář teď předvedl úžasný přehled i florbalové myšlení, když po kombinaci s Jelínkem dorazil za Chalupeckého míček, který se k němu odrazil od zadního mantinelu po jeho vlastní střele - 1:5.
30:34 Prošlápnutý míček, hra přerušena.
29:32 Kaláb teď pronikl individálně středem, zakončoval bekhendem, ale nad.
28:56 Sušané se ale s tímto stavem nehodlají smířit a tlačí se do zakončení.
27:08 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #36 Lukáš Malíček (1:4)
27:08 Hosté dvakrát udeřili během půlminutky a oba góly byly jako přes kopírák. Bohdan Kopelec a po něm i Tomáš Jelínek se prosadili střelou z dálky k tyči přes clonící klubko hráčů - 1:4.
26:38 GÓL FBS Olomouc! 1:3
25:59 Hra přerušena, hostující gólman potřebuje malé ošetření ruky do které byl zasažen holí. Vše zpravil obstřik, který si sám aplikoval.
25:14 Teď ale Suchá dvakrát zahrozila, Večeřa byl zablokován podruhé zasáhl Antoniazi.
23:20 Až teď Kopelecova střela z pozice pravého beka mířila přesně po zemi k tyči, ale Chalupcký dlaní vyráží
22:48 Hra se sice opakovaně rychle přesouvá ze strany na stranu, ale bez nebezpečných střel.
20:38 Hostující Bistrý trefuje levou tyč Chalupeckéhi branky!
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:10 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #17 Václav Večeřa (1:2)
19:10 Jiří Třinecký doklepl z blízka do branky míček po Večeřově střele a máme sníženo - 1:2.
18:20 Na druhé staně opět dobrá clona domácích, Chalupecký nemusel zasahovat.
17:20 Suchá teď zmáčkla svého soupeře, ale bez brankového efektu.
16:21 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák, asistoval #8 Jan Minář (0:2)
16:21 Kryštof Novák se trefuje po otočce od pravého mantinelu a hosté už vedou o dvě branky - 0:2
15:59 Kutáčkova střela těsně minula horní růžek olomoucké branky.
14:55 Hosté se nakonec neprokombinovali ke střele a už je tady zase útočná snaha domácích. Konkrétně na míčku je Kraina.
13:29 Původné rychlý útok Olomouce se díky rychle zformované obraně Suché změnil na klasickou kombinaci obránců.
12:15 Rychlý kontr domácích, zakončoval Večeřa, který si sice položil Antoniaziho, ale pak už z velkého úhlu nedokázal trefit branku.
11:54 Friedlovu střelu sráží blokující Hensler mimo.
11:02 Minářova střela šla doprostřed branky, Chalupecký chtyá.
10:06 Teď už ale zase hosté kombinují, zatím daleko od branky Suché.
09:27 Domácí už delší dobu na míčku, Večeřovu střelu Antoniazi chytá.
08:51 Domácí mají volný úder na polovině hřiště.
07:04 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (0:1)
07:04 Hosté svoji přesilovku využívají. Tomáš Jelínek se trefil z dálky přesně do šibenice - 0:1.
06:18 Domácím se podařilo v oslabení na chvíli přenést hru k soupeřově bráně.
05:58 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení
04:48 Dvě velké gólovky na straně Olomouce, ale jednou šel míček mimo, podruhé zasáhl Chalupecký.
04:08 Macháčkovu střelu zblokoval Cielecki
03:05 Horní Suchá porpvé trvaleji na míčku.
02:20 Kopelec pálil z pozice levého beka, ale minul tyčku Chaluprckého branky.
01:35 Hosté hned od úvodu kontrolují míček i hru.