2
  • 60 59:54
    MVIL

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - 1.MVIL Ostrava  9:8
branky: 10. Petr Burýšek, 14. Vladislav Kittel, 15. Martin Najvar, 17. Martin Najvar, 32. Daniel Prašivka, 37. Adam Burýšek, 48. Marek Lípový, 60. Petr Kittel, 60. Petr Burýšek - 2. Vojtěch Schystal, 12. Michal Kozelský, 17. Tomáš Ševčík, 18. Michal Kozelský, 19. Vojtěch Schystal, 22. Jan Adamík, 22. Michal Kozelský, 36. Michal Kozelský; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:4 + Petr Řezáč TDKU + Petr Řezáč 4; využití: 2:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Michal Szczurek 2, Jan Klinka 17 - Petr Pospiech 24; po třetinách: 4:5, 2:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Burýšek Petr (Vedoucí): Hraje se až do konce, což jsme zvládli narozdíl od soupeře. Každopádně musím i uznat, že soupeř dobře zvolil taktiku, která nám dělala problém. A několik zkušených hráčů na soupeřově straně nás nekompromisně trestali ze standartek. Dostat v zápase tři góly z rozehrávky z rohu, jsem za celou kariéru nezažil a snad už ani nezažiju. Jsem rád, že jsme se oklepali, byli trpěliví a nakonec i za pomoci přesilovek zápas dotáhli do vítězného konce. Děkuji všem zúčastněným a budeme se opět těšit doma po Novém roce. Warriors on fire!
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dnes 2. třetiny super zvládnuté a na třetí třetinu nemám slov a ani to komentovat nechci, protože domácí dnes potřebovali vyhrát za každou cenu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
60:00 Děkujeme všem za velkou podporu při posledním domacím utkání všem hráčům, fanouškům.
59:54 Timeout 1.MVIL Ostrava
59:54 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 9:8
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #21 Adam Burýšek (9:8)
59:49 Z trestné lavice naštvaný hráč hostů se naštval a rozkopavá tady halu z mojich oči.
59:37 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 8:8
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #21 Adam Burýšek (8:8)
59:23 Vyloučen hráč #56 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za držení
59:07 Domací si zahrajou oslabení poslední minuty utkání.
58:57 Vyloučen hráč #18 Milan Koloničný družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
58:44 Šimek parádně zareagoval a vypichuje míček.
58:20 Domací si udržují hru v 6 v útočném pásmu.
57:27 Burýšek A. davá přihrávku na svého bratra ten zkouší střílet ale střela zblokováná hostujicím hráčem ten míček odhazuje k brance domacích.
57:07 Domací tým zkouší hru v 6.
57:06 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
56:20 Klinka zasahuje a dává přihrávku na Lipového, ten ztrácí a hostujicí se dostavají do protiútoku ale bez úspěchu ztrací hráč přihrávku.
55:29 Hráč 79 hostů si drží míček u levé tyčky u svého brankáře a čeká na protiútok domácího.
54:49 Neviděl jsem incident hráče hostů s číslem 12, který zůstává ležet na zemi. Zdravotník zasahuje a snad je v pořádku.
54:07 Domací drží míček na čepeli, davají si přihrávky ale hostujicím se povedlo dostat míček pryč ze své poloviny.
53:15 Kittel V. zabojoval a dal všechno do toho aby dostal míček z čepele hostujicího hráče která dopadla úspěšně.
52:49 Komentátor zápasu Jakub Jahoda čistí hrací plochu, pot na ploše.
52:48 Hosté se snaží dostat do útočného pásma ale nějak se jim nedaří a hrajou za brankou hostů.
51:49 Hosté teď se snaží udržet utočné pásmo kde si dávají přihravky ale bez úspěchu. Domací v plném počtu.
51:29 Hosté v plném počtu.
51:00 Domací se snaží využit akci ale bez úspšchu.
50:22 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
50:11 Hostujicí tým se snaží dostat do utočného pásma ale nepodařilo se jim to a Kittel V. dal čisté tělo. Hra bude 4 na 4.
49:31 Můžeme vidět parádní přesilovou hru domacích, kde si udržuji míček v utočném pásmu a pokouší se ji pořádně využit ať srovnají stav utkání.
49:01 Kittel P. se snaží dorážet střelu od Burýška A. ale bez uspěšně.
47:30 Domací využivají přesilovku znovu dostavají se do utočného pásma a hraji opět přesilovku po předešlém incidentu.
47:29 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:8
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #71 Marek Lípový, asistoval #17 Petr Burýšek (7:8)
47:14 Domací si udržuji v utočném pásmu kde si přihravají sem tam.
46:05 Domací mají rozhajpenou střidačku a snaží  se zaskorovat v přesilovce.
45:51 Vyloučen hráč #7 Petr Řezáč družstva 1.MVIL Ostrava na 2+2 minuty za hrubost
45:51 Vyloučen hráč #7 Petr Řezáč družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
45:51 Vyloučen hráč #7 Petr Řezáč družstva 1.MVIL Ostrava do konce utkání
45:51 Hráč hostů dostavá trest do konce zapasu a u pořadatelského stolku tady litaji nadávky.
45:50 Viděl jsem všechno ale to co teď se zapíše v historii v dějinách, sekaní na domacího hráče Hradila. Po odpískání ale hostujicí hráč se otočil a vrazil do něho znovu. Rozhodčí teď debatuji o trestu.
45:20 Domací střídačka tleská a motivuje hráče na hřišti.
44:50 Hradil se snaží vybojovat míček a tlačí na hostujicího hráče. Hrát budou hosté z rohu.
43:59 Domací se snaží protiútoku na hostujicího golmana ale bez úspěchu a tak hrajou hosté v plném počtu
43:25 Domací na míčkum, davají si přihrávky ale bez šance a tak ztrací a hostujicí hráč se dostává přímo až brance Klinky k rohu.
42:35 Domací obraně Lipový a Burýšek se pokusilo zneškodnit hostujicího hráče který chtěl projít až přímo k brance Klinky, připojil se do toho i Prašivka.
42:22 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za držení
42:13 Prašivka na míčku se snaží probojovat až k hostujicí brance ale byl zfaulovaný.
41:39 Hustujicí hráč se snažil vystřelit až k domácí brance ale Prašivka zasáhl a přihrávku zblokoval a přihravá na Najvara ale ten bez úspěchu.
41:01 Hosté si udržují míček jak o život ale domacím se daří ten míček vybojovat a zajistit pro svůj tým vítězství a tak atakuji.
40:20 Hrají hosté a snaží se dostat míček do domácí branky ale Klinka reaguje, hraje se opět z rohu pro hostujicí ale bez úspěchu a tak ztrací míček.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:38 Prašivka se dostává sám do utočného pásma kde za polovinou zkouší vystřelit ale mijí branku.
37:43 Kapitán domacího týmu Lipový a Koloničný se dohaduji s rozhodčím o přestupku.
36:52 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 6:8
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #17 Petr Burýšek (6:8)
36:43 Burýšek A. dostavá přihrávku od bratra Petra, ten dává gól.
36:19 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
35:25 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #79 Petr Skácel (5:8)
35:24 Hosté rozehravají z rohu kde si hledá spoluhráče a ten úspěšně zakončuje.
33:34 Domácí tým se dostavají zpět do hry a dávají do toho maximum aby jim nepropásla prohra na posledním domacím zápase.
32:47 Hosté na míčku se snaží dostat do útočného pásma ale bez úspěchu.
31:11 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:7
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #23 Daniel Prašivka, asistoval #21 Adam Burýšek (5:7)
31:03 Prašivka se dostava za branky do utoku kterou dostává přihrávku od Burýška A. a Prašivka se snaží dorážet střelou a gól.
29:30 Hostujicí hráči hrají tvrdý florbal kdežto u hostujicí branky strřil hráč do Burýška A. ale rozhodčí to asi neviděl.
28:42 Hosté znovu na míčku kde si přihravají a jeden z domacích hráču 28 Prašivka se snažil doběhnout míček ale neúspěšne, Hosté zkouší pokračovat v útoku.
28:10 Hosté se dostavají do útoku před Klinkovou brankou ale ten zasahuje.
27:20 Hradil ukazuje famozní lajnu, která přináší hodně šancí pro domací tým.
26:47 Hosté opět na míčku a snaží se udržet na čepeli míček ale domací maji takový tlak že se jim to nedaří.
25:51 Hosté hrajou z rohu u domacho brankáře ale domacím se daří míček dostat pryč jako rychlosti blesku Adama Burýška z Tilted.
25:32 Lipový na míčku a snaží se dostat do utočného pásma kde byl zastaven hostujicím hráčem.
24:50 Domací hrajou z rohu u hostujicího brankáře kde Kittel P. dostal přihrávku snaží se najít spoluhráče ale nikdo se mu nehlásí.
24:20 Domácí na míčku a snaží se udržet útočné pásmo, přihravají si.
23:43 Hostujicí hráč dal hit na Koloničného, hrát se bude pro domací tým.
22:57 Hosté na míčku kde se snažil projit mezi dvěmí domacími hráči ale Prašivkovi se povedlo hráče doběhnout a míček mu sebrat.
21:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #7 Petr Řezáč (4:7)
21:50 Hostujicí tým se otřásl z předešlé třetiny a zkouší opět protiútok kde se jim to daří přes domácí obranu.
21:10 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #5 Matěj Šlosarčík (4:6)
20:47 Hosté za brankou a čekají až se vystřidají spoluhráči a hráči domacích. Na tož za chvíli provedli rychlý protiútok a snaží se dostat do utočného pásma.
20:05 Na míčku hosté ale hostujicímu hráči nějak podjela noha a končí na zemi.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
18:55 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Vojtěch Schystal, asistoval #75 Matěj Münster (4:5)
18:55 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Klinka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
18:32 Hosté hrají v utočném pásmu kde se jim podařilo dostat před branku ale Lipový včas zareagoval a vypichává hokejkou míček ať neskončí v brankovišti.
17:50 Hosté opět budou rozehravát z rohu a domací si hlídají každěho hráče ať nepadne další gól.
17:12 Góly padají jak na střelnici jedna za druhou.
17:11 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:4
16:15 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #37 Radim Hradil (4:3)
16:10 Domací se dostali do protiútoku z předešlého gólu.
16:08 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Tomáš Ševčík, asistoval #88 Michal Kozelský (3:3)
16:00 Hoste se dostavají do protiútoku kde míček končí za brankou. Hrát se bude hrát v rohu pro hostujicí a při rozehrávce zkouší vystřelit a padá gól.
15:38 Filka na míčku zkouší vystřelit ale střela byla zblokovaná hostujicím hráčem. Budou hrát domací z rohu.
14:52 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:2
14:40 Hosté ztrací znovu míček a do situace se dostává Najvar kdežto ten zkouší vystřelit.
13:09 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #69 Petr Kittel (2:2)
12:57 Hosté zkouší si přihrat do protiútoku ale Lipový zasáhl a tak se domací dostavají do protiútoku kde srovnavají skóre.
12:00 Domací se oklepavají a zkouší po předešlém gólu se dostat do protiútoku a dát gól ale míček mimo branku.
11:43 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #56 Tomáš Ševčík (1:2)
10:47 Hosté se snadno dostavájí do utočného pásma a snaží se střelit další branku ale zatím míček líta mimo a nebo se nezdaří přihrávka.
10:15 Hosté na míčku, davají si přihrávky kde jeden z hostujicích hráču se pokouší střílet ale střela byla zblokovaná hokejkou domacího hráče.
09:29 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #10 Martin Filka (1:1)
09:27 Burýšek dostal skvělou přihrávku a zkouší střílet kdy se to přímo dokutálelo do brankovíště hostů a je to gól.
08:47 Míček si jede od domácího brankovíště až po hostujicí branku sem tam. Je to tak tvrdý a napinavý florbal že hráčí davají do toho i svuj pot.
08:04 Hosté si přihravají v obraném pásmu, zkouší proletět do útoku, domácím se ale podařilo získat míček.
07:41 Hra pozastavena kvůli zamáčklému míčku.
07:07 Hosté hrají u domácího brankáře ale domácím se podařilo míček vybojovat zpět a zkouší rychlý utok na hostujicího brankáře.
06:24 Burýšek P. si našel volného Filku ale ten míček ztrací.
05:44 Hosté na míčku zkouší se dostat do útočného pásma kde byl odpískáno rozhodčích sekaní. Domací se zkouší opětovat protiútok ale zatím bez úspěchu.
04:40 Burýšek P. rozehrává na Ruska, ten dává míček na Prašivku a ten zkouší střílet ale střela zblokováná hráčem hostů.
04:14 Koloničný na míčku kterou dostává přihrávku od Lipového a zkouší vystřelit ale míček letí mimo.
03:30 Kittel P. na míčku zkouší se dostat do útočného pásma a zkouší střilet ale neúspěšně.
02:50 Hosté si drží míček na své straně u branky a zkouší si přihravat ale neúspěšně se jim to nedaří.
01:43 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Vojtěch Schystal, asistoval #6 Vojtěch Reiský (0:1)
01:42 Hosté na míčku zkouší střílet a padá do domácí branky.
01:36 Hosté rozehravají z rohu ale Šimkovi se poddařilo míček zastavit.
00:56 Burýšek P. proletěl přes cele hříště a zkouší střilet, gol sice spadl do branky ale rozhodčí neuznavá.
00:31 Domací si udržují míček na svoji čepeli.
00:01 Uvodní buly vyhrali domací.