9:7
    Jakub SASYN
    ()

PASKOV SAURIANS - 1. FBK Eagles Orlová 9:7
branky: 1. Daniel Filip, 3. Petr Šomodi, 23. Adam Sikora, 27. Viktor Bőhm, 31. Daniel Filip, 37. Martin Ulman, 41. Petr Šomodi, 44. Peter Šobich, 49. Pavel Růžička - 5. Martin Tököly, 13. Lukáš Louda, 28. Lukáš Louda, 29. Vojtěch Šimík, 34. Adam Kučera, 49. Jan Lukáš, 60. Jakub Sasyn; rozhodčí: Adam Langer - Filip Górny; vyloučení: 5:4; využití: 2:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 23 - Vít Brož 26; po třetinách: 2:2, 4:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Velmi vyrovnané a oboustranně bojovné utkání, ve kterém Orlová po celou dobu tahala za kratší konec a jedinkrát nebyla ve vedení. Jsem moc rád, že všechny body zůstaly v Paskově. Dle mého názoru zcela zaslouženě. Děkuji soupeři, rozhodčím i skvělému publiku.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Dnes se nehrál florbal připadali jsme si jak na nějakem rugby ala objimáme lidi, držíme hráče, držíme hokejky a podobné věci s tímto se těžko hraje. Navíc jsme k tomu nabídli soupeři svými chybami hodně šancí, které trestal. Nedá se svítit bohužel. Děkuji všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:50 ulman zachodil šanci na gól
59:08 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 9:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn bez asistence (9:7)
59:01 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
59:00 Šimík má dnes také letecké dny
58:05 orlová bude muset trénovat, střelbu jestli chce vyhrávat...
56:05 orlová jde do šesti
54:00 Paskov může udělit orlové desáty gól
53:47 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
52:33 orlová se ještě nevzdává
49:35 Gratulujeme Růžo
49:24 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
49:10 Kapitán paskova dnes dává svůj první bod sezóny
48:57 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:6
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #5 Pavel Růžička, asistoval #4 Patrik Bonczek (9:6)
48:50 Jan Lukáš vymetl pavučinu kořínkovi
48:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #4 Jan Lukáš, asistoval #88 Adam Kučera (8:6)
48:20 paskov zatím v obraně 100%
47:13 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
46:50 michna přestřeluje branku z pouhého metru
46:05 čeká nás nájezd
43:40 Krásná akce paskova
43:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #19 Martin Ulman (8:5)
43:30 kořínek drží sůj tým zuby nehty..
40:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #23 Filip Krčmář (7:5)
40:20 máme se ještě na co těšit
40:00 máme tady poslední třetinu zápasu
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:45 Valigůra chce dnes spíše zápasit na zemi než ve stoje...
37:30 Fantom kořínek opět zasahuje a zachraňuje
36:32 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Petr Šomodi (6:5)
35:50 Valigůra  má dnes letecký den...
34:30 Gaščík v obrosvké šanci ale střela vyražena
33:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #18 Jakub Sasyn (5:5)
31:58 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
31:35 krčmář v šanci
31:30 bohužel z toho nic není..
30:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #73 Petr Šomodi (5:4)
29:23 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
28:25 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #20 Vojtěch Šimík, asistoval #77 Tomáš Bečka (4:4)
28:25 Orlová srovnává a zápas se začíná vyostřovat
27:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #8 Tomáš Kříž (4:3)
27:29 orlováci snižují
26:10 Viktor krásně zametl míček do sítě soupeře
26:08 Paskov využil přesilovou hru
26:07 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #73 Petr Šomodi (4:2)
25:20 Zaváhání šomodiho mohlo stát paskov vedení
24:40 Paskov si zahraje přesilovku
24:31 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
24:30 Sikora ukázal svoji technickou dovednost
24:03 Paskov zatím dobře brání
22:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #28 Adam Sikora bez asistence (3:2)
21:10 při pohledu na trenéra domácích, vidím jen tělo bez duše...
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:45 trenér domácích nevypadá moc šťastně...
19:20 Zdravíme naše zraněné hráče Vojtu Valigůru a Davida Štirbu který dnes slaví své jednadvacáté narozeniny.... Všechno nejlepší!
17:41 Vyloučen hráč #7 Daniel Filip družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
12:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #1 Vít Brož (2:2)
12:53 a je srovnáno
10:00 Orlová v šanci ale Fantom kořínek zasahuje
08:32 tohle si viktor za rámeček nedá...
08:32 Sasyn si teď povodil útočníky paskova
08:30 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
08:00 Orlová se už zřejmě probouzí
04:50 Orlová se prosazuje z rychlého protiútoku
04:30 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #8 Tomáš Kříž (2:1)
04:28 Paskov nedaruje soupeři ani centimentr hrací plochy
02:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (2:0)
00:58 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip bez asistence (1:0)